O czym chcesz poczytać na blogach?

Deutsche post

Myśl Polityczna - bloog.pl

Na durni tylko nie nasz Pan Premier, który de facto odpowiada za pracę swoich podwładnych. Widać iż zasada odpowiedzialności w stosunku przełożony – podwładny nie obowiązuje na najwyższych szczeblach tej zepsutej władzy. Dalszy tryb postępowania jest jeszcze prostszy. Poniżeni Ministrowie fikcyjnie oddają się do dyspozycji Pana Premiera a ten jako przykład obyczajowości wybacza im a to przecież nikt inny, jak on sam chciał wprowadzać ACTE łapami swoich ministrów. Więc.Robotę media milczą. Czy podczas takich nagonek nie chodzi przypadkiem o uprawianie czarnego PR? Tylko po to aby Polakom ostatecznie zohydzić obraz poczty i jej pracowników? Czy ta swoista nagonka ma na celu sprzedaż PP za bezcen obcemu podmiotowi np. Deutsche Post? Zawsze zadaje sobie te pytania ale odpowiedzi jakoś znaleźć nie mogę. W czasach, w których pracowałem już jako Asystent Dyrektora był taki bardzo fajny zwyczaj. Przed świętami administracja podwijała rękawy, zdejmowała wysokie.

Polemika z Dyskursem

Powiedział Martin Jetter, szef IBM Business Consulting Services Northeast Europe. "Naszym wspólnym celem jest wyprzedzanie oczekiwań naszych klientów oraz praca nad nowymi rozwiązaniami.” – dodał John Allan, Członek Zarządu Deutsche Post World Net odpowiedzialny za logistykę.

Czyż nie wystarczy "przepływu towarów" (który, rzecz jasna nieustająco wzrasta).Rzecz jasna, nie mam żadnych złudzeń: kuria zdecydowała, więc kościół wybuduje, niezależnie od tego, co sądzą o tym owieczki. Ale i głęboko wierzę, że emancypacja społeczeństwa od Kościoła będzie postępować coraz szybciej, a takich protestów, jak ten na Ursynowie będzie coraz więcej. Będzie się też zmieniał język: ludzie zaczną krytykować Kościół wprost i otwartym tekstem, bez rytualnych.

zuza w Plymouth

HEUTE NUR DEUTSCH!!!

Also heute spricht zuza nur Deutsch und Morgen auch, und Übermorgen auch NUR DEUTSCH!!!

Und Morgen trifft zuza sich mit Ben um Deutsch zu sprechen. Und Ben ist ein Jung, der unsere Deutsche Klasse beigetreten hat und früher 7 Jahren in Deutschland gelebt hat. Also es ist klar,.

13:30, zuzawszkocji
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 lutego 2006
Porzadek i postanowienia

Wlasnie zuza zrobila sobie porzadek w pokoju - powkladalam do duzej torby wszystkie rzeczy, ktorych juz nie bede tu uzywac, torbe z trudem wepchnelam za szafe, powyrzucalam niepotrzebne kartki, ulotki,.

Polska:Niemcy – odwieczny mecz

  Email

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Piłka nożna Polenwitze polityka Polska prawo rząd socjaldemokracja Solidarność SPD sport sprawiedliwość stereotypy Unia Europejska Warszawa Westerwelle wojna Zieloni
 • najnowsze posty

  • Szaleni niemieccy kibice
  • Prezydent Niemiec – po pierwsze Polska
  • Prezydent Niemiec? Nie, dziękuję!
  • Zimny prysznic czy kąpiel z pianką?
  • Eurokicz
  • Największym.

 • Laboratorium

  Dodaj do ulubionych:

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

  Written by Biochemiczna

  24 Sierpień 2010 @ 06:35

  Napisane w poza tematem

  Tagi: laboratorium muzyczne, Neue deutsche harte

  29
  3031  

  Archiwum

  • Sierpień 2010 (10)

  Kategorie

  • biochemia kosmetyczna (2)
  • blogi (1)
  • kosmetyki kolorowe (2)
  • moja muzyka (1)
  • posty (2)
  • poza tematem (3)

  luteranka.blog

  skomentuj (11)

  O chrześcijańskim obowiązku dawania świadectwa wiary
  i zwiastowania ewangelii 2007-01-04 00:04:58

  Właśnie odwiedziłam forum DeFragmEntacji (link obok) i znalazłam tam post Tess dotyczący zbawienia. Skoro przez wiarę zbawieni jesteśmy, to co z tymi, którzy Boga nie poznali, i co z tymi, którzy żyją uczciwie, a wiary chrześcijańskiej nie wyznają?

  Skłoniło mnie to do refleksji, bo temat był wiele razy.

  Kilka prezentów. Głównie książki i książeczki. Zaczęłam czytać. Jak wyczytam coś, co szczególnie do mnie przemówi, obiecuję się podzielić :)

  skomentuj (2)

  Das beste deutsche Wort 2007-01-09 18:23:04

  Dzisiaj na zajęciach z pisania mieliśmy mały konkurs. Nagrodą była piątka. Zadanie polegało na wybraniu sobie naszym zdaniem najlepszego niemieckiego słowa i uzasadnieniu w 10-12 zdaniach swojego.

  Lotse

  Przeciwnie : przeszkody się piętrzy , uniemożliwia wręcz zajrzenie do pozostałych fragmentów ciała . Nie mówi o tym , że sieka się ciało , leje na nie lodowatą wodę , że trzeba stać na matach - inaczej brodziłoby się we krwi …. Czy takie postępowanie ma coś wspólnego z szacunkiem do cielesnej powłoki , o której mówi etyka , również lekarska ???  

   Nikt nie uprzytomnił , że za kasą siedzi medyk ,  trochę wyżej – medyka zwierzchnik - czasami również medyk , ale.

  !  

   Studia Hamburskiej Uniklinik :” Dwie trzecie transplantacji serca pprzeprowadzanych /zalecanych jest zbyt pośpiesznie ” .

    Lekarze świetnie wiedzą , co oznacza potrzeba anestezji przed zabiegiem : pacjent żyje . A DSO ( Deutsche Stiftung Organtransplantation ) zaleca podanie dawcy syntetycznego opioidu  -(5) Fentanylu ,  100 razy silniejszego niż morfina .

   PO CO ? Nie żyje - nie czuje !

   Ostatnią próbą kliniczną przeprowadzoną u dawcy ma być tzw..