O czym chcesz poczytać na blogach?

Different media

Blog DJ'a Maxa - Onet.pl Blog

Się być obiektywny i patrzeć na sprawę od boku. Generalnie zamiast drzeć mordę i krzyczeć "Powiesić gwałcicieli/zwyrodnialców/morderców" (-.-) wolałem z dystansem obserwować rozwój wydażeń i wyrabiać swoją opinię na temat tej sprawy. A moja opinia jest slightly different niż opinia mediów i większości polski.

Od początku sądziłem, że coś tu nie gra. No bo jak by to tak piątka chłopaków ot tak po prostu zgwałciła dziewczynę na lekcji tylko dlatego,
że nauczycielka wyszła? Im więcej wiedziałem o sprawie tym bardziej dochodziłem do wniosku, że media zdecydowanie wyolbrzymiają winę
chłopców. Gdy w końcu okazało się że Anka miała już próby samobójcze zrozumiałem, że w tej szkole wcale nie działo się nic specjalnego. A
media robią wszystko by to nagłośnić...

Szczyt sprawa osiągnęła.

Blind my whitening eyes... That I may see darkness in the tunnels ov light. - Onet.pl Blog

 • And I'm waiting with the sound turned off. (Mia; 22.10.2008)
 • ...kupiłeś marchewkę? (Mia; 14.09.2008)
 • Somebody taught me how to talk, how to walk, how t... (Mia; 01.09.2008)
 • Sweet sixteen. (Mia; 24.06.2008)
 • O Miju aktualnym. (Mia; 27.04.2008)
 • Valen-fucking-tine's Day. (Mia; 14.02.2008)
 • Passing by. (Mia; 21.01.2008)
 • Different star. (Mia; 11.12.2007)
 • Dressed to depress.

  DZIĘKUJĘ, ALA!!!!!!! ;)

   

  Ahaaaaa. Czy ktoś z Was wie, gdzie mogę dostać płytę Enter Chaos? Konkretnie chodzi mi o "Aura Sense". W Media Markt nie ma.

  Zapomnaiłabym. Wczoraj zakupiłam "Some Kind of Monster" na DVD [to był pierwszy raz, kiedy nie kupowałam żadnego CD z muzyką w Media Markt] i "Miasteczko South Park" - objerzyjcie to.

 • zetor300 blog

  http://www.youtube.com/watch?v=dNttRSMqOe0

  W poniżym linku zobaczycie jak wygląda wydawnictwo singlea

  http://www.sanktuarium.org/html/breeg.jpg

  Tutaj okładka (jest również na głównej str. bloga)

  http://www.ironmaiden.com/media/images/IID00002176.jpg

  której autorem jest znajomy rysownik Melvin Grant

  Sama postać Benjamina Breega budzi wiele pytań i domysłów. Zespół postanowił wciągnąć fanów w zabawę, przez co w Internecie umieszczono stronę

  .Ostatnią pracę, która wygląda bardzo znajomo....

  http://www.sanktuarium.org/html/breeg_p.jpg

  (Jak Eddie prawda :))

  Co do kolejnych dwóch utworów z nowej płyty które sa dostepne na

  www.ironmaiden.com

  są to : "Different world" i "Brighter than a thousand suns" to są one wypasione !!!! Up The Irons !!!!

  A jak ktoś jeszcze nie widział okładki do nowej płyty "A matter of life and death" to zapraszam do skomentowania notki :)

  Tak wracając na chwilke do wakacji to.

  kateandanimals

  Uznany za podwójną platynową płytę i wielki światowy hit. Utrzymywał się długo na pierwszym miejscu belgijskiej listy przebojów. Również w Polsce był często grany w radiu i dyskotekach.

  Po tym sukcesie Kate wydała swój światowy album Different. W Polsce jego premiera miała miejsce w lutym 2003 roku. Kolejny singel Libertine, nie osiągnął już takiego powodzenia, był jednak również dość popularny. Obie piosenki znalazły wielu wiernych fanów, choć wzbudziły także niepochlebne komentarze..We All Belong, która była hymnem EUROGAMES 2007. Koncert Kate w Lotto Arenie można uznać za jeden z punktów zwrotnych w jej karierze. Artystka zaprezentowała swój mocny wokal i charyzmę, publiczność przyjęła ją z wielkim entuzjazmem, a ważniejsze media okazały spore zainteresowanie. Koncert będzie kontynuowany w 2008 roku.

  W lutym 2008 roku Kate wypromowała w Belgii drugi singiel L.I.L.Y. (Like I Love You) z czwartego albumu, którego premiera miała miejsce 19 maja (w Polsce 30 maja). Kolejną piosenką.