O czym chcesz poczytać na blogach?

Dick cheney

wojownicy

10:06 podaje wieża kontroli lotów w Clevland jako godzinę utraty samolotu na radarze. Tą samą godzinę podawano oficjalnie przez kilka dni po katastrofie, co zresztą odnotowały media. Gdzie więc są trzy minuty między upadkiem, a ujawnionym zapisem czarnych skrzynek?

Mniej więcej w tym samym czasie, podaje się, że około godziny 10:00, wiceprezydent Dick Cheney jest informowany, że jeden z porwanych samolotów kieruję się na Waszyngton, myśliwce otrzymują rozkaz by strzelać. Później podaje się, że chodziło o lot 77 American Airlines, który uderzył już wcześniej w Pentagon, a NORAD zwyczajnie się pomylił.

Jakieś pół godziny później Cheney w rozmowie z sekretarzem Obrony Rumsfeldem.

Lista Spotkań Ulubionych

shadowboxer.86 , USA
Link Komentarze (1) »
Rzetelne dziennikarstwo

Jak miło zacząć dzień od tak dobrego kawałka dziennikarskiej pracy!

Oto fragment ostatniego w minionym roku odcinka Rachel Maddow Show. W skrócie: Rachel bierze artykuł Dicka Cheney'a (wiceprezydenta USA za George'a Busha) i osadza go w kontekście decyzji, które Cheney podejmował i opinii, które wygłaszał on i Partia Republikańska, gdy Bush był u władzy. Rzetelne, dobitne, w porządnej językowej oprawie, z odrobiną autentycznej złości - piękne! Przesłanie Rachel jest prosto wyłuszczone w ostatnich dwóch zdaniach tego materiału: "Moi przyjaciele i.

Pralnia

2008
Zacieranie śladów
Zginął kolejny świadek mający złożyć zeznania przeciwko Administracji Busha. Michael Connell był specjalistą komputerowym, przyznał, że jego zadaniem było sprawić aby wybory 2004 wygrał Bush. Connell powiedział swoim prawnikom, że otrzymał pogróżki, że Dick Cheney i George Bush grozili mu "wpadnięciem pod autobus." Zginął w "wypadku lotniczym", gdy wyleciał w powietrze pilotowany przez niego samolot.

WIĘCEJ
17:07, polcan , Bush
Link
poniedziałek, 15.

Grypa666's Blog

Z zbrodniami międzynarodowymi, w tym zbrodniami przeciwko ludzkości. Wnioskujący domaga się aresztowania między innymi byłego prezydenta USA George’a W. Busha i byłej doradcy ds. bezpieczeństwa Condoleezzy Rice – informuje serwis pravda.ru.
Wnioskujący o aresztowanie profesor prawa Francis A. Boyle z Uniwersytetu w Illinois domaga się między innymi aresztowań Dicka Cheneya – byłego prezydenta USA, Donalda Rumsfelda – sekretarza obrony w gabinecie Georgea W. Busha, George’a Teneta – byłego dyrektor Centrali Wywiadu i Alberta Gonzalesa – byłego prokuratora generalnego Stanów Zjednoczonych w gabinecie prezydenta Georgea W. Busha. Osoby te miałyby być aresztowane za doprowadzenie do naruszenia punktu piątego Statutu.

Blog michael10000

Wydarzenie jeden z obsługujących, donosi New York Post.

Po jakimś czasie tata Michael zreflektował się i przeprosił za zachowanie dzieci. Podziękował obsłudze. Zadzwonił nawet do kierownika. - informuje źródło.


Co Jackson robił w St. Michael's? Jak się okazuje, miasteczko to stało sie ostatnio bardzo popularne wśród gwiazd, po tym jak Dick Cheney (były wiceprezydent USA) zakazał nad nim lotów. Przypuszczalnie były gwiazdor sceny pop szykuje się do zakupu nieruchomości

Komentarzy: 0

Antyleft

Na amerykańskim portalu HufffPost (Fed: We’re running out of tools to rescue economy) pozbawia ekonomicznych optymistów złudzeń. Z gospodarką USA jest źle, a wpompowywanie jeszcze większej ilości pieniędzy, mających na celu stymulację nie przynosi żadnego efektu.

——————————

Zanany chyba wszystkim Dick Cheney przeszedł operację serca. Według opinii lekarzy zabieg przebiegł bez komplikacji, a były wiceprezydent USA juz wkrótce wróci do “aktywnego stylu życia”.

——————————

Murzyńska organizacja NAACP, walcząca o prawa człowieka i takie tam, przemówiła! Po łapach oberwało się wszystkim zwolennikom.

Moja polityka

Teraz po serii katastrof naturalnych i osłabieniu dolara sytuacja
sprzyja przyspieszeniu budowy rurociągu.

Ambo jest pośrednio związana z amerykańską siłą polityczno-militarną
przez firmę Halliburton, której szefem był kiedyś amerykański vice-
prezydent Dick Cheney. Halliburton, poprzez firmę pomocniczą - Brown
& Root Services - już zarządza amerykańską bazą militarną Camp
Bondsteel w Kosowie i czerpie korzyści z projektów odbudowy Iraku.Na
straży gospodarki

Camp Bondsteel prześcignął wszystkie kontrakty..