O czym chcesz poczytać na blogach?

Dickies

morgan blog


2005

marzec


cześć
Dawno nie pisałam, bo mi się nie chciało. Ha,ha.
Mam silna potrzebe zakupu: czarnej koszuli z krotkim rekawem, czerwonego krawata, spodni dickies, trampek converse i czarnej bluzy na zamek.
Mialam dzisiaj prezentacje z angielskiego, jako temat wybralam "emo", nic nie zastapi wyrazu twarzy calej grupy z kursu 103. Skomentuje to w ten sposob: zacofanie w tym kraju nie ma granic.


Planuje przekluc warge z prawej strony, na poczatku mama wyrazila na to zgode, ale "widzimisie" i juz nie. Trudno. Poczekam jeszcze rok i zrobie, chyba ze stanie sie cud i wyzej wspomniana zgode uda mi sie uzyskac :)
Jestem nudna, strasznie. Calymi dniami siedze w domu. W przyszlym tygodniu ide na koncert Pidzamy Porno to troche sie rozerwe.
A w autobusach tlok.
morgan.

...RADIOHEAD...

Wiemy, nic z tego nie wyszło. Serj bardzo szanuje Matkę Teresę, Ghandiego. W poezji inspirują go Szekspir oraz T.S Elliot.


John Dolmayan (perkusista)

Urodził się 15 czerwca 1973 roku w Lebandonie. Został wychowany w nurcie muzyki jazzowej, ponieważ jego ojciec był saksofonistą. John zaczął grać na perkusji w wieku 15 lat. Zainteresowań syna nie podzialał ojciec, który nie chciał, aby on także został muzykiem. Dolmayan lubi zespół Clutch, ponadto do jeggo hobby należy również zbieranie komiksów, różnego rodzaju zabawek i japońskich anime. Do swoich idoli John zalicza: Keith Moona, Maynarda Fergusona, The Dickies, Billy Idola.


Daron Malakian (gitarzysta)

Urodził się 18 lipca 1975 w Glendale i jest najmłodszy z całej czwórki. Uczęszczał do tej samej szkoły co Serj, był nieco agresywny, często wdawał się w niepotrzebne bójki, z biegiem czasu na szczęscie mu to przeszło. Do swoich idoli zalicza: Madonnę, Charlesa Mansona, Ghandiego i Karem Abdula. Jeśli chodzi o muzyczne kapele wymienia" Cannibal Corpse, Deicide, Slayer, Iron Maiden, Police, Mr. Bungle, Miles Davis, Jane's Addiction, Bob Dylan, Stevie Wonder, Frank Zappa, King Crimson i wiele innych. Warto wspomnieć, że Daron jest fanem hokeja, na koncertach często.

"Ja nie komplikuję spraw. Chłopaki je komplikują.Życie je komplikuje". - Avril Lavigne. - Onet.pl Blog2002

   
Na początku swojej kariery nosiłakrawaty, kolczaste bransoletki i szerokie spodnie. Lubiła kupowaćkoszulki na ramiączkach firmy "Dickies", które częstozakładała na występy. Ten chłopięcy, punkowo-rockowy wygląd.

Good Charlotte hate Avril...and I hate Hilary Duff !

którykolwiek Star Wars, chodzenie do kina samotnie, gotowanie, zabawki, sushi, dziewczyny, spiked hair, kolczyki, tatuaże, wschodnie wybrzeże, zachodnie wybrzeże, czyste skarpety, biżuterię, dostawanie maili, zakupy w centrach handlowych , wegetariańskie burgery
*Joel nie lubi*
wstawania, wasabi, deszczowych dni, wilgoci, każdego nauczyciela matematyki którego miał, fizycznej pracy, 6th & main, zgorzkniałych byłych piłkarzy

Billy Dean Martin:Rola w zespole: Gitara
Urodzony: 15 czerwca 1981
Rodzinne miasto: Naptown, MD
Wzrost: 5' 11"
Kolor oczu: Niebieski
Ciuchy: Dickies, Puma, East Coast Clothing, Volcom, Tribal Gear
Sprzęt: Paul Reed Smith Guitars, Mesa-Boogie Amps, Boss effect pedals
Zwierzęta: (Bunji, Sam, Cash)-psy, (Nelly, Nelson, Stellar)-koty
Jedzenie : pizza, cokolwiek z masłem orzechowym, sushi, bean burritos
Kolor: czarny
Filmy: Star Wars, The Crow, Who Framed Roger Rabbit?, Nightmare Before Christmas
T.V. Show: The Simpsons
Płatki śniadaniowe: Lucky Charms, Boo Berry
Star Wars: Episode I: The Phantom Menace
Sławna laska: Angelina Jolie, Mandy Moore, Jennifer Lopez, Christina Aguilera
Święta: Bożego Narodzenia
Restauracja: Taco Bell
.