O czym chcesz poczytać na blogach?

Dilemma

stand back unafraid and unaffected


reloadwish you were here

myslenice, ostrzeszow, radymno, kubin, krakow
brap off 2005-01-01 00:08:27
skomentuj(2)
crescent moon i`m cutting thru

pożegnalny hit sklepowy: kierowniczka zaciążyła, zwlania się, nareszcie


brap off 2005-01-11 01:05:01
skomentuj(1)
dilemma kurwa dilemma

góra zaproponowała mi stanowsiko kierownicze. kurwa. biorąc pod uwagę ile bigosu narobiłam przez pół roku pracy tamnże (integracja z synem góry, chęć integracji z najlepszym przyjacielem syna góry) nie wyobrażam sobie co jeszcze może się wydarzyć. jednak jakby nie patrzeć fajnie by było cos takiego mieć w cv. dorośnij nth, dorośnij.
brap off 2005-01-15 23:29:13
skomentuj(0)
cant take my eyes off you cant take my mind off you


Funkcja jakości życia:
Q=p(P-L)-o(O-N)

P - zdarzenia pozytywne
L - zdarzenia negatywne

There's a little Tupac in all of us...

Samego początku. Heh fajnie powspominać. A tak w ramach wspomnień, to znowu przyszło mi coś do głowy. :D "hej cos tam coś tam porcie bandaaa grasooowała!!!" hehe ktos wie co to jest za kawałek :PPP?
"Śmigam z pełną coli szklanką" wszytko mi sie przypomina., np. jak z Yonashem zaczepiałysmy panów w koszulkach z napisem Depesze Młode. :-) Wakacje to jest to...
Qrwa... ostatnio doszłam do strasznego wniosku. Heh :-( Ja praktycznie nie mam przyjaciół... Juz paru osobom w życiu zaufałam... i co? Qrwa zonk albo i dwa :-( I tak jaks chamsko się czuję. Nawet nie mam z kim pogadać heh :-( Z Boo o wszystkim nie moge pogadać, bo czasem mam DILEMMA dotyczace własnie jego, więc zonk po raz kolejny...
Mam już sukienkę na studniówkę, ale nie chce mi sie iść bo gruba jestem... a poza tym mam dość wszystkiego. Idę do łóżeczka 2paca posłuchać...
Heh pomyslę sobie jak Paula robiła z babci skejtówę to mi sie humor polepszy :P

PS: Czy ja mam aż tak trudne nazwisko? :P

PZDR @LL

.::by 2Pacoholiczka::. 2003-01-13 22:47:06 skomentuj (6)


.::Ah te chińskie filmy::.
Nie chodźcie do kina na chińskie filmy, bo grozi to zamuleniem. :-) Heh ostatnio wygrałam bilet na coś tam cos tam Win-Yang nie.

FrEMeN's TomB

18stka Daniela i Olki
Tak więc zaczęła się o 20 w Pubie "Czerwony Mak". Impreza była wypas puszczaliśmy naszą muzykę tzn HH rulez. Stanley wymiotował do paluszków...Niezly wkręt. Najdłużej trzymałem się ja Ola i Tech z całej imprezki...No Grzesiu coś tam jeszcze się pokręcił. Zajebisty lokal, zajebisty szef i zajebista 18stka była!!
thefremen 2003-02-01 14:09:23
skomentuj (3)


eh...
Cięzko jest wogóle...Ostatnio byłem na koncercie kasty gdzie była Dilemma...Nie bawiłem się najlepiej..Ale na Daniela 18nastce poznalem Olkę z którą ostatnio bardzo się zaprzyjaźniłem...Czy to coś inego...czy tylko mi się wydaje...ale nie wiem sam co mam myśleć.
thefremen 2003-02-04 19:39:02
skomentuj (3)
Ostatnie dni...
Ostatnie dni przewijają się ze smutkiem i z radością. Nigdy nie moge powiązać obu rzeczy i żyć jak inni..Wszyscy wokół nie mają większych problemów... No może oprócz jednej osoby...większość wie o co kaman. przez ostatnie dni się znbakałem i uchlałem...ale co mi to dało? Nic!!, więc nie wiem co to ma za sens. Pozwala zapomnieć na pewien.

...:::"To co widzę to tylko pozory. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu...":::...

Noc
Już wszystko mam
Cóż więcej mógłbym chcieć
Bo jesteś tu
I zawsze tu bądź
Bo jesteś Ty
Znów przy mnie budzisz się
Bo jesteś Ty
I wciąż czuję że
Bo jesteś Ty
Cóż więcej mógłbym chcieć
Bo jesteś tu
I proszę zostań jużP.S Dzisiaj minęly rowno 2 miesiace jak ze soba jestesmy,czas tak szybko leci i z każdym dniem jest coraz lepiej, podczas kazdego nowego spotkania poznajemy sie lepiej ... mam nadzieje ze te 2 miechy to dopiero poczatek...

nasza piosenka....
<:::fOr YoU:::>
Nelly - Dilemma ft Kelly Rowland
[Kelly Rowland]

I.. love you, and I.. need you
Nelly I.. love you, I do.. neeeeed you - but

[Chorus: Kelly Rowland]
No matter what I do, all I think about is you
Even when I'm with my boo, know you know I'm crazy over you
No matter what I do, all I think about is you
Even when I'm with my boo, y'know I'm crazy over you

[Nelly]
Check it, check it, check it, uhh
I met this chick and she just moved right up the block from me
And uhh, she got the hots for me the finest thing my hood done seen
But oh no, oh no, she gotta a man
.

Świat według Contessy

Dymem papierosowym i straszną ilością dzieci, ja z najmłodszym na ręku i w zaawansowanej ciąży, obiektywnie niedomyty Księciunio ze szlugiem przy kuchennym stole, wyjmujący z papierowej torby anonimową puszkę, którą znalazł na śmietniku... i "mówiłem Ci, że będziemy żyć jak królowie"... jak sobie o tym pomyślę, mam ochotę barykadować drzwi ;>. W co ja się znowu wpakowałam...?
16:15, vankina
Link Dodaj komentarz »
Dilemma
I znów weekendowy dylemat: co ze sobą zrobić.. Jak zwykle miałam kilka pomysłów, ale nic nie jest pewne, co wkurza mnie niebotycznie. Na dziś miałam wtępne plany wyjścią z Joaśką i - zupełnie osobne - wypadu nad jakieś bajoro z Azazelem. Póki co jednak oboje milczą jak te groby głuche, a ja siedzę i kombinuję. Na jutro z kolei Przyjaciółka Księciunia zapowiedziała wyrwanie mnie za miasto, ale to też kwestia do uzgodnienia. Jestem niesamowitą "optymistką" - czuję podskórne obawy, że czeka mnie siedzenie w domu, o ile sama nie zawisnę na telefonie i nie wykombinuję czegoś zupełnie.