O czym chcesz poczytać na blogach?

Dienstag

Zagubione listy...

O tak... i miałabym pisać????? wszystko mi jush obrzydło i się znudziło :P nic mi sie nie chce... nawet jutro iść na kręgle (!) choć je uwielbiam... StaRzEjE sIe! Babki w sklepie mówią do mnie "pani", a dzifka w panterce sprawia, że nikt nie widzi kiedy Ola chce mnie zamordowac :/// YeAh BeJbE! Marek na mnie nagaduje... musze grać w przedstawieniu królika ze sklerozą (bo zapomniał zrobić drzwi itd...) na lekcji z nudów plotę filofuny.... Jeżu i Sołodupa lataja za mną i pieprzą "małe masturbacjon?", Bojar, ehm... wstrzymam się od komentarza :D No to sobie ponarzekałam.... :((( mała załamka- tak to nazwę :P ye@h! No to co siem wydarzyło ostatnio.... hm... w Dienstag miałam imieniny... nic ciekawego... dostałam kufer z drewna i budzik z Sheepa...spox... w poniedziałek byłam chora (jeden dzień) a we wtorek jush zdrowa... co mi było??? o taaaaaaak... jak dotrwaliście do tego momentu to was podziwiam! :D takie to ciekawe te moje życie... Ok, idę bo... hm... muszę się pouczyć historii i biologi, roli do przedstawienia... musze napisać prace z polskiego i anglika.. zrobić kilka kartek (na strych)... zrobić kolację.. prace z plastyki na konkurs itd... :D może dlatego mam takiego doła bo nawet nie wiem od czego zacząć... Narka, bejbes!

skromne pozdro for:
*Gosia, Ola, Dominika, Ania
.

ksiądz poeta Jan Twardowski

Powrót

Zmiany...
jak widac zmienilam wystroj bloga. nie bedzie jush na nim tak slodko jak niegdys. dorastam... towarzyszy mi w tym hh i dlatego takie zmiany. mam nadzieje ze przypadnie wam to do gustu. bo w koncu JEST JEDNA RZECZ DLA KTÓREJ WARTO ŻYĆ...
... I NIE ZMIENIA SIĘ NIC!!!

2004-03-01 20:24:44 skomentuj (3)


Heute ist Dienstag, der zweite Marz =D
to bedzie zdecydowanie optymistyczna notka. siedzi kolo mnie Albrecht i to bedzie notka wspolna. jak "Na Wspólnej" =D oo wlasnie, szlysmy przez boguszyce i tam byla ulica Wspólna, fajnie co ??
no wiec tak: najpierw tanczylysmy na apelu. NIGDY WIECEJ nie bede tanczyc na apelu

siara przed cala skzola. pol sali gimnastycznej twierdzilo ze ladnie, a druga ze lipa, ze sie mylili i wogule byla kicha.
ale potem bylo najlepiej. poszlysmy na "rekolekcje" z Tusia i Albrechtem. byluysmy w boguszycach u Marcina. NIGDY WIECEJ nie pojdziemy do Marcina jak bedzie zimno, mokro i ciemno. i schowalam sie pod.

...

Facebook&Nasza-klasa

Dienstag, 1.lutego.2011, 17:37
Witam ponownie :)
Dzisiaj chciałam nieco opisać facebook ja i naszą-klasę.
Jako pierwszy powstał fb bo w 2004.r, a nk dopiero w 2006r.
Jednak najpierw swoją popularność zyskała nk. Jak wszyscy wiedzą jest to polski serwis społecznościowy, którego celem było umożliwienie użytkownikom odnalezienie osób ze swoich szkolnych lat i odnowienie z nimi kontaktu. Jednak dopiero przełom roku 2007 i 2008 był dla nk okresem wyjątkowo szczęśliwym. W tym właśnie okresie odnotowano ogromny wzrost popularności serwisu.
Dopiero potem dołaczył fb czyli serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji, będących własnością Fb. Jednak na początku był dostępny tylko dla uczniów szkół średnich oraz studentów.
Do dzisiejszego czasu oby dwa portale doznały zmian. Fb udostępnił się także młodszych internautom przez to pokonał nk i zdobył większą popularność.
Nk chciało jakoś pokonać fb ulepszając swój portal śledzikami, nktalkiem, grami i itd. Niestety przez to stracił swoją wartość. Moim.

uważaj jak tańczysz ... =] - Onet.pl Blog

Żyć Zapytam się ciszy Nocy swych I dni Zamykam oczy Odpływam Odkąd odszedłeś Nie jestem szczęśliwa

PS. Chyba będę miała problemy, ale to bardzo osobista sprawa i nie mogę Wam o tym napisać... 3majcie kciuki za pomyślne rozwiązanie! :*:*

rolka (23:24)
3

17 sierpnia 2004
Mein Dienstag :-)

Wczorajszy dzień,spędzony z Anią, uznaję za udany... Po południu byłyśmy na basenie... było bardzo fajnie, a Ania bardzo śmiesznie wyglądała w czepku, tak jakby miała z tyłu głowy takie wielkie jądro :P Po wyjściu z basenu przypomnialo mi się, że nie wzięłam bielizny... i wróciłam z mokrą plamą na pupie do domu :D:D Później w ekspresowym tempie posprzątałam mieszkanie, najgorsze było mycie podłóg... Następnie pojechałam z Anką na zakupy do Auchana. Nasze zakupy zaczęłyśmy od odwiedzenia wszystkich sklepów z ciuchami, z szczególnym naciskiem na Pimkie..

eowyna.mylog

> środa, 6 czerwca 2007 00:59:25
"Nie każdy błądzi, kto wędruje"
J.R.R.Tolkien

W drodze do odszukania własnego ja.
Na razie tylko, a może aż Kraków, mekka artystów. Wiele pokładam w tej podróży nadziei, planów, oczekiwań... Krótkie dwa dni do sprawdzenia się i tego, czy jestem w stanie spełniać swoje marzania.
I przede wszystkim, do weryfkacji tych marzeń.
Wszystko to trochę na wariackich papierach, ale chcę. I ta nieprzemożona chęć pcha mnie do przodu, na dworzec i dalej; w nieznane? a może i znane?

Ich warte auf meinem deutschen Gast. Sie kommt nach Polen am Dienstag (12.06). Ich freue mich sehr an unseren Treffen, Michi:)

Pytanie na czasie: Jaka jest stolica Burkina Faso? Wagadugu!

Info z ostatniej chwili: 9.06 (sobota), godz.20:00, muszla koncertowa w parku Witosa, Bydgoszcz- koncert Grzegorza Turnaua!

Pozdrawiam:)
Wasza melancholijna
Eowyna
komentarze [4]