O czym chcesz poczytać na blogach?

Deska sedesowa

GEJOWISKO

Teraz mykam do moich ukochanych fakturek i życzę wszystkim dobrej nocy… A tak na marginesie zaczął się nowy miesiąc... miesiac trzeźwości... Wasze zdrowie!!

skomentuj (10)
2006-08-04 12:55:29 >> W dechę :)

Moja stara deska sedesowa była niekompatybilna z moim nowym WC-Relaxem, wiec dzisiaj po południu stwierdziłem, że wypadałoby kupic cos nowego i pasującego do mojej łazieneczki (bo pomieszczenia o pojemności 2,8m2 w którym mieści się kibelek i wanna nie można raczej nazwac.

Córa ma

I spokojniutko, pomalutku pozbieralismy potrzebne rupiecie, lacznie z wlasnymi poduszkami w reklamowkach i pojechalismy w odwiedziny do Dziadka J.
Pogoda byla u nas piekna, wiec ja w sandalkach, Hanka w sandalkach and J. jak na Sybir. Wyjechalismy, a tu wiatr, szaro, deszcz. Dojechalismy - typowa na zachodnia strone wyspy mrzawka. I zimno jak cholera. Na szczescie ja juz nie taka naiwna i cieplejsze buty i ciuchy zapakowalam.
Dzien nam minal milo na zwiedzaniu muzeum w centrum miasta. Oczywiscie nikt sie nie zawiodl, wystawy.

Mnie slowkiem ingredients (skladniki), ni stad ni z owad, w odpowiednim kontekscie.

Fajnie sie jej slucha, gdy tlumaczy cos Johnowi i zna slowo po polsku tylko. Mowi mu, ze to takie polskie slowo i tlumaczy objazdowo, dookola o co jej chodzi. Raz tlumaczyla o desce sedesowej, takiej malej dodatkowej, na mala pupe. A dzisiaj o restauracji. Niezly ubaw. Wiem, ze powinnam zapisywac, i w sumie czasami notuje we lbie cos tam, ale potem zapominam. Postaram sie.

yours blog

Wodzie, którą przemiły, acz pozbawiony wyobraźni barman Ahmed przemieniał w kostki lodu wrzucane do tej pierwszej whisky, która miała stępić mój ból przy zapalenia ucha.

Wbrew oczekiwaniom whisky i tym razem chyba nie pomogła, bo przez dwa dni deska sedesowa była moją ostatnią deską ratunku.

Ale Batista. Barman i DJ odpowiadający za muzykę w całym resorcie. Jest chrześcijaninem, podobnie jak kilka milionów Egipcjan. Mówi, że z tą religią nie ma szans na żadną dobrą posadę, taką jak.

Myszogród - Onet.pl Blog

12 grudnia 2008
Dentysta zalecił
Myłam umywalkę i przełożyłam wszystkie pasty, mydła, butelki i buteleczki na zamknięty sedes. Przyszła Mysz. Przebiegłam wzrokiem (jaka szkoda, że takie bieganie nie pomaga zrzucić wagi) po sedesie i uznałam, że nie ma tu nic niebezpiecznego, więc nie wygoniłam Natki. Zaczęła się słynna już zabawa w ustawianie większych i mniejszych buteleczek:
Zabrałam się za mycie. Przetarcie mokrą szmatką nie pomogło. To może mleczko do czyszczenia? Nie, też nie bardzo. Weźmy więc rozpuszczalnik. Nic z tego. Hmmm... Może ocet? Może roztwór kreta? Woda utleniona? Olej? Nie, nic nie działa. Zaciek na pokrywie i desce sedesowej jak się żółcił, tak się żółci. Może to i kolor tematycznie bliski, ale estetyczny nie za bardzo. Cóż, zostaje nam kupno nowej deski.
Zgaduj teraz zgadula - co to za środek tak zażółcił nam sedes bezpowrotnie? Apteczny płyn do płukania.

Droga, podróż , życie

powtarzałem uparcie
to jest woda mówiłem
gładziłem ręką fale
i rozmawiałem z rzeką
wodo mówiłem
dobra wodo
to ja jestem
człowiek mówił do wody
mówił do księżyca
do kwiatów deszczu
mówił do ziemi
do ptaków
do nieba
milczało niebo
milczała ziemia
jeśli usłyszał głos
który płynął
z ziemi wody i nieba
to był głos drugiego człowieka
Komentarzy: 0 Odszkodowanie;D poniedziałek, 22 październik 2007, 21:28

Atak deski sedesowej, toaleta wciągająca ludzi? nie , aż tak oryginalna to ja nie byłam ;D Pozostałam w marcu na drzwiach z toalety ;D Dziś przyszło odszkodowanie, do tej pory cięzko mi sie z tym osowić 500 zł!!!!!!    BOSKO;D;D

ZNAJDZIESZ MNIE W DOTYKU PRAWDZIWEJ NAMIĘTNOŚCI

Ust. Ja jego on moje. Moja ręka ląduje na jego rozporku. Wsuwam palce między guziki. SLIPKI. oł jee... To lubie ;p Gacie są okropne...;/ fuuu.... Dużo juz tam miał ;p Jego penis oślinił mi odrazu wnętrze dłoni. Nie ogolony. No szkoda ale przeżyje. Usiadłam na desce sedesowej. Opuściłam mu spodnie.... no i  ammmm.... Nie za ciekawy w smaku. Chwile pociągnełam wsuwając i wysuwając go z ust. Już chyba mu za dobrze. Za mocno się spioł. Szybko wyciągnęłam żeby jeszcze nei kończył. Wstałam i obróciłam się tyłem..

wszystko jest do dupy tylko pasta jest do zébów

Jest tam piec elektryczny, który nie potrafi się rozgrzać, co temperatura wokół go chłodzi. Więc mam postulat i będę słać petycję, aby ta zima skończyła się np od jutra. Ja wiem że są ferie, ale nie mam ochoty przymarzać do prysznica, nie mówiąc już o desce sedesowej.
18:22, mosiondz , Polska
Link Komentarze (3) »