O czym chcesz poczytać na blogach?

Diane keaton

philophobia.blog

Sceniczne dramaty i obrazy traktujące o sprawach istotnych, ale z większym dystansem, ironią i wyczuciem specyfiki filmowego medium. Zainteresowani niuansami gry aktorskiej mogą porównać okres, gdy główne role w jego filmach grała Diane Keaton z okresem, gdy występowała w nich Mia Farrow. W końcu zaś analitycy z przyjemnością zagłębią się w filmografię Allena, by wyodrębnić tematy w niej wiodące, a takich, jak na prawdziwego filmowego autora przystało, nie brakuje..

I'm a little angel...

I dni za lata, a każda chwila nieobecności jest stuleciem"-Dryden
"Przyjaźń z kobietą zawsze kończy się miłością" - Henryk Sienkiewicz
"Prawdziwą twarz mężczyzny poznaje się dopiero wtedy, kiedy się z nim zrywa" - Diane Keaton
"Nie martw się, jeśli czujesz się dobrze. Przejdzie ci." - Boling
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli" - Albert Schweitzer
"Wczoraj to dziś, tylko trochę dalej." - Norwid

Colors

Skręcając stryczek na prawdziwe zaufanie.
ale nie. przecież z dobrocią trzeba się urodzić. jeśli ktoś nie posiada moralności, sumienia, odpowiedzialności i nie jest uczciwy, to po prostu taki był zawsze, tylko świetnie to ukrywał.. Diane Keaton twierdzi że mężczyzna pokazuje swoją prawdziwą twarz, gdy się od niego odchodzi..

        ....

                    .

..:: Frére d'Étoile :: BLOG ::..

Nawet takie propozycje jak zwiedzanie Europy autostopem :-) Kto wie, czy to nie taki zły pomysł... W końcu keine Grenzen i wakacje ;-)
  Obejrzałem dzisiaj film pt. "Pokój Marvina" ("Marvin's Room") z Meryl Streep, Diane Keaton i Leonardo DiCaprio ("brzydal!" ;-)) Fajny obyczajowy film, trochę już stary. Jest to opowieść o problemach i chorobach ludzi oraz o sile więzów rodzinnych i miłości. Myślę, że jest godny polecenia. Zatem polecam :-) I.

zosiamarysia - Onet.pl Blog

Na mikołajkowy poranek.


***
Ja zaś dostałam ciepłe skarpety (a practical angle), biografię Diane Keaton (made my day. nawet bardziej niż skarpety) oraz na sam koniec biografię Kurta Vonneguta. 

Widocznie byłam grzeczniejsza. 

Zapiski naścienne

Strzela słowami jak z kałasznikowa, aż parują mu okulary. Z szybkością sprintera wspina się na Mount Everest dialogu bez butli tlenowej i bez pomocy Szerpów. I nie łatwo za nim nadążyć. Na szczęście dla filmu, jak i samego Allena, Diane Keaton daje radę. Jest godnym sparingpartnerem. Nawet więcej: najlepszym z najlepszych. A przecież pojawiają się tu i inne ciekawe postaci kobiece grane przez Mariel Hemingway ( wnuczka TEGO Hemingwaya ), czy Meryl Streep, z którymi.