O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Detektyw

ZUTARA

Za każdym razem, gdy Jarle coś powiedział, i nieustannie trzymała swą dłoń na jego dłoni. Nie przypominała kobiety, jaką Jinsen znał. Zachowywała się raczej jak dobrze wytresowany piesek salonowy!
- Bardzo się cieszę, że mnie odwiedziliście. Księżniczko Renno, musisz wiedzieć, że rodzina Zadoków zawsze była po twojej stronie, nawet w dniach, w których wszyscy w ciebie zwątpili.
- Ach tak? Jakoś tego nie odczułam.
- Jinsen tak bardzo ci pomógł – kontynuował Jarle, nie okazując zmieszania. – Zawsze byłem z niego dumny. Pewne nieszczęśliwe sploty wydarzeń nas poróżniły, ale… – mężczyzna nagle zwrócił się do detektywa – Jinsen, miej świadomość, że bardzo zależy mi na odbudowaniu naszej przyjaźni. Być może już nie jak ojciec z synem, ale jak mężczyzna z mężczyzną. Byłbym zaszczycony, gdybyś zgodził się zostać moim partnerem w interesach.
- Ja… Ja nie wiem – detektyw był wyraźnie zbity z tropu. – Bardzo skrzywdziłeś mnie i matkę. Zwłaszcza mamę. Przeżywa teraz ciężkie chwile…
- Ale każdy zasługuje na wybaczenie, prawda? Na drugą szansę? – zagadnął Jarle, spoglądając znacząco na Rennę.
Teraz to księżniczce zrobiło się nieswojo.
- Nie chcę się wtrącać w wasze prywatne sprawy, panie Zadok..

Planszówki Recenzje

Może się przydać, aby sprawdzać jakie zdolności mają dane postacie.

Cel gry

Po mrocznych zakamarkach dzielnicy Whitechapel przemyka się bardzo groźny Kuba Rozpruwacz. Największe tuzy Scotland Yardu starają się go złapać. Niemniej jest on bardzo sprytnym człowiekiem. W trakcie, gdy pościg jest już blisko przypisuje sobie tożsamość jednego ze śledczych. Czy uda się go zdemaskować?

Rozgrywka

W rozgrywce jeden z graczy wciela się w Kubę Rozpruwacza, a drugi w goniącego go detektywa. Na początku osoba będąca Kubą, czyli Mr. Jack’iem ciągnie jedną z kart alibi. Karta, którą wyciągnie będzie przedstawiała Mr. Jack’a. Detektyw musi dowiedzieć się, która z postaci jest złoczyńcą, a następnie złapać ją.

Gra dzieli się na osiem tur, w których gracze ruszają się na przemian. W czasie tur nieparzystych pierwszą i ostatnią z czterech wylosowanych postaci wybiera detektyw. Natomiast Mr. Jack gra postaciami drugą i trzecią. W turach parzystych ruch jest identyczny z tym, że pierwszą i czwartą postacią gra Mr. Jack, a drugą i trzecią detektyw.

W grze.

Wszystko, to co kocham... - bloog.pl

wtorek, 14 grudnia 2010 23:34

 

Powieść "Ja jestem sądem" jest debiutem Mickeya Spillane'a. Ukazała się w 1947 r., jednak wciąż jest aktualna, porusza i zachwyca. Rozpoczyna serię trzynastu powieści, których głównym bohaterem jest detektyw Mike Hammer.

Detektywa Hammera poznajemy w trudnej sytuacji; oto jego najlepszy kolega ginie zamordowany w brutalny sposób w niewyjaśnionych okolicznościach. Porywczy detektyw stawia sobie za punkt honoru odnalezienie mordercy i zemstę. Jest tak głęboko poruszony owym brutalnym mordem, że nic nie jest w stanie go powstrzymać przed wymierzeniem sprawiedliwości.

Mike Hammer jest typowym detektywem, jakich znamy z kanonu powieści kryminalnych i detektywistycznych. Zgorzkniały, samotny, arogancki i brutalny. W dodatku nieobliczalny,.

Verlies. Gdy prawda prowadzi mrocznymi ścieżkami. - Onet.pl Blog

   - Lloyd, zacznij ruszać tymi cholernymi nogami, zanim stracę cierpliwość. – Usłyszał nerwowo mówiącego doktora.
Scoreprott otrząsnął się i ruszył prędko za Charlesem, mając szczerą nadzieję, że ONA ich nie dogoni.
        - Pan Scoreprott, pan Mifron? – usłyszał za sobą kobiecy głos, pełen rozbawienia.
No i po nadziei, pomyślał smętnie Lloyd, modląc się w duchu, żeby Charles podjął rozmowę. Doktor wyglądał na równie speszonego jak on, ale chyba nie na tyle, aby wybrnąć z sytuacji.
        - Może tak, może nie – odparował Mifron, a detektyw miał nieodparte wrażenie, że nawet on powiedziałby coś inteligentniejszego.
        - Ze zdjęć wynika, że to panowie. – Kobieta spoglądała to na fotografię, to na nich. – Jestem Katrijn Bergh i jestem z panami w zespole.
        - To chyba pomyłka, my szukamy PANA Bergha – rzekł wyraźnie rozbawiony Scoreprott.
        - Och, często mylą moją płeć z powodu zawodu, ale to nieistotne. – Wyciągnęła dokumenty SIS, wskazujące na to, że oto mieli do czynienia z panią detektyw Bergh.
        - Niedługo.

Marina ,streszczenia fotki - Onet.pl Blog

Udzielić mu szczegółowych informacji. Potwierdza, że Chuy jest kochankiem Mariny. Alberta jest w stanie krytycznym. Lekarz kazał rodzinie przygotować się na najgorsze. Guillermo przestrzega Marinę, że gdy Alberta wyzdrowieje, opowie Ricardowi wszystko o wynajęciu mieszkania dla Chuya. Namawia, by wyznała mężowi prawdę. Marina nadal się upiera, aby jeszcze poczekać. Ricardo spotyka się z Mariną w szpitalu. Okazuje się, że nie ma pieniędzy, aby zapłacić za leczenie matki. Prosi Marinę, aby oddała mu swoją biżuterię. Chce ją sprzedać. Marina nie zgadza się. Federikowi się wydaje, że Rosalba coś przed nim ukrywa. Bez skutku usiłuje wyciągnąć to od niej. Detektyw przekazuje Ricardowi uzyskane od Sary informacje. Widząc reakcję klienta, zastrzega, że są niepotwierdzone. Ricardo kłóci się z Mariną. Alberta również mówi mu o kochanku Mariny. Laura znowu dostaje anonimowy list z miłosnym wyznaniem. Veronica wyznaje Federikowi swoje zamiary wobec Ricarda.

8 listopada

Chuy dostaje wysokiej gorączki. Lupe wzywa Marinę. Ricardo podsłuchuje ich rozmowę telefoniczną. Potwierdza ona jego podejrzenia, że Marina ma kochanka. Biegnie do wuja i Pastory. Żąda wyjaśnień, ale słowa obojga go nie uspokajają. Jest przekonany, że go oszukują i pomagają Marinie w.

Detektyw monk

To już jest koniec, nie ma już nic... Adioooos

Przed zarazkami, wysokością, tłumem, ciemnością, mlekiem oraz wstręt do kontaktu fizycznego z innymi osobami i wiele wiele innych. Pielegniarka, Sharonę Fleming, pomaga mu wrócić do równowagi psychicznej i jego pracy. Jest on niezwykle utalentowanym detektywem wydziału zabójstw w San Francisco.
Podsumowanie: jest zajebisty, ciekawy, wciągający, a za razem przezabawny film :))
strona główna Monka TU

USA, 2oo4, 45 min
Obsada: Tony Shalhoub, Bitty Schram, Traylor Howard, Ted Levine, Jason Gray-Stanford

Premiera w CANAL+ 16.06.2005
Emisja:
16.06 godz. 21:00 canal+
16.06 godz. 23:30 canal+.

"Oswoić" to znaczy "stworzyć więzy".

Nawet nawet poszlo....

Dziekujeee!!:*:*

A u mnie nic takiego...

W domciu tylko siedze i siedze...

Choroba jest do dupy...

Ale dzieki komus wyzdrowialam:):p

Ogladalam sobie dzisiaj detektywa Monka, ten to dopiero jest doOoOoOwn:]HEHE

W sumie to na dzien dzisiejszy nie mam juz zadnych planow...

Myslalam moze o jakims wyjedzie do miasta po prezent:D:)

Ale tak jakos moze go jutro kupie nie wiem nie wiem....