O czym chcesz poczytać na blogach?

Dima bilan

Dima Bilan - Onet.pl Blog

Ti
Dima Bilan - ty dolzhna ryadom byt'
Dima Bilan Ya tak lublu tebya
Dima Bilan- На берега небо
Dima Bilan - Never Let You Go
Dima Bilan - Все в Твоих руках (Belive Russian Version)
Dima Bilan - Creer (Believe) Spanish version
Dima Bilan - Больно (posłuchaj, ściągnij)
Dima Bilan- Lady
Reklama Oriflame Perfum "Excite"
Reklama "Venus Breeze"
 Reklama Oriflame perfumy "Dancing Lady"
Reklama McDonald's
Reklama "Gloria Jeans" z Aleksą
Reklama "Tele.

I only was born in 1990 - Onet.pl Blog

dodaj komentarz
Dima my love

Uwalając sprawdzian z PO i BIO piszę notkę:

Stało się tak jak miało sie stać :D Wygrał Dima a ja szalałam z siorą. Należało mu się. W sumie... ON NIE MIAŁ PRAWA PRZEGRAĆ! A dlaczego? Przecież przygotować tą piosenkę pomagał mu Muzyczne Guru, ciemnoskóry Midas czyli Timbaland.

  

Ale Isis w czymś wygrała! Została uznana przez Serbów za najpiękniejszą wokalistkę Erovision 2008. Silikon the best!

 

A teraz.

Ale mam nadzieję, że szybko przejdzie.

Poootem niestety sprzątanko, obiad, znów sprzątanko i teraz free. Ciężkie to moje życie bez dwóch zdań.

Wgrałam też foty z Wrocka na kompa, Crazy mi przesałała swoje więc coś mam około 250 fotosów. Wieczorkiem może wam jakieś zamieszczę na blogu.

Dziś finał Eurovison 2008. Ja 3mam kciuki za Dima Bilan - Belive Me. Jest świetny! Ale nasza reprezentantka też niczego sobie. Mam nadzieję, że Polska zajmie wysokie miejsce :)

A jeżeli już jestem w temacie eurowizyjnym to pamiętacie Ruslanę, zwyciężczynię Eurovision 2004? Właśnie nagrała nową piosenkę z T-Pain pod tytułem - Moon of dreams. Szczerze mówiąć, bez T-Pain ta piosenka byłaby denna a tak.

Historia Pewnej Miłości -cz.2 - Onet.pl Blog

Miesiącami popełniłem ogromny błąd, zostawiłem kobietę, którą tak bardzo kocham, dlatego właśnie tutaj jestem. Ona jest tutaj z nami, Marzena, kocham Cię...!
Stanęłam bez ruchu, odwróciłam się spokojnie z nadzieją, że to jednak nie chodzi o mnie. Na scenie ujrzałam mężczyznę w długich, kręconych włosach. Choć wyglądał inaczej, poznałam go, to był Dima.!
-Chodź do mnie- poprosił.
-On oszalał, nigdzie nie idę- powiedziałam do dziewczyn, jednak one pchnęły mnie tak mocno, że znalazłam się na środku sali.
Ludzie patrzyli na mnie z uśmiechami na twarzy, jednak wśród niektórych dostrzegałam nienawiść, i właśnie to zmotywowało mnie do wyjścia na scenę. Weszłam nieśmiało i stanęłam obok Dimy, a.

Warto looknąć ;)
  •  Petycja
  • Oficjalna Strona Polskich Fanów Dimy Bilana
  • Blog Martusienki91
  • Blog Patisooo
  • Oficjalne Forum.

News - Preselekcje OLYMPIA

Bajm

Wiosna w Paryżu

13

13

Beyonce Knowles

Check on it

13

15

Dima Bilan

Kak hotel ya

OLYMPIA rusza pełną parą

A więc piosenki preselekcyjne są już opublikowane. Wśród nich są takie gwiazdy jak: Madonna, A*Teens, Sugababes czy Kylie Minogue. Gwiazdy eurowizyjne to: Helena Paparizou, Dima Bilan, Ruslana, Anna Vissi i Lordi. Za to wśród polskich wykonawców znaleźli się: Gosia Andrzejewicz oraz zespół Bajm.

Preselekcje liczą 26 piosenek, które zostaną rozlosowane na 2 półfinały (piosenki tych samych wykonawców zostaną.

Ready to fly - Onet.pl Blog


25 maja 2008
Muzycznie, czyli Eurowizja 2008

Wczoraj w Belgradzie odbył sie konkurs Eurowizji. Wygrał jeden z moich faworytów, Rosjanin Dima Bilan. Wystąpił on na scenie ze skrzypkiem E.Mortonem i jednym  z najlepszych łyżwiarzy świata J. Pluszczenko  (bardzo spolszczone to nazwisko,ale ławteij jest zapisać).

Polska przełamała złą passę połowicznie i po kilku latach mogliśmy oglądać naszego reprezentanta w finale. Połowicznie, bo Isis.

     Państwa, jak co roku zresztą głosowały po sąsiedzku, co jest już naprawdę wkurzające. Przy czym na nas nie głosowali nawet sąsiedzi. Szokiem było to,że żadnego punktu nie dali nam Czesi (tarcza rakietowa), Ukraina (Euro 2012), Białoruś to trochę mniejszy szok, wszak jestesmy za wolnością słowa w tym państwie, więc chyba tym sobie na to zasłuzyliśmy :P

b) Polacy mimo wszystko są solidarni

     Jedyne punkty, jakie dostaliśmy to 4 pkt. z Wielkiej Brytanii i 10 pkt. z Irlandi. Nasza Polonia spisała się, nie ma co.

 

Podsumowująć Dima wygrał oczywiście piosenką. Na temat reszty, zwłaszcza tych maniur,co to zaśpiewać nie.