O czym chcesz poczytać na blogach?

Destroyer

Dark Butterfly


strona główna


co za bania :P:P
Wczoraj była ciężka bania. Byliśmy u Aśki. Miało to być nocne spotkanie w damskim gronie, ale pan Skalski przyjechał z Tuszyna z finlandią więc nie mogłyśmy się oprzeć ;) Mieliśmy 5 litrów wina i połówkę finlandii i było bardzo kulturalnie i zabawnie ;)
Co z resztą będzie można zauważyć na zdjęciach :P:P
Około 2 zostałam już tylko ja, Asia, Borkosz i Patrycja i chcieliśmy iść spać, ale coś nam nie szło więc wykończyliśmy ładnie wódkę objeżdżając dupy komu trzeba :D i później już prawie szliśmy spać jednak Borkosz destroyer rozpierdolił Patrycji łóżko co spowodowało około godzinną pompę jak chuj i położyliśmy się wszyscy razem a jednak osobno spać około 4 :D
Ludzie jesteście tacy śmieszni, że szok. więcej takich imprez ;):*
2008-04-06 20:18:28 skomentuj (0)


a co ;)
Pobyłyśmy sobie w ten weekend księżniczkami na Zamku w sulejowie ;)
Praca jakże męcząca :D Polegająca na ciągłym spożywaniu alkoholu i uśmiechaniu się do klientów :P
Gdy wróciłam do domu to czułam się jak po jakimś obozie przetrwania ale teraz odczuwam braki... Bo jak wstanę to nie mogę se walnąc burżujskiego drina :D Było zajebiście ;P

Ciecioblog[zawróć się]


 

Triumf insynuacji #001
http://www.gazetawyborcza.pl/1,79328,4042144.html

Maluczcy poddani pobłądzili i w swej pysze oddalili się od Boga. Na szczęście czuwa nad nimi Jego namiestnik, prawy i sprawiedliwy monarcha, który zawsze wie, co jest dla nich najlepsze. A skoro oni się na to nie zgadzają, to znaczy, że są w błędzie. A Pismo każe nawracać błądzących.

[Antimatter Everything You Know Is Wrong]
skomentuj (0)


My Hope, the Destroyer
wt 10 IV 2007 20:21


Smutność. Ja, chorobliwy optymista, zmagam się z przytłaczającym uczuciem przygnębienia. Niby nie pierwszy raz w życiu, ale -

Zwykle w takich sytuacjach robiłem sobie herbatę, odpalałem My Dying Bride lub coś równie dołującego i delektowałem się swoim smutkiem. Lubiłem to. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało - przyjemnie jest być czasem smutnym. Równowaga musi być zachowana.

Ale nie teraz. Stan trwa już od jakiegoś miesiąca, i ani herbata, ani My Dying Bride go nie poprawiają. I sink deeper, stumbling through the vast labyrinth of sadness, względnie an absurd drop of pain within such a vast ocean of.

Scarlet kiss...

Scen w anime kojarzyłam znając jedynie 2 tomy mangi! A skoro tak to dużo nowego się dowiem :D więc niech szybciej mi tłumacza następne chaptery, bo anime to katastrofa :P A jeśli juz chcecie je obejrzeć(Shu Shu będzie musiała, bo jej je nagram i mangi 2 tomiska też :P) to pierw obejrzyjcie anime, potem bierzcie się za mange. Dlaczego? Na anime nie będziecie co chwilę piszczeć "Ale on ją tu powinien..." "A ona tu..." [reszta narazie niech będzie milczeniem ;) ] tylko spokojnie je obejrzycie, za to manga będzie miłym zaskoczeniem po czymś takim :]
I trzecia sprawa, z której Sil się przed chwilą turlała... ściągnął mi się otóż plik avi... o chlubnej nazwie 'Earthian 3 - Angelic Destroyer (Yaoi)' [nie wiem w sumie po co to ściągam skoro gdzieś na CD mam, ale to się wytnie ;) ]. No to Sil w dobrej wierze włącza plik, aby zapoznać się z napisami, czy na pewno są po engliszowemu... i tu wytrzeszcz poproszę O_O [dziękuję] Oczętom tym ukazuje się nie Earthian tylko [werble] Hack Sign XD Powiedzmy, że bardzo podobna tematyka, gatunek, bohaterowie... no i oczywiście numer odcinka, gdyż to był 14 :P Daruje sobie opisywanie o cym jest każda z serii, kto wie ten wie, kto nie niech se poszuka :P W każdym razie ktoś się popisał przy podpisywaniu XD Ale skoro już się to ściągło to nawet zostanie :P Co tam, że przez ściąganie Kaikan Phrase mam zapchane dyski(tak, wciąż.

tpdnn.blog


cieszę się pelargonią
w różowej doniczce.
To jest prawda:
miłość uszlachetnia
jestem lepszy
odrobinę lepszy
wierzymy w to oboje.

Tadeusz Różewicz "Miłość"

skomentuj (0)

Burn my shadow 2009-09-13 13:56:44

I have burned my tomorrow
And I stand inside today
At the edge of the future
And my dreams all fade away

I have burned my tomorrows
And I stand inside today
At the edge of the future
And my dreams all fade away

And burn my shadow away
And burn my shadow away

Fate's my destroyer
I was ambushed by the light
And you judged me once for falling
This wounded heart will rise

And burn my shadow away
And burn my shadow away

An' I see the light, too light for love
An' I see the light, too light for love
An' I see the light, too light for love
An' I see the light, too light for love

An' I see the light, too light for love
Burn my shadow
An' I see the light, too light for love
Oh...
An' I see the light, too light for love
Burn my shadow
An' I see the light, too light for love
Away

And burn my shadow away
And burn my shadow away
Oh, how I loved.

Ja jestem w stanie oddać Ci, oddać Tobie, trzy zycia i trzy śmierci swoje..

Strona główna [powerful tale steeped in an old magic]

Ranna - Sleepbringer
Mosrael - Waker
Kibeth - Walker, Disreputable Dog/Bitch
Dyrim - Speaker
Belgaer - Thinker
Saraneth - Binder or Master
Astarael the Sorrowful - Weeper
Yrael - Eight that walks between
Orannis - the Destroyer of Worlds, the Unmaker, the Unraveller

Seven Bells, a white cat and a two silver hemispheres.

Skonczylem Trylogie, i jestem wlasnie pod jej wplywem. Dzis spojrzalem na swoje podeszwy..przez rok mocno je schodzilem, nie wiem czy nastepny wytrzymaja, szczerze w to watpie.. Teraz wyszedlem z domu, zeby poczuc czym pachnie dzis wiatr. Rano zwykle morzem, co lubie bardzo, a wieczorem.. palone liscie, koszona trawa. Do tego w sluchawkach jakims zbiegiem okolicznosci w kolko trzy piosenki Within Temptation. Ice Queen, Mother Earth i Never Ending Story. I mam faze..i to w tych ksiazkach jest fajne ze bardziej niz na klimat fantasy zwraca sie uwage na postaci..I pies, i dziewczyna i kot.