O czym chcesz poczytać na blogach?

Detektyw monk

Tylko ja i moja przestrzeń

Do Ciebie przyjść nie mogę.."To tytuł jakiejś piosenki..Ona mi ostatni chodzi po głowie..A znam tylko pierwsze zdanie z niej całej..:)Może ktoś zna więcej??:)Buziaki..Papa

14:41, goralka22
Link Komentarze (2) »
wtorek, 26 lipca 2005
Detektyw Monk..:)Hmm..
Oglądam Monka..Jak co.
Oglądam Monka...
Jestem zła jak osa...:(Mój komp mi siada, cały czas mi pada, chyba jakiś wirus wleciał i nie kce wylecieć:P.Wczoraj kciałam tu wejść ale oczywiście nie mogłam..Hmm...Oglądam teraz detektywa Monka i wcinam płatki...:)Byłam u kuzynki Marty, jadłam pyszne ciato i dostałam od cioci przepis na pizzę..:)Jutro będe robić..Emilka śpi, zasnęła w końcu..Dzisiaj wariowała strasznie, skakała, turlała się i Uśmiechała do wszystkich,.

About me and my live - bloog.pl

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,1200444,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Tany tany... i detektyw Monk :) heh.. :)

niedziela, 14 stycznia 2007 21:57

Nic inteligentnego.

Zdefiniowane prawo autorskie mi na to nie pozwoli? Nie mam tu na myśli perfidnego zerżnięcia cudzego pomysłu, ale stworzenie własnego, innego,  opartego na podobnym pomyśle. Przykład? Jeden z moich ulubionych seriali, Mentalista, można porównać do Detektywa Monka, a Monk z kolei odnosi się bezpośrednio do Sherlocka Holmesa. Czy Monk mógłby w ogóle powstać jeśli jego twórcy nie mają praw do dzieł Conan Doyle’a?* Co z parodią, pastiszem? Nie głupią parodią, która polega na dopisaniu do.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni... - Onet.pl Blog

2-kolejny dzień stresu i narzekania na swój los- za jakie grzechy mnie to spotkało itp. No cóż i tak jutro rano muszę jechać po wpis, pochodzę po sklepach i wrócę sie uczyć. Wiem bardzo to ciekawe:) Dla rozluźnienia napiszę, że właśnie oglądam Detektywa Monk'a. Uwielbiam ten jego pedantyzm, poczucie humoru i własnej wartości. Eh przeciwieństwo mnie. Właśnie jest jak Monk gra w kręgle... no właśnie jeśli mowa o kręglach, czas się umówić na jakąś partyjkę dopóki mam kawałek wypłaty;).

Huddy

blog fajnej koleżanki Magdy
notki w tym blogu przypominają trochę Harry'ego Potter'a
fajny blog nieznanej mi osoby
fajny blog nieznanej mi osoby 2
ola z angielskiego
blog koleżanki Marleny
OlkaS10

Filmiki
zostań detektywem
"Ojciec Coraje" - telenowela
pogoda i nie tylko

Moje
mój szablon z Celeste Cid
mój funtest o tym blogu
książki
mój blog o "Życiu na fali"
mój szablon z Celeste Cid z popcornem

Gry

Nie padał deszcz. przeczytałam ze dwie fajne książki, w tym jedną lekturę. o, zgrozo! teraz przyjechałam na 2 tygodnie, m.in. na premierę Harry Potter i Książę Półkrwi. już nie mogę doczekać się.
polecam seriale:
- Detektyw Monk,
- Młodzi muszkieterowie
- Ostry dyżur oraz
- Bez śladu.
na tym kończę tą naprawdę krótką notkę, ale nie ma o czym pisać. papa.
Selesta

living is easy with eyes closed

Nie powiem.
- Uhm - chrząknęła Julka - To do zobaczenia kiedyś tam.
- No to pa - powiedziałam, przerywając połączenie.

*


Byłam z siebie bardzo dumna. Byłam domyślnym dzieckiem, miałam mózg jak detektyw Monk, Poirot i Sherlock razem wzięci. Oglądnie wielu seriali kryminalnych w dzieciństwie popłaciło.
Ale byłam urażona. Nie, nie dlatego, że wyobrażałam sobie nie wiadomo co w związku z Kubą. To akurat było dosyć zabawne. To znaczy jego.