O czym chcesz poczytać na blogach?

Detox

będę? czy na pewno będę? tak będę szczupła-Wierze w to i WALCZĘ ;) - Onet.pl Blog

Noo i stało się, bo kiedyś musiał w końcu nastąpić ten dzień prędzej czy później
a więc ogłaszam że dzisiaj...
na mojej wadze ukazało się 89    hihi

Menu


detox
śn. parę łyków soku pomidorowego
II-ob. jabłko
kol. jabłko
byłam dzisiaj u babć i zapomniałam detoxu
ale wytrzymałam
Nie pamiętam dokładnie ale chyba na wadze klubowej było 92.9 ale pewna nie jestem
a co do pomiarów to wiem ze mniej więcej 2 cm mi spadły z talii bioder i ud
ale jutro rano zmierzę sie i wtedy będą wiarygodniejsze wyniki
Tkanka tłuszczowa sie zmniejszyła było 44% a dzisiaj 39%
za tydzień wezmę kartkę i długopis i spisze i wszystko będzie jasne
Pani M.

1dwa

22:04, 1dwa , ..myśli naćpane...
Link Dodaj komentarz »
Wywody od czapy
Joł joł... Tak mi się kiedyś gdzieś przeczytało.. "Czy zycie jest z Ciebie zadowolone...?" ojj... chyba niet... Szczególnie ostatnio.. Powrót do sytuacju sprzed 2 tygodni.. Czyli ćpanie i uzależnienie i cąg ogólnie.. = odtrucie potrzebne... Nom... i się nasuwa na myśl odrazu pytanie... Na chuj ci dziewczyno był ten detox..??!! No ale człowiek jest tylko człowiekiem...i to w dodatku ćpunem okropnym... ehh.. nie mam do siebie sił!! Męczą mnie ostatniosny okropne...jedynie nad rankiem mi się śpi dobrze..tzn czuje że wtedy zasypiam twardo i..zdrowo poprostu - ale wtedy trzeba już wstawać bo skarbek właśnie w ten czas jest na nóżkach już i się szykuje do wyjścia.. Brakuje mi nie na żarty..yhm..przytulanka namiętnego... Ale to przez to ćpanie...robimy się jak warzywa...tzn...przytulać się przytulamy, tulimy, wtulamy..ale nic w tym namiętnego nie ma.. bo namiętność to zbyt wielki wysiłek dla nas.

zarabiaj na odchudzaniu - Onet.pl Blog

Zła dieta, brak odpowiedniej dawki aktywności fizycznej, stresy i wszechobecna chemia, powodują, że organizm nie jest w stanie bez pomocy z zewnątrz, pozbyć się toksyn, złogów, kłopotów z trawieniem i przemianą materii.Warto zatem w celu zbilansowania diety pod tym kątem sięgnąć po naturalny suplement diety, który pozwoli i pomoże rozprawić się ze zbędnymi kilogramami,wspomoże układ trawienny, wydalniczy, pracę wątroby i metabolizm.Polecam naturalny suplement diety, który jest naturalną formulą roślinną z ziół i owoców, polskiej firmy Vivetia.Ekstrakty ziół i owoców w suplemencie Detox tej firmy, zostały zastosowane w odpowiednich proporcjach z uwagi na synergię działania- czyli wspomaganie się wzajemnego działania.
Detox- jest to oczyszczanie krwi ze złogów, pozostałości po zatruciach, oczyszczanie nerek i dróg moczowych, usuwanie toksyn po procesach metabolicznych.
Spalanie tłuszczu- wsparcie naturalnego wydzielania żółci i soków żołądkowych oraz korzystny wpływ na przyswajanie tłuszczu z pożywienia , zapobiegając odkładaniu się go.
Odchudzanie- wsparcie naturalnych procesów poprawiających przemianę materii, zmniejszenie ryzyka.

Medycznyserwis.pl

Zmień swoje życie na lepsze. Firma NoviGen oferuje najnowocześniejsze urządzenia umożliwiające oczyszczanie organizmu z toksyn oraz metali ciężkich Body Detox.  Zaproponowane rozwiązanie to najbezpieczniejsza dla zdrowia i bardzo wygodna forma oczyszczania organizmu.

Wspaniały sposób na pozbycie się trądziku, wysypek skórnych oraz innych dolegliwości związanych z toksemią organizmu. Dzięki NoviGen Body Detox oczyszczanie organizmu nie musi się kojarzyć z niebezpiecznymi głodówkami czy powodującym gwałtowne reakcje farmakologicznym wspomaganiem organizmu w oczyszczaniu. NoviGen Body Detox umożliwia organizmowi samooczyszczanie się z toksyn dzięki nowatorskiej technologii i teorii odkrytej przez amerykańskich noblistów. Nasze urządzenia wykorzystują zasadę użycia sterowanego specjalnym programem, odpowiednio zmodulowanego przepływającego przez cały organizm prądu zmiennej biegunowości – to sprawia, że komórki naszego ciała zaczynają usuwać toksyny wydajniej, przywracany jest.