O czym chcesz poczytać na blogach?

Diabeł ubiera się u prady

Ciekawe książki - Onet.pl Blog

Kościoła, spiski, skandale to książka dla niego. Sam autor jest świetny, napisał kilkanaście książek, które stały się światowymi bestsellerami,   a m.in. "Kod Leonarda da Vinci", "Zwodniczy punkt","Cyfrowa twierdza",

Film pod tym samym tytułem, który premiere w Polsce miał 15.05.2009 r. W rolach głównych wystąpił jeden z moich ulubionych aktorów Tom Hanks.

Szczerze powiedziawszy to film mnie nie ujął za bardzo, zdecydowanie wole.


19 grudnia 2009
Diabeł ubiera się u Prady

Książkowe wariacje blogowiczów - Onet.pl Blog

Jest w niej spora doza humoru i przede wszystkim szybka akcja. Jak już siądziesz z tą książką w dłoni to nie chcesz się oderwać. Niby lekka fabuła, niby świat “wysokich obcasów”, ale gdyby zagłębić się bardziej to jest.Z niedobitkami na pokładzie, dryfując przez wiele tygodni, dociera do rajskiej wyspy na Pacyfiku. Gdy załodze po latach udaje się wrócić do Chin razem ze starym tubylcem Mahu, sam Kubiłaj- chan słucha relacji z ich przygód. Schorowany.


30 lipca 2008
"Diabeł ubiera się u Prady"

W końcu.

zest-for-life.blog

O tej porze byłem już w drodze do Kalisza. Jechałem z moją siostrą PKS-em. Nie nudziłem się nawet bo siostra dała mi do poczytania „Diabeł ubiera się u Prady”. Co chwilę się śmiałem :) Wieczorem już nic szczególnego nie robiłem. W sobotę rano wiadomo co, trzeba było uczcić polską.

mamucik blog

Skończyłem oglądać jeśli to, tak można nazwać. Film pod tytułem: "The Devil wears Prada", po polskiemu: "Diabeł ubiera się u Prady". Jest to tegoroczna produkcja, a skusiłem się na nią ze względu na aktorke odgrywającą główną rolę. Jest.Tak wybuchowa mieszanka mówi sama za siebie o urodzie i wdzięku omawianej aktorki. Po paru zapowiedziach dowiedziałem się, iż jest to historia młodej dziennikarki. Dziennikarki której szefowa okazuje się być diabelsko okrutną kobietą. Nasuwa się tylko przysłowie: "Gdzie diabeł nie może, tam babe pośle". Nastawiłem się odrazu do filmu jak do "Dziennika Bridget Jones". Losy kobitki w.

Maka blog

O 13.30 szef rzucił mi na biurko 3 stronny tekst do tłumaczenia na włoski. Bardzo pilne, na już! Myślałam, że albo się rozpłaczę, albo powiem mu, co o tym myślę. Ostatecznie zdecydowałam, że umowa umową. Przetłumaczyłam ile się dało i o 14.00 grzecznie powiedziałam "do widzenia". Mam przecież prawo coś.Mogła oszczędzać na kosmetykach!" ;)
2007-03-05 01:44:01 skomentuj (0)


Diabeł ubiera się u Prady
Czuję się dziś wyjątkowo przybita. Bez jakiegoś konkretnego powodu. Zwyczajnie mam doła. Ostatnio mam.

Bazgroły na poddaszu

- weteran amerykańskiego komiksu. Karierę zaczynał w latach siedemdziesiątych, więc jego styl może obecnie wydawać się nieco staroświecki. Tym niemniej, bardzo go cenię, bo tak naprawdę jest to kreska wciąż świetna. Perez bardzo.

, stephen_s
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 lutego 2007
PREZYDENT KACZYŃSKI I URODZINY BARTOSZEWSKIEGO

Wczoraj prof..

sobota, 10 lutego 2007
DIABEŁ UBIERA SIĘ U PRADY

Obejrzeliśmy dziś na DVD Diabeł ubiera się u Prady.

Udany film, aczkolwiek też nie jest to jakieś niesamowite.