O czym chcesz poczytać na blogach?

Digg

...::Blog-Bloom-Musy::...

(zapomniany blog), Musa założyła Winx-Enchantix-Musa, jednak potem polubiła bardziej Florę i powstał nowy blog Winx-Enchantix-Flora. Założyła też Karolina-Flora i Ocenki-Musy. Musa miała też blogi na blog.pl, a miałam jednego, ale to inna historia. Tak więc Red-Magic istnieje do dziś, Winx-Enchantix-Flora jeszcze nie jest odblokowane. Może to się zmieni?

Znacznie polepszyłam się w grafice ;-) Mam Adobe Photoshop CS2. Dam Wam parę graficzek z mojego bloga, Szmaragdowa-Bloom z aliasem Szmaragd.xx.pl:Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

Podobają się? Myślę, że tak xD

Tak więc... do następnej notki! Liczę na komentarze.

.

jakies przepisywanie z prasy wszelakiej

Zaledwie 5% wiadomosci sie pokrywa. Od klasycznego zbioru informacji podawanych przez dominujace media, internauci wydaja sie wolec informacje dotyczace stylu zycia i technologii.

70% artykulow „wykopanych” na portalach, gdzie tresc wybierana jest przez uzytkownikow, pochodzi ze zrodel nietradycyjnych, blogow, YouTube i innych stron nie specjalizujaych sie w podawaniu najnowszych wiadomosci.

Aby otrzymac takie rezultaty, pracownicy PEJ porownali, podczas jednego tygodnia (od 24 do 29 czerwca) to co znajdowalo sie na Digg, Reddit i Del.icio.us, z artykulami najbardziej ogladanymi i rekomendowanymi na Yahoo News, ktorego baza jest 48 glownych mediow informacyjnych gdzieki ktorej sledza oni ewolucje prasy amerykanskiej (dzienniki, radia, kanaly telewizyjne, serwisy informacyjne online).

40% wybranych przez uzytkownikow artykulow pochodzi z blogow, 24% ze stron tradycyjnych i 5% z agencji, bedacych glownymi zrodlami dla tradycyjnych mediow. Stosunki w tych 5-ciu procentach wybranych artykulow ktore odpowiadaja wyborowi mediow tradycyjnych to 13% dla Reddit oraz 0% dla del.icio.us.

Fioletowa Winda

Znaleźć ankiety: “Kto jest bardziej sexy: Tegan czy Sara”.

Chyba nie istnieje drugi taki zespół. Dziewczyny mają status muzycznych geniuszy, ale nie słyszało o nich 95% heteroseksualnego społeczeństwa! Przyznanie się do tego, że słucha się ich płyt, jest w zasadzie równoznaczne z coming outem. Pójście na ich koncert to gwarancja spotkania wszystkich byłych dziewczyn, przyjaciółek byłych i byłych ich byłych. Jednym słowem: całego naszego dusznego światka. Jest to najbardziej niesprawiedliwa i krzywdząca część ich sławy. Zasługują bowiem na dużo, dużo więcej.

Kupcie ich nową płytę. Zaprośmy je wszystkie razem na koncert. Może już w przyszłym roku?

Krzysiekswf's Blog

  1. lastfm
  2. joogle.pl
 1. telewizja internetowa
  1. itvp
  2. youtube
 2. prasa internetowa
 • portale plotkarskie
  1. pudelek
 • skupiska danych
  1. youtube
  2. imagehost
  3. digg (Przykład próby porządkowania informacji.)
  4. google (Zmiana poglądu na prywatność, internetowy maharadża.)
  5. wikipedia (Przykład altruizmu)
 • pornografia (Zwłaszcza amatorska, jako przykład redefinicji pojęcia seksu i intymności.)
  1. porntube

  Poziomie, poglądach, stylach. Każdy z nich, po osiągnięciu odpowiedniego kunsztu, jest nagradzany przez widownię pozytywnymi komentarzami, ustawieniem artysty na liście swoich ‘ulubionych’, oceną, ankietą itd. Przykładami stron o tej tematyce są deviantart.com myspace.com digart.com 4chan.com.

  Z liczebności prac nadsyłanych na portale wynika interesujący fakt: każdy z nas ma potrzebę dzielenia się swoją wrażliwością i potrzebę bycia ocenianym, bycia zaakceptowanym. Wszystkie te rozmazane zdjęcia, brzydkie obrazki, kretyńskie wierszyki o.

 • masterix techblog

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
  2 Replies

  Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

  1. domenki on said:

   Ciekawi mnie ile na tym zarobiłeś, ja na samym początku (tzn. zaraz po starcie tego serwisu) próbowałem sie w to bawić to mi po prostu w digg.com zbanowali konto :/

   Reply
  2. .

  Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

  Postapokalipsa Stalker Zew Prypeci Borderlans 2012 Droga The Road Metro 2033 – Bunkier Przeciwatomowy

  Przypuszczam, że nikt z Was nie spodziewał się łódzkiego pogotowia takiej formy apokalipsy jak atak morderczych pikseli. Patrick Jean w szorcie Pixels oddał hołd oldskulowym niszczycielom dzieciństw – Pac-Manowi, Donkey Kongowi, Tetrisowi, Arkanoidowi i czemuśtam gattacopodobnemu – wyleciało mi z głowy, a przy okazji, dzięki świetnej realizacji możemy obejrzeć naprawdę oryginalną destrukcję.

  To te gry wypaczyły mój umysł, strzeżcie się