O czym chcesz poczytać na blogach?

Diablo włodarczyk

Kubas

Około 100 osób i dostał 21 lat, ja zabije jednego alkoholika…dziada…i pójdę siedzieć na 25 lat lub dostanę dożywocie. Gdzie tu jest sprawiedliwość? Kara śmierci dla takich skurwieli…odebrał tyle marzeń, zabrał im prawo do życia…
Kolejna sprawa…
Krzysztof  ‘Diablo’ Włodarczyk. Przedawkowanie leków antydepresyjnych…30 tabletek. Kłopoty finansowe? Nie bardzo. Kłopoty ze zdrowiem? Nie bardzo. Kłopoty w rodzinie? Otóż to… Każdy człowiek który interesuje się Twoją karierą i osobą, wie o tym, że nie układało Ci się z żoną, która teraz kiedy byłeś o krok.

W wolnych chwilach... - bloog.pl

Się emocjami. Jeśli ktoś z was oglądał moją galerię, to wie, że jestem kibicem Legii Warszawa. Przechodząc jednak do meritum.... Mistrzem Polski jest Zagłębie Lubin, drugie miejsce zajął GKS Bot Bełchatów, a trzecie Legia Warszawa.
Około północy na ring w katowickim spodku wyszedł Krzysztoł 'Diablo' Włodarczyk. Zmierzył się on z Amerykaninem Steve'm Cunnighamem. Pojedynek toczył się o bokserski pas mistrza świata, federacji IBF w wadze junior ciężkiej. Polak niestety po dwunastu rundach przegrał na punkty w stosunku dwa do remisu. Walka nie zapadnie na długo w mojej pamięci. No chyba, że w sposób.

Tomasz Ciałowicz

Mazowiecki, Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Lee A. Feinstein, Minister Marek Balicki, Wojciech Gąssowski, Emilian Kamiński, Robert Korzeniowski, Komendant Główny Policji Andrzej Matejuk, Zbigniew Niemczycki, Ks. Arkadiusz Nowak, Prof. Wiktor Osiatyński, Andrzej Pągowski, Grzegorz Turnau, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

.. < blOg o WsZyStKiM>..zespół FeEl.. itd... ZaPrAsZaM... :* - Onet.pl Blog

450)this.width=450;">
Buty Justyny steczkowskiej.
450)this.width=450;">
Buty Agnieszki Frytkowskiej <Frytki>
450)this.width=450;">

Buty Dody..

450)this.width=450;">

Buty Agnieszki Włodarczyk..

450)this.width=450;">

Buty Ewy Szabatin..

No i na dzisiaj to.

Okazała się Tilda Swinton dzięki roli w obrazie "Michael Clayton".

Za najlepszy scenariusz adaptowany uznano ten napisany przez braci Coen do obrazu "To nie jest kraj dla starych ludzi", a za adaptowany - scenariusz autorstwa Diablo Cody do komedii "Juno". "Pokuta" otrzymała nagrodę za muzykę, a najlepszą piosenką okazała się "Falling Slowly" z filmu "Once". Najlepsze zdjęcia nakręcił Robert Elswitt.