O czym chcesz poczytać na blogach?

Dieta białkowa

Cały świat kręci się wokół nas :) - Onet.pl Blog

totalny kryzys ...
Stwierdziłam , że nie mam siły ani pieniędzy na diety .. Moja dieta białkowa kompletnie mnie zbankrutowała , a przecez jestem biedna studentka.. w ogole ta dieta zle dziala na moje nerwy , ciqagle chodze wkurzona i obsesyjnie mysle o jedzeniu.. Ostatnio troche peklam i zjadlam duuzo musli ... a Dzisiaj przeszlam na nowa dieta stosowana przez Age.

dietadrdukana

, która składa się z czterech etapów : etap ataku , cykl naprzemienny , etap utrwalania i etap stabilizacji. Ten program żywieniowy wzbudza jednak wiele kontrowersji , ponieważ nie dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych składników kalorycznych . Faktem jest jednak, iż dieta białkowa jest efektywna . Gdy będziemy jej przestrzegać , to możemy zrzucić nawet trzydzieści kilogramów. Właśnie z tego powodu dieta proteinowa cieszy się dużym zainteresowaniem . Dieta jest stosunkowo łatwa. W pierwszym etapie jemy wyłącznie chude mięso oraz nabiał..

S-CHUDNE!!! - Onet.pl Blog

21 lipca 2009
mniej mnie...
Mieszczę się już w spodnie w które nie wchodziłam, pozostałe portki trochę wiszą. Wnioskuję, że dieta białkowa skutkuje... na wagę chyba dopiero w piątek stanę co by nie wpadać w paranoję znowu.
W każdym razie jak pisałam wcześniej, zakupiłam odżywkę białkową z minimalną zawartością cukru i tłuszczu oraz z witaminami i L-karnityną, ma smak kokosowy ale jak się.

Herbaciarnia - bloog.pl

Może nie dosłownie, ale XXI wiek daje nam takie możliwości, że laboratoria i naukowcy opracowują coraz to nowocześniejsze sposoby na walkę z tłuszczykiem. Oczywiście zarówno odpowiednia dieta jak i uprawianie ćwiczeń są bardzo ważne, i nie można tak po prostu je odstawić, ale dzięki nowoczesnym metodom zbijania tkanki tłuszczowej, stają się one już nie restrykcyjnym wyznacznikiem regulującym cały nasz dzień, ale dodatkiem umilającym zdrowy tryb życia..
Na problemach ludzi, którzy walczą z otyłością. Niektórzy maja takie problemy z otyłością, że szukają różnych rzeczy aby móc tylko schudnąć, a każdy kto chce to zrobić to bardzo mu na tym zależy. Wiadomo, że diety są różne. Ostatnio bardzo popularna była dieta białkowa.
Wszyscy zaczęli się odchudzać na tej diecie, ma jednak to swoje problemy, ponieważ każdy kto ją stosował, rzeczywiście chudnął. Ale bardzo często przespawał przez to dobrze się czuć. Chodzi o to, że każdy ma swój własny styl funkcjonowania organizmu i.