O czym chcesz poczytać na blogach?

Diego maradona

Echa Wydarzeń - bloog.pl

 Pan Ch. –przypomnę- ma 17 wpisów o dokonaniach w Księdze Guinnessa, a rekordy świata bił 19 razy! Międzynarodową sławę zdobył we Włoszech, kiedy pobił rekord 7 tys. odbić piłki należący do Diego Armando Maradony, podbijając piłkę 35 tys. razy. Kilka innych wypisów, wyczynów z różnymi piłkami:

• W 1987 podbijając piłkę nożną, pokonał dystans 30 km na trasie z Ustki do Słupska, w czasie 8 godzin i 20 minut

• Pokonał rekord Diego Maradony w żonglowaniu piłką – Maradona doszedł do 7 tysięcy, wynik Chomontka to 35 tysięcy

 Pan Ch. –przypomnę- ma 17 wpisów o dokonaniach w Księdze Guinnessa, a rekordy świata bił 19 razy! Międzynarodową sławę zdobył we Włoszech, kiedy pobił rekord 7 tys. odbić piłki należący do Diego Armando Maradony, podbijając piłkę 35 tys. razy. Kilka innych wypisów, wyczynów z różnymi piłkami:

• W.

alty.blog

CIENIZNA. Bo teraz meine damen und herren mozna sie naprawde, calkowicie i na zawsze upodobnic do jakiejs slawnej osoby. Serio serio. Plastic surgery! Here I come!*
Chcesz wygladac jak Bradley? - alez proszem bardzo
Jak Madonna? - kein problem
Jak Diego Maradona? - a kto to byl Maradona? ;)))
Za jedyne 25.000 dolkow za nos i policzki, za 30.000 za implanty, zeby poszerzyc szczeke, za 10.000 za silikon wtloczony tu i owdzie w calosci sponsorowanych przez MTV mozesz do konca zycia cieszyc sie idealna uroda!
A.

FANI SPORTU

Słynny Argentyńczyk Diego Maradona negocjuje w Dubaju warunki kontraktu trenerskiego z klubem piłkarskim Al Wasl ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Komentarzy: 0

That what I see- Joy

Danię i jestem im za to wdzięczna...
A z siebie jestem dumna, bo znalazłam wywiadzik z moim "aniołem".
..."Gdy w końcówce meczu z Bułgarią skrzydłowy reprezentacji Danii zdobył gola na 2:0, w szale radości podbiegł do kamery i niczym Diego Maradona na mundialu w USA w 1994 roku wydarł się do niej. A gdy Bułgarzy wznawiali grę ze środka boiska, ukradkiem wycierał koszulką łzy z oczu. Na turniej do Portugalii przyjechał dopiero po meczu z Włochami. Ostatnie tygodnie spedził przy łóżku.

Sport moja pasja

Tytułu Włochach, postaram się teraz przybliżyć dlaczego niektóre drużyn mające w swoich składach wielki gwiazdy będą miały problemy w tym turnieju. Argentyna, Francja, Portugalia w każdej z tych ekip mamy wielkich piłkarzy ale brak tam wielkich trenerów, Diego Maradona wielkim piłkarzem był, trenerem jest co najwyżej średnim tak samo Raymond Domenech czy Carlos Queiroz, przypomnę że te drużyny z ogromnymi problemami do tego turnieju awansowały. Holandia zespół bardzo nieobliczalny i nie postawił bym na nich w żadnym.

post-ortodoks 2.0

Strona główna
piłka nożna (1)

Kiedy w 1986 roku opatentowano w Meksyku „fale” na trybunach, a Diego Maradona oczarował widzów mistrzostw świata, nas dzieci oczarowały naklejki Mexico 86, które z namaszczeniem nakleiliśmy z bratem na honorowym miejscu w pokoju.

Pamiętam mecz finałowy tamtego mundialu. W trakcie, rozemocjonowani wybiegliśmy z innymi.

O futbolu słów kilka...

W tym miejscu należy sobie zadać pytanie: Co jest przyczyną tak diametralnie innych występów w drużynie klubowej a w reprezentacji narodowej? Jak dla mnie odpowiedź jest prosta, a winny tej sytuacji jest tylko jeden - obecny selekcjoner Argentyny, Diego Armando Maradona.