O czym chcesz poczytać na blogach?

Dilated peoples

Gdzie ten Wosk.

Zły pociąg, zmuszony do natychmiastowej ewakuacji przerażony wizją 300zł’wej dopłaty kredytowanej spędziłem 3 godziny w Oleśnicy-Rataje, miejscu, o którego stacji PKP Pan Bóg dawno zapomniał. Asortyment wyśmienity, parę papierosów, Piast Wrocławski i iPod z płytą Dilated Peoples, nuta “Dj Babu in deep concentration”.

Polecam to gorąco. Stay tunned, wkrótce nagie fotki welera!

tojestten.blog

Nakręcały mnie, a tym razem to gdzies [już] uszło. Och ale sie otworzyłem pamiętniku, dobrze ze nikt nie czyta. Tej refleksyjno-wczutej notki nie zagłusze żadnym komentarzem o rapie, tzn oprócz tego, ze musze, ale to koniecznie muszę zapoznać się z całą dyskografią Dilated Peoples, aa i bardzo ważne jest to że staram sie pisać poprawnie i ciekawe ile błędów zrobiłem tym razem.

skomentuj (0)

5% zweryfikuj 2008-02-06 16:20:20

Ostatnio tak sie składa.

oldschool smietana

Hip Hop Kemp 2007
Nie byłeś - żałuj!

Zajebiście odpoczęłam, wprowadzając swój umysł w inne stany, a ciało masakrując tak, że zakwasy są lepsze niż po siłowni.
Masta Ace tak jak oczekiwałam, Heltah Skeltah nieco zmulił, Dilated Peoples mnie zmietli z powierzchni ziemi, a Redman zastrzelił wszystkich skokiem ze słupa prosto w publikę. Na koniec M.O.P. - megapozytywnie. Warszafski deszcz przypomniał stare czasy, Molesta podobnie i wiadomo, a Grammatik najgorszy po prostu, najgorszy!!

Zdjęć.

Blog Naci

Zima źle na mnie wpływa i źle mi się kojarzy. Tzn może nie źle ale nie tak jak powinna. Jak jestem sama wszystko mnie dobija i powraca wiele wspomnień. A przecież jest tak dobrze. Zwalam to na zimę i już. A zresztą gand wszystkiemu w ucho :P

Piosenka tygodnia: Dilated Peoples - Worst comes to worst (zapoznana od Marka)

Pozdrowionka : Dla wszystkich których kocham i lubię (a sporo ich) - :*

nata98 2005-02-25 22:03:53

Wosiu blog

Ale czuje obecnosc... poruszyl sie! Podarzam za nim... przez najkretsze zakamarki, gdzie na samym koncu bilo ostre, jasne swiatlo... Wyszedlem, po chwili wzrok przyzwyczail sie do swiatla, widze... ale to nie glos, lecz gniew swoja obecnoscia mnie wyprowadzil...
...
Inwestuj w marzenia, nic nie tracisz, a zyskac mozesz ogrom....
Kawalek na dzisiaj: Dilated Peoples - Confidence
Kawalek uniwersalny ;) : Syndesmo - co nas jeszcze czeka :)

wosiu 2003-02-18 00:52:37
skomentuj (1)
Strona główna
.