O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Deus ex

Tomiga Blog

Samą ich liczbę oraz wytrzymałość, mimo wszystko momentami odrobinę psuło to imersję płynącą  z rozgrywki.

Smaczki
Jest ich całe mnóstwa, nawet dla tych którzy nie są aż tak wielkimi fanami cyberpunku. Nie wspomniałem o tym, że gra jest prequelem wydanego w 2000 roku Deus Exa. Jest on pozycją kultową dla wielu graczy, właśnie poprzez mnogość sposobów w jaki można było grać w ten tytuł oraz intrygujący świat. Nie grałem w oryginał więc pewnie wielu ciekawostek (takich jak nucenie motywu przewodniego z oryginału przez jedną z postaci pobocznych) nie dostrzegłem. Jednak nawet moje podstawowe.

Las rzeczy

Dama polskiej piosenki. Wielka Poetka.
Żyje w piosenkach. Pięknych piosenkach.
Jeszcze jedna z ostatnich piosenek Osieckiej, napisana na początku 1997 roku, niedługo przed śmiercią. Tekst jest świetny, więc ku pamięci notuję:

DEUX EX MACHINA
Daj mi Panie rozpoznanie, 
żebym wiedział co jest co, 
czy mam wszystko mówić mamie, 
czy zachować to i to. 

To i to, ten i ta, deus ex machina. 
To i to, ten i ta, deus ex machina. 

Daj mi Panie rozpoznanie, 
kim ja jestem, kim ach kim, 
czy mam zostać leśnym drwalem, 
czy z wojskami zdobyć Rzym. 

To i to, ten i ta, deus ex machina. 
To i to, ten i ta, deus ex machina. 

Daj mi Panie.

savage - Onet.pl Blog

Łał. Po prostu łał.

Postawmy sprawę jasno - jestem maniakiem growym lubującym w sci-fi i fantasy, więc ten wpis może was nie zainteresować, ale MUSIAŁEM się tym podzielić! :D


Dzisiaj zaprezentowano trailer Deus Ex 3 i po prostu miażdży. Takiego growego orgazmu nie miałem od lat, prawdopodobnie od Half-Life 2, czyli dobre 6 lat (zdaje się). Trailer zembeduje pod koniec posta (jeśli mi się uda, jeśli nie - dam linka).


Jestem oldskulowym komputerowcem chyba, bo nadal najbardziej cenię.

Deus Ex: Human Revolution

Gry. Tak więc wracamy do rozwiązania z pierwszego Deus Ex. Jednocześnie szykują nam się jakieś efektowne trailery ponieważ ich produkcją zajmą się Japończycy ze Square Enix. Nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu. Może być ciekawie.

Po drugie Stephane D’Astous w magazynie La Réussite powiedział że data premiery Deus Ex 3 zostanie ogłoszona latem 2010. Obstawiam E3 2010 które odbędzie się między 15 a 17 czerwca.

Po trzecie Rene Valen na forum napisał że większą porcję informacji powinniśmy dostać na najbliższej większej branżowej imprezie. Patrząc w kalendarz na pierwszą połowę 2010 widnieją następujące imprezy:

  • 9-13.

Filmigramowy

Że jest to gra po prostu dobra. O jej potędze niech świadczy fakt, że 2-3 lata temu, po kilku letniej przerwie uruchomiłem tą grę znowu i bawiłem się równie przednio jak w wieku 9 lat. Niestety z częścią następną ten eksperyment się nie udał. Jestem ciekaw jak prezentuje się część 5.

2000- Deus Ex

Gra, w którą gram obecnie i na dniach przejdę. Gra ta ma nieco pecha, gdyż trafiłem na nią w momencie najwiekszego „growego” kryzysu w moim życiu. Jednak kiedy przyszedł ten moment kiedy przełamałem się, stwierdziłem.

(przynajmniej dla mnie). Football Managera (tyle, że cyferka przy nim to 09). I dobra wiadomość- FM to gra magiczna i zawsze po paru sesjach w nią nabieram ochotę na inne tytuły (nie żeby FM był taki słaby;] Po prostu jakoś radość grania mi wraca). Tak, więc przeszedłem do końca "Sinking Island" i kontynuuję "Deus Ex". Ale zła wiadomość- już nie czuję takiej młodzieńczej frajdy z grania. Jak gra mi się nie podoba to nie zagram w nią nawet paru godzin, jak jest w miarę dobra to przejdę tylko wtedy jeśli jest krótka. Wciągam się dopiero, gdy gra zachacza o arcydzieło. Na szczęście w "Deus Ex" zaczynam dostrzegać dzieło na.

arekkobi blog

Sentencja formułująca zwięźle i w błyskotliwy sposób jakąś myśl ogólną.

"Aforyzm jest ostatnim ogniwem długiego łańcucha myśli."


skomentuj (0)...sami napiszcie tą notkę... 2004-09-21 17:13:11


...

skomentuj (3)...Grzegorz Turnau... Deus ex machina... 2004-09-23 18:08:41


Daj mi Panie rozpoznanie
żebym wiedział co jest co
czy mam wszystko mówić mamie
czy zachować to i to ?

To i to, ten i ta
Deus ex machina.

Daj mi Panie rozpoznanie
kim ja jestem, kim, ach kim?
Czy mam.

Deus ex machina

stefan.blog

2008-07-04 01:12:45

Jakaś ożywcza moc na mnie spłynęła . Siła namietnosci ? nagle rozbudzone libido ? jednym epizodycznym tangiem ?
Facet się zjawił jak deus ex machina i 2ma tańcami zburzył mój cielesny przyblok . Tego wieczora wiele razy odmawiałam tańca . Hujowa jestem w tańcu , nie poddaję się , nie podązam za partnerem , moje ciało reaguję.

Zbigniew DULEWICZ - Onet.pl Blog

    Przypadek śniadowskiego Wróbla jest ewenementem na skalę dotąd w historii Śniadowa niespotykaną, wybrykiem natury godnym wpisu w annały deus ex machina zoologii oraz bliższej interrogacji ze strony ornitologów, którzy (nie wątpię) w gminie istnieją. Niewykluczone, że przypadek śniadowskiego Wróbla nosi także znamiona ornitogamii,.

krasawica blog

17:13:41
skomentuj (0)


niech zyja rusofile
mam ogromna slabosc do osob uzywajacych poprawnie czasu zaprzeszlego, ktorym w trakcie ozywionej rozmowy wypsnie sie: deus ex machina, modus vivendi, modus operandi, molto bene, ktorzy pamietaja krasnala Halabale i wybiora sie na wystepy choru Aleksandrowa. Czy Z. do tego czasu nauczy sie jesc kaszke i pozwoli zazyc swojej.

blog

Myśleć o błahostkach, że chyba żartuje, myśląc, że przyjęłabym tak zabawne nazwisko, do którego nie pasuje żadne oryginalne imię...

No i że nie będzie tak prosto, deus ex machina, wszyscy się kochają i koniec opowieści.
Za dużo się napisałam, by tak bez fajerwerków i dramatycznych rozwiązań się to odbywało. Cienkie scenariusze zostawmy cienkim.

Deus ex human revolution

soulracing

Deus Ex 3 – Human Revolution – E3 Trailer

teapott

Name is JC Denton”

“Human Revolution”, prequel do jednej z najlepszych gier ever. Musiałem kupić.

Specjalnie sprowadziłem sobie.

Regret nothing!” ja krzyczę “BOOOOOOOM! Hahahahaha!!!” i patrzę jak leci daleeeeeeko.

“Deus Ex”, supporting all playstyles since y2k.

Ubermlin’s Blog

Odbiorcach.

Niedawno na Polygamii pojawił się news o polskim tytule Deus Ex’a: Human Revolution. Cenegowski „Bunt Ludzkości” wywołał w komentarzach do rzeczonego newsa dokładnie to..