O czym chcesz poczytać na blogach?

Deus ex machina

paranoika myśli odklejone

Zniszczyć. Pomogą mi, umocnią. Są takie wstrętne. Wystrzegaj się ich. One są tylko moje. Dzięki nim nabiorę nieznanej mi dotąd mocy. Moc istnienia lecz nie stworzenia. Deus artifex czy deus ex machina? Jaśnieję czy świat ciemnieje? Zapytajnik sterczący. Bzdury. Jedna na drugiej. Uciekamy czy czerpiemy? Najlepiej to wyśmiać. Wykrzyczeć. Zapisać...

Myśli skaczące,.

underneath blog

  


Deus ex Machina

„Obostrzyć”


„To.

LISTY

Tym razem jest już tylko kilka, jedna nawet zdobyła przewagę. Boję się tak, jakby chodziło o być albo nie być... Bo czy nie o to właśnie chodzi?

...To i to, ten i ta, deus ex machina...

Jakieś sugestie...? Będę bardzo wdzięczna...
Z góry bardzo dziękuję.
Składam uszanowania,

M.

2003-02-11

+Smoke On The Water+

> WOŚP i takie tam

wczorajszy dzień, a dokładniej wieczór spedzilam dosc emocjonalnie :o) szalam przez jakis czas przed głowną scena WOŚP, a później w mojej szkole na koncercie deus ex machina. fajowy zespól. supre graja i fajne teksty piszą i wogole... troszke mnie karczek boli ale to normalka. wkońcu nie czesto chodzi sie na fajne koncerty:o)

a od dzisiaj, od.

zwierz alpuhary


 kapliczka


Link 14.06.2008 :: 21:00 Komentuj (0)

   deus ex machina


Link 15.06.2008 :: 21:26 Komentuj (0)

  


  Reytan Party -.

Zapiski schyłkowca

Śnieg też mu spowszednieje, ale dzisiaj naprawdę było na co popatrzeć. I czego posłuchać.
   Koło z teorii literatury? Pozwólcie, że nie skomentuję. Niechaj kurtyna, deus ex machina, spadnie i da mi odetchnąć. Najchętniej poszłabym spać i spała do Wielkanocy, chociaż z drugiej strony... takich absurdów jak w rzeczywistości we śnie nie uświadczysz. Więc nie.

Moja przyszła niedoszła

Było tego przyczyną, gdyż przez ostatnie 3 tygodnie byłem niczym zgniłe jajo do którego nie należy pisać, a co dopiero się do niego zbliżać, ale nie zmienia to faktu, że tylko chyba Deus Ex Machina mogłoby coś tutaj zmienić.