O czym chcesz poczytać na blogach?

Dimmu borgir

Christ Grinders – recenzje płyt metalowych prosto

Który być może spisze się jeszcze lepiej niż były blondwłosy olbrzym. Jednak nie da się tego w pełni zrekompensować… Jeśli “Gateways” zapowiada nam nowy czysty wokal we wszystkich nowych utworach… To dla mnie Dimmu zacznie się staczać.

Ale właśnie, co z nowym utworem? Po kolei…

Podczas części nagrań na nową płytę, towarzyszył chór oraz orkiestra. Zrobili.

Basowego growlu, niż tylko typowo Black Metalowego harshu. Idealne przejścia pomiędzy partiami wysokimi a niskimi wyszły soczyście i zajebiście. Teraz czekam tylko na wykonanie tego na żywo. A długo nie będę musiał czekać, bo Dimmu Borgir w ramach trasy promującej nowy album wpadnie do Polski na dwa koncerty ( w październiku zapraszamy na gigi do Warszawy oraz Krakowa ).

O ile główny wokal wypadł świetnie ( jak zawsze zresztą ), teraz.

In tragic ecstatic agony... - Onet.pl Blog

Scorn" czy "The Sinister Awakening" zasługują na uwagę. "In Sorte Diaboli" to po prostu rzetelny kawał muzyki od dobrego zespołu - bez drastycznych odchyłów na plus czy minus. Nie jest źle (wręcz przeciwnie - całkiem ok), niemniej po Dimmu Borgir można by się spodziewać czegoś trochę lepszego.

  
FINNTROLL
UR JORDENS DJUP

Werdykt: 8/10
Black,.

qpson's diary.. - codzienność - bloog.pl

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,845597,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

DIMMU BORGIR - "Puritanical Euphoric Misantropia"

niedziela, 22 października 2006 22:11

Dostałem tą płytkę na 19-te urodziny i od tamtego momentu ani na chwilę mi się nie znudziła! Muzycy z Dimmu Borgir są raczej zwolennikami nowatorstwa i eksperymentu w dziedzinie black metalu i na tej płycie, opatrzonej dłuigm,3-członowym tytułem dają dowód swoim poglądom muzycznym. Zaprosili m.in. kilkunastoosobową
reprezentację.

*** - Onet.pl Blog

Jakiś tekst jak będę miała wene.. jak narazie proszę bardzo wiersze pisane podczas doła można zaśpiewać...=) pod jakąś melodie...jakąś gotycką melodiee........yeah... właśnie słucham Pearl Jam'a zajebiście...=) ale Dimmu Borgir jest boskie mam nawet jeden teledysk... i 2 albumy... piękny black metal symfoniczny... po prostu boski!! Moze teksty nie są boskie...ale muzyka i pomysł genialne.. Dobra. Dosyć o muzyce... bo się zanudzicie...=) Muzyka is my live.

Magdusiaskomentuj (6)
2005-01-15 09:23:58 .


a ja mam nowe łóżko... ;]

Dimmu Borgir Kings of the Carnival Creation

skomentuj (12)
2005-01-17 18:42:45 .


mózg mi ucieka, mózg mi wyparował i wraca w odparowanej formie odbijając się od wewnętrznej ściany mojej.