O czym chcesz poczytać na blogach?

Dino pociąg

Życie jest piękniejsze od kiedy Aniołek jest na świecie :

Dokucza Robertowi i chyba zabronię jej ją oglądać. Dobrze że jest szereg innych bajek które lubi oglądać a mianowicie : Kubuś Puchatek i Przyjaciele, Franklina, Kajtek, Klub przyjaciół Myszki Miki, Mifi , Bali , Dora poznaje swiat, Dino pociąg...... 
22:27, smutasek7
Link Dodaj komentarz »

Niczym rzeka płynąca

Lata siedemdziesiąte/ osiemdziesiąte

Po urodzeniu dziecka stałam się bardziej dojrzała, zmienił się też mój system wartości. Najważniejszą osobą w moim życiu stała się Dina
Bardzo za nią tęskniłam, ale wiedziałam, że rodzice dobrze się nią opiekują. Rozwijała się zgodnie z wszystkimi książkowymi normami. Bardzo szybko zaczęła mówić, „podeptała”, jak mówiła mama.Czasu przy dziecku, wystawać w kolejkach za mięsem i wędlinami, a miała do wykarmienia 3 głodnych facetów. Po pracy biegłam do kolejki. To co zdobyłam pakowałam do lodówki a w sobotę po 6 godzinach pracy pędziłam na pociąg do Nosy. Wracałam w niedzielę wieczorem. Tak było przez prawie 2 lata, a dokładniej rok i 8 miesięcy. Paweł rzadko jeździł ze mną. Miał pretekst studiował, musiał pisać pracę, uczyć się itp.
Było mi bardzo przykro,.

Miniczep

Ukochanej stolicy powrót o 16:30, ale oczywiście na Centralnym w mojej kolejce działaly akurat 2 kasy, a panie kasjerki zorientowane były średnio w nowym rozkładzie. Do kasy dotarłem dokładnie o 16:30, ale pech chiał, że być może jedyny pociąg, który tego dnia odjechał planowo to ten mój do Poznania, więc kupiłem bilecik już na nastepny, który - uwaga - odjeżdżał 10 minut później.
Wg świetnego internetowego rozkładu jazdy miał on być skomunikowany z TLK w.

Jest płaska.

Pan Maciej Giertych był łaskaw powiedzieć, że po pierwsze primo teoria ewolucji to jakiś bzdet, a po drugie primo nie dalej jak kilka tysięcy lat temu w norze pod wawelem mieszkał sobie dinozaur, których zresztą wtedy było na świecie miliony i żyły sobie w najlepszej komitywie z ludźmi, do tego stopnia, ze cesarz chiński zaprzęgał sobie dina do swojej karocy niczym jaskiniowiec Fred.

Nie powiedział tego.

Dziewczyna z Alaski

Na ogół..książka :D co roku rzecz jasna inna, w razie gdyby ktoś miał wątpliwości :) aczkolwiek mam swoje ukochane książki, do których uwielbiam wracać, niczym upierdliwy bumerang.. Jak do "Mistrza i Małgorzaty", albo "Księgi Diny"..albo książek Yaloma.

na ogół..bo dziś zerkam na potwory (dwa psy i kot, w razie gdyby ktoś nie czytał moich wcześniejszych notek ;D) jak reagują na przedwczesne świętowanie co bardziej niecierpliwych. Bruno śpi, na.

Się. Moja wielka wada polega na tym, że czytam podczas śniadania. Podczas suszenia włosów. Podczas wszystkiego. Nie patrzę na zegarek, a potem okazuje się, że właśnie minęła pora wyjścia na stację i na pewno, na pewno ucieknie mi pociąg, a następny może być dopiero za 20 minut, co oznacza niechybne spóźnienie się do pracy. Potem czytam w pociągu, bo mam aż 40 minut swobodnego czasu na to.  Bezczelnie też czytam w pracy, po kryjomu, udając że robię coś.