O czym chcesz poczytać na blogach?

Dezaktywacja

LogoPedant Blog – Badam znaki i czasy…

Się jest identyczny dla wszystkich przymusów, ale co oczywiste, każdy nałóg ma inny stopień i tempo destrukcji, o których napiszę przy okazji innej notki. Teraz “wypowiada” się grafika (kompresja “zeżarła” sporo informacji o grafice i kolorach).

ALKOHOLIZM (zdezaktywowałem):

NIKOTYNIZM (w trakcie dezaktywacji):

NARKOMANIZM (dezaktywacja niepotrzebna):

Z ostatnim, ze zilustrowanych nałogów (czy raczej propozycją jego porzucenia) nie musiałem się mierzyć, choć przyznam, że z niejednego pieca chleb jadłem i było naprawdę bardzo blisko, abym poznał smak tej “przygody”… Obecnie, narkotyki są mi tak obce, jak cywilizacje pozaziemskie i takiego stanu rzeczy, życzę wszystkim,.

~Naruto Yaoi~ O dziwo, czas, który goi rany, pokazał też, że w życiu można kochać więcej niż jedną osobę. - Onet.pl Blog

Walki i niepotrzebnych szkód, zapieczętował go w sobie. Niestety wiedział, że w chwili jego śmierci opuści on jego i aby uniknąć tego postanowił część jego mocy zapieczętować w księżycu a z reszty czakry stworzył naszą dziewiątkę. Shukaku o jednym ogonie pod postacią szopa, pan piasku i medyczny demon.  Dwu ogoniasta Nekomata- kot, pani życia i śmierci. Potrafi przywrócić życie zmarłej osobie. Genbu, trójogoniasty żółw- władca wszystkich wód. Soko o czterech ogonach pół-kogut pół-wąż. Jako swojego oręża używał gazów i trucizn. Żadna toksyna nie ma przed nim żadnej tajemnicy. Hoko- pięcioogoniasty pies władający pięcioma podstawowymi żywiołami. Pan iluzji. Raiju to sześcioogoniasty ślimak. Posiada moc rozprzestrzeniania się i dezaktywacji, destrukcyjnych na dużą skalę, jutsu. Jest demonem ziemi. Shichibi jest siedmioogoniastą ważką. Jako jedyna z nas potrafi latać. Królowa wiatru potrafiąca zniszczyć Kraj Ognia w przeciągu kilku sekund. Hachibi- ośmiogoniasty bawół. Panuje nad elektrycznością. I na koniec ja. Jak wiesz, moim żywiołem jest ogień. Panuję nad nim perfekcyjnie. Posiadam też praktycznie niewyczerpane zapasy czakry. Mówię ci o tym nie dlatego, że mam taką potrzebę. Mówię ci o tym ponieważ ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że moim jinjuuriki mogłeś być tylko ty. Jako jedyny posiadałeś, już w chwili narodzenia, na tyle potężną czakrę, że bez problemu mogłeś stać się moim 'pojemnikiem'. Gdyby Yondaime wybrał jakiegoś innego noworodka, moja czakra po.

Marcin Mielnik – moja prywatna ambona

Filozof, programista

Płyne odtwarzanie filmów HD z Canon 5d mkII Nowy adres bloga

Orange może wyłączyć twój numer w każdej chwili

Dodaj komentarz

Zazwyczaj wyłącza się numery abonamentów których umowa dobiegła końca i nie została przedłużona, lub takich których numer wykorzystywany był do popełnienia przestępstwa. Okazuje się jednak ze Orange może (i robi to) wyłączyć dowolny numer telefonu, w dowolnej chwili i bez uzasadnienia swojej decyzji (od której nie istnieje możliwość odwołania się), zostajemy z przysłowiową ręką w nocniku. Jaki jest sens pozbawiania stałego klienta (od 7 lat ten sam numer) ważności jego numeru? Trudno znaleźć logiczne wytłumaczenie dla takich działań ze strony firmy Orange. Widocznie mają tak dużo klientów że części z nich.

Cyklades Interactive | Agencja Interaktywna specjalizująca się w strategiacch nisko kosztowych.

Shamboo Mag znika z facebooka?

ogłaszamy że w dniu dzisiejszym to jest 13 kwietnia 2009 roku przy stanie

898 znajomych, dezaktywacji uległ profil shamboo magazine w serwisie społecznościowym

Facebook.com, przyczyny katastrowy nie są znane, rzecznik serwisu nie wypowiada się.

Alarmy PARADOX

Szybkimi oraz wygodnymi w instalacji. Ich intuicyjny sposób programowania pozwala na rozpoczęcie pracy instalatora bez specjalnego przygotowania. Oprogramowanie centrali może być dowolnie aktualizowane za pomocą komputera. Konsole systemu Magellan (MG-6130/MG-6160) zostały wyposażone w unikalne funkcje użytkowe takie jak wbudowane radio lub możliwość pozostawienia nagranej wiadomości głosowej.

32 – liniowe systemy bezprzewodowe

Magellan, linia bezprzewodowych, dwukierunkowych systemów alarmowych to szybkie w instalacji i niezawodne systemy, oferujące szereg dodatkowych funkcji docelowemu użytkownikowi. Wykorzystanie funkcji StayD zwiększa bezpieczeństwo dzięki pewności, iż system pozostaje zawsze w stanie czuwania, bez chwili dezaktywacji. Ponadto funkcje centrali Magellan mogą zostać dodatkowo rozszerzone dzięki zastosowaniu modułu powiadamiania głosowego VDMP3 oraz komunikacji internetowej IP100. Oprogramowanie centrali może być dowolnie uaktualniane przez instalatora za pomocą komputera. Intuicyjne programowanie zwiększa komfort i redukuje czas samej instalacji.
Dzięki swym parametrom centrale MG5000 oraz MG5050 stanowią idealne rozwiązanie do ochrony obiektów małej i średniej wielkości.

 

 

 

...ganz egal?

Zniknęła jakaś część mnie. Coś, co zdawało się towarzyszyć mi od początku mojego istnienia. Jakiś wewnętrzny głos określający mój emocjonalny przybytek.
I nagle zrobiło się cicho, pusto...
To nie jest wrzeszcząca cisza; to nie pustka napierająca na mnie ze wszystkich stron. To po prostu bezemocjonalna masa powietrza; niewyczuwalna, nienamacalna, nieistniejąca...
To ja... niczym martwe, puste truchło...
Desperacja, depresja, dezaktywacja...