O czym chcesz poczytać na blogach?

Diety

zimowiska w górach

Warto przenieść sie o kilka lat i zobaczyć jak się żyło w ciepłej i rodzinnej atmosferze mimo przeciwności losu. Melanie nie poddaje się tak jak inni ludzie i nie znika z ciała - jest zbyt silna by się poddać, stawia opór. Europa Środkowa widziana oczami pisarzy - polskiego i ukraińskiego. Smutek nie rozpędza się tu niczym pociąg, którego nie można zatrzymać. Wharton opowiada w tej książce o miłości, ważności pracy, śmierci o ciemności oraz o świetle.

Zawiera przejżyste tabele, wskazujące na kolejność podawania poszczególnych produktów oraz bezcenne porady dotyczące diety naszego malucha. Zrezygnowana i nieco zawiedziona tym 'opóźnieniem' w realizacji planów dziewczyna poznaje wielu ludzi, których podejście do kwestii życia i śmierci da jej wiele do myślenia. Jest nie tylko niezwykle lotny w podejmowaniu tropu i prowadzeniu dochodzenia do finału. Każda kolejna przeczytana strona zachęca do sięgnięcia dalej w głąb, dokończenia zielona szkoła 'jeszcze dziś'. Z codziennym pietyzmem gładzi wiszący w szafie, nasiąknięty wietrzejącym zapachem mundur, zastanawia się jak przeżyć kolejny dzień. Kochankowie mają nigdy nie zaznać należnego im szczęścia..

Dna moczanowa - dieta i leczenie

Oraz zaburzeniami jego wydalania przez nerki. Ataki dny pierwotnej pobudzane są zazwyczaj przez złą dietę bogatą w alkohol, mięso, związki purynowe oraz nadmierny wysiłek fizyczny. Dna wtórna powodowana jest natomiast przez nowotwory, białaczkę, chemioterapię lub leczenie napromieniowaniem i cytostatykami. Polega ona na nadmiernym gromadzeniu się w organizmie kwasu moczowego, powodowane przez zaburzenia w jego wydalaniu. Zaburzenia te może powodować, między innymi, przewlekłą chorobę nerek lub cukrzycę, która jest jednocześnie jednym z powikłań dny. Pamiętajmy, że diagnoza i rozpisanie diety należy do lekarza i nie należy odbierać mu tych zadań, gdyż może się to dla nas bardzo źle skończyć!

 

Tagi: co to jest co to jest dna moczanowa dna moczanowa leczenie podagra podagra leczenie
17:00, refluks24
Link
Dna moczanowa, podagra - leczenie

diety

Oczyszczająca
d) dieta przeciwzmarszczkowa
e) dieta odchudzająca
f) dieta ujędrniająca
g) dieta dla cery naczyńowej
h) dieta na piękne włosy i paznokcie
i) dieta na płaski brzuch
j) dieta dla sportowców i osób pracujących fizycznie
k) dieta dla osób pracujących umysłowo
l) dieta dla emerytów
m) dieta dla dzieci
n) dieta w czasie choroby
o) dieta w czasie upałów / mrozów
p) dieta antydepresyjna

Każda z nich ma inne działanie, ale cel ich wszystkich jest jeden: aby poczuć się lepiej, zdrowiej - po prostu jak nowonarodzony człowiek!

22:28, pinkbutterfly24
Link Komentarze (1) »
diety.
Jak schudnąć?
Jak schudnąć?
Jak się odchudzać?
Jakie diety są odpowiednie?

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Chleba). Już tutaj istotna jest pewna ciekawostka. Książka jego cieszy się dużą popularnością. Doczekała się piętnastu wydań (których by nie było, gdyby w księgarniach o nią nie pytano). A jednak zarówno nazwisko dra Lutza, jak i jego model żywieniowy są w niemieckojęzycznych mediach kompletnie ignorowane (chciałoby się rzec – cenzurowane). Krążą także opowieści o młodych lekarzach, chcących leczyć jego metodą, a których stawiano przed alternatywą – powrót do medycyny „konwencjonalnej” lub…utrata licencji lekarskiej. Wolfganga Lutza zainspirowała do zastosowania w leczeniu diety mięsnej wizyta w jednej z jaskiń zamieszkałej przed dziesiątkami tysięcy lat przez naszych praprzodków. Lekarz ten uświadomił sobie wówczas, że w epoce lodowcowej nasi przodkowie przez dziesiątki tysięcy lat skazani byli (podczas trwających nawet 9 miesięcy zim) na jedzenie wyłącznie mięsa. Ponadto nawet w okresach pomiędzy epokami lodowymi nasi praprzodkowie nie mieli do dyspozycji ogromnych sadów owocowych i ogrodów warzywnych. Dla tysięcy generacji głównym pożywieniem była upolowana zwierzyna. Dzikie owoce, niewielka ilość warzyw czy bulwy były wyłącznie dodatkami. W ciągu.

Podagra - Skuteczne Leczenia

Używki takie jak: kawa, herbata lub kakao. Ważnym czynnikiem leczenia podagry, poprzez odpowiednią dietę, jest harmonogram posiłków, muszą one być regularne, ostatni posiłek powinno się spożywać około trzech godzin przed snem. Podczas snu, kwas moczowy jest zatrzymywany w organizmie w dużo większych ilościach niż za dnia.

Dieta w przypadku podagry powinna być obfita w produkty, które zawierają bardzo mało lub wcale nie zawierają związków purynowych. Należą do nich, przede wszystkim, ser, mleko, ryż oraz wszystkie owoce. Inne produkty, które są przydatne w przypadku planowania diety dla chorego na dnę moczową to: masło, śmietana, miód, dżemy, marmolady i cukier. Niestety, częstym powikłaniem podagry jest cukrzyca, która skutecznie wyklucza, wymienione wyżej produkty. Podstawą diety moczanowej jest spożywanie bardzo małej ilości wszelkich tłuszczy. Podagra zmusza do pamiętania, aby potrawy przygotowywać bez użycia tłuszczu, można go jedynie dodać na surowo do ugotowanej potrawy. Pamiętać trzeba, że posiłki należy przygotowywać tylko poprzez gotowanie w wodzie lub na parze. Osoba chora na dnę musi liczyć się z całkowitym zakazem spożywania potraw smażonych,.

Moo prawdę Ci powie...

Mu jest się najłatwiej pozbyć, czyli węglowodanów. To są nieskomplikowane związki, szybko zamieniane w energię. Potem idzie białko (czyt.: mięśnie). Taka jest reakcja organizmu na ostre cięcia: powoduje, że pozbywamy się po prostu mięśni, czegoś bardzo wartościowego! A tłuszcz spala się na końcu, żeby było ciekawiej. Dlatego do odchudzania trzeba się przyłożyć, wybrać do dietetyka, który powie, co zrobić, żeby mój organizm spalił tłuszcz bez naruszenia mięśni. On wiele wyjaśni, ustali dietę, czego ja nie umiem. Ale rzeczą, którą powie na pewno będzie odrzucenie "cud diety".

Wróćmy jednak do naszej "cud dietki". Kolejną jej cechą jest fakt, że trwa do dwóch tygodni i na tym kończy się jej rola. Czternaście dni udręki, a potem "rób ta co chce ta" i do tego z boską figurą wyjętą z fotoshopa. Nie ma takiej opcji. Czemu organizm się przeciw temu zbuntuje a później zgromadzi po zakończeniu "kuracji" jeszcze więcej zapasów? Bo wchodzę z butami w jego harmonię, burzę ją, a potem jakby nigdy nic wracam do tego samego. Na jego miejscu też bym się wkurzyła..

Super dieta

Wysoki cholesterol 2011-05-19
Jeżeli Ty także trzymasz w szufladzie leki na cholesterol – to ich skuteczność masz już przetestowaną. Podstawowym problemem jaki mają leki na cholesterol jest to, że służą wyłącznie do leczenia objawów. Mają za zadanie obniżyć wysoki cholesterol, a nie zapobiegać jego powstawaniu.

Sprawa wygląda podobnie jeśli chodzi o różne diety na cholesterol. Odmawiasz sobie wszystkiego, masz wrażenie, że wolno Ci jeść wyłącznie suchary i wodę, a Twój poziom cholesterolu ani drgnie.

Wysoki cholesterol nie pojawia się z dnia na dzień. Odkłada się latami. Nawet jeżeli zwalczamy objawy ale nie zlikwidujemy przyczyny będzie się utrzymywał lub powróci w niedługim czasie.

Dlatego tutaj zajmiemy się znalezieniem i rozwiązaniem przyczyn powstawania problemów z cholesterolem.

Komentarzy: