O czym chcesz poczytać na blogach?

Deuter

Torby na laptopa | Opisy torb na laptopa

Cała wyprawa trwała cztery tygodnie oraz liczyła czworo uczestników.

Plecaki miejskie w czasie całej eskapady spisywał się znakomicie. Duża komora centralna i kieszenie na froncie zmieszczą prawie cały potrzebny ekwipunek. Dodatkowo plecak ma , którą da się rozsunąć do góry i powiększyć plecak o dodatkowe 10 litrów. Cztery pasy boczne umożliwiają przyczepienie ponad gabarytowego sprzętu. Wierzch zabezpieczono dodatkową warstwą wytrzymałego materiału. System nośny zwany jako ASA zadowalająco spisuje się podczas trudnych marszy z dociążonym plecakiem.

Reasumując plecaki wspinaczkowe producenta Deuter można zaliczyć do najczęściej kupowanych produktów w tej kategorii. Na prawdę rekomenduję ten model!

Podziemne Pismo Tajniak


powrót

Armia już bez Pawła Klimczaka 2010-05-01 10:12:20

Potwierdziły się pogłoski sprzed w sumie już chyba paru lat, kiedy to zapowiadno odejście Pawła Klimczaka z zespołu Armia. Wtedy powiadano, że Paweł ma zająć się lataniem. Parę dni temu pojawił się wpis na stronie Armii: "Zespół ARMIA zakończył współpracę z gitarzystą Pawłem Klimczakiem. Dziękujemy Pawłowi za wspólne granie na przestrzeni ostatnich lat i jego wkład w muzykę zespołu".

skomentuj (0)

wznowiony Deuter 2010-05-03 10:43:49

Wznowiona została działalność grupy Deuter. Już bez Dżu na basie, jak parę lat temu na koncercie wspominkowym Róbrege, ale w składzie:

Kelner - wokal,
Franz Dreadhunter - bas (występował w Deuterze w 1984 roku),
Dario Litwinczuk - gitara, wokal,
Suleq - perkusja.

skomentuj (0)

Kryzys nadchodzi 2010-05-12 21:45:30

Podobno 25 maja premiera pierwszej w pełni profesjonalnej płyty Kryzysu.

skomentuj (0)

I can't stop my heart from calling you... - Onet.pl Blog


Historia
Bohaterowie
Deuter
Linki
Podkład muzyczny
`Nieme krzyki`
[ 183828 ]
[ 1560 ]
Za miłość się nie płaci...

Copyright 1996-2012 Grupa.

Między bliko i daleko zawsze możesz spotkać mnie.. - bloog.pl

Zespół powstał w maju 1981 w Warszawie. Pierwszy skład zespołu to: 'Robal' Robert Matera - gitara, voc., muzyka; Krzysiek Grabowski - perkusja, teksty i 'Stepa' Darek Stepnowski - bas. Po pewnym czasie dołączył Darek Hajn 'Skandal' ...Grupa przyjęła prowokacyjną wtedy nazwę SS-20 (były to radzieckie rakiety z głowicami nuklearnymi). Swój debiut koncertowy mieli na Mokotowskiej Jesieni Muzycznej w listopadzie 1981 roku. W stanie wojennym SS-20 przemianował się na DEZERTER. W 1982 roku zespół pod nową nazwą udał się w trasę koncertową z TZN Xenną i Deuterem...Trudności z wydawaniem płyt skłoniły muzyków do założenia własnego mini-wydawnictwa: Tank Records. Jego nakładem ukazały się: kaseta 'Jeszcze żywy człowiek' (koncertówka z Jarocina 1984) i 'Izolacja' (koncert Dezertera z Hybryd+utwory nowofalowych zespołów radzieckich). W 1984 roku odszedł z zespołu Stepa, zastąpiony wkrótce przez Pawła Piotrowskiego. W następnym roku ze śpiewania zrezygnował Skandal (zmarł w 1995). Zespół po mimo trudności postanowił dalej działać. Funkcję wokalisty ponownie przejął Robal. W 1985 roku ukazała.

Dział Zakazanych Herezji

W sumie tak - lubię garnitury. Ale żeby krązyc po całej Polsce w celu sprzedaży afganskiego dywanu tkanego przez te wszystkie sieroty nie widzące na oczy ułamka z ceny jaką proponuje się klientom (tzw. kastomerom - modne słowo ; zapamiętac)...Na zachodzie różnica polega na tym, że najniższa krajowa wynosi takie kwoty, za które w Polsce uważa się ludzi za klasę średnią. I proszę o jakieś nowatorskie wyzwiska z tytułu mojego materialnego podejscia do życia. Dla mnie to wyglada tak : albo zarabiasz i coś konkretnego z tymi pieniędzmi robisz (np. cieszysz się życiem, zakładasz rodzinę/biznes, kupujesz tonę deuteru), albo dusisz grosz do grosza odmawiając sobie coraz to więcej (chociaż nie jestem pewien, czy deuter można wyprodukowac samemu bez ogromnych potrzeb kapitałowych). Jak kto woli. Co znamienne, na zachodzie ludzie się cieszą, kiedy zarabiają fajne pieniądze. Tylko w naszym PL'u stanowi to jakiś problem - zwłaszcza dla sąsiadów ;>. Pies im morde lizał.

Rzecz numer dwa - podejście do życia:

Pracuję w firmie rozlewającej nawozy do kwiatków,.