O czym chcesz poczytać na blogach?

Designerskie

Najpiękniejsze prezenty ślubne

Kanały:
Wpisy
Komentarze
« Prezent ślubny dla miłośników zdrowego stylu życia
Designerskie stojaki na wino marki Legnoart »

I praktyczne. Co ciekawe, wspaniale sprawdzą się one nawet jako podstawka na odkorkowaną butelkę. Odpowiedni kąt nachylenia sprawia, że żadna kropla wina nie spadnie na stół. Oba stojaki zachwycają lekkością wykonania i subtelnym efektem dekoracyjnym.

Lekkość i gracja – stojak na wino Cino

Stojak na wino Cino zachwyca genialnym rozwiązaniem designerskim. Ma formę obręczy z nóżkami i bardzo łatwo można go przechowywać. W pewien sposób sama butelka staje się podstawką, gdy ustawimy ją w owej obręczy na stole. Również w przypadku tego stojaka na wino widoczna jest prostota formy i minimalistyczny styl. Całość – butelka wraz ze stojakiem, przypomina nieco armatę do wystrzału. Widać więc, że dla projektanta.

Guzzini

Designerskie sztućce – Tylko Vialli

Chcecie się wyróżniać? Macie dość staromodnych sztućców i akcesoriów kuchennych, których kiedyś używali wasi rodzice i dziadkowie? Planujecie urządzić swój własny dom i chcecie, aby było w nim nowocześnie? Mamy dla was świetną propozycję. Designerskie produkty to teraz najnowszy krzyk mody. Nie kupujcie standardowych zestawów, bądźcie trendy!

Designerskie produkty podbijają nowoczesny rynek. Obejmuje to różne dziedziny życia, ale w szczególności wystrój domu i akcesoria domowe. Skupmy się na akcesoriach kuchennych. Nie dość, że designerskie sztućce wyglądają lepiej niż zestawowe, to jeszcze świetnie spisują się w kuchni. Najbardziej polecamy firmę Vialli, która zajmuje się produkowaniem designerskich akcesorió i dodatków do kuchni, musimy powiedzieć, że wiedzą co robią. Dobrze jest zainwestować w takie produkty, są one wykonane z najlepszych materiałów, a możecie mieć pewność, że w okolicy nikt takich nie będzie miał.

Galeria Domino Poznań design

Zamiast meblościanki w matowym kolorze dębowym przypadała nam ta w lakierze na wysoki połysk. Najważniejsze jednak, że nie odchodziliśmy ze sklepu z pustymi rękoma.

   A dziś... pełne półki, magazyny pękają w szwach, do wyboru meble, dodatki sprzęty najróżniejszych maści. Nie zgłębiając objętości portfela - którego malejący rozmiar stał się skutkiem ubocznym globalnego kryzysu finansowego - możemy pozwolić sobie na kupno form i kolorów jakie tylko nasz umysł jest sobie w stanie wyobrazić. Nagle w Polsce pojawiła się armia nowych wzorów i materiałów w sposób, w jakim Wszechświat się nagle objawił po "Wielkim Boom'ie".
   A na świecie zjawisko to rozwijało się stopniowo i z wielką starannością. Każdy kolejny etap designerskiej ewolucji przebiegał (i nadal to czyni) zgodnie ze schematem rewolucji Darwina - jedno wynika z drugiego lub też w rytmie heglowskiej teorii dialektyki - teza - antyteza - synteza. Filozofia okazała się królową nauk również na poziomie użytecznej codzienności.
   Jednak i ta, w chwili obecnej, tak prestiżowa dziedzina, jaką jest projektowanie przedmiotów użytkowych, podobnie jak niegdyś fotografia, musiała długo walczyć, nim stała się ucieleśnieniem sztuki. Istniała od zawsze, wystarczy sięgnąć wstecz i poddać się magii wielkości antycznych form, jednak dopiero w wieku XX wzornictwo zyskało miano prestiżowego i nieocenionego elementu bycia każdego człowieka. Poziom życia nie ogranicza się już.

Nowoczesne wyposażenie wnętrz

Zastanówmy się przez chwilę jak powinno wyglądać nowoczesne wnętrze. Co powinno się w nim znajdować, jakie akcesoria, jakie gadżety, meble, jakie powinineć mieć kolory itp. Nie jest to łatwa sprawa, moda obecnie tak szybko się zmienia, że trudno jest za czymkolwiek nadążyć. Nie musimy się jednak stresować, od czego jest przecież internet!

Stylowe, nowoczesne wyposażenie wnętrz opiera się o parę zasad, które warto znać. Musi być prosto, schludnie i ze smakiem. Nie możemy nawrzucać dodatków i nie pasujących do siebie elementów, wydać na nie kupę forsy i mówić o swoim wnętrzu, że jest nowoczesne. Trzeba mieć do tego zdrowe podejście. Jeżeli już chcecie wydawać pieniądze, to na coś konkretnego. Designerskie produkty są teraz bardzo modne. Rzadko występujące, będa na pewno dodawały waszym wnętrzą oryginalności. Stylowo urządzone mieszkanie lub dom na pewno wzbudzi podziw wśród rodziny i znajomwych.

antybeza.blog

Ambicji:) Ale teraz już bardzo mało mnie to obchodzi, największa robota odwalona? Btw na wsi bez internetu pisze się ekstra. I dziękuję wszystkim za smsowe wsparcie w tym czasie, to był jedyny kontakt ze światem;)

skomentuj (0)

Crush 2010-03-12 15:57:22

Nie do wiary, ale te sukienki ze sklepu w Kielcach są białoruskie!! Byłam na ich stronie (www.papilio.ru) i padłam. Nie wszystko bym na siebie założyła, ale ogólnie najnowszej kolekcji nie powstydziłyby się designerskie pokazy mody. Poza tym ich strona i same zdjęcia sukienek naprawdę robią wrażenie, żadnych tam szeleszczących taft i welonów na tle ściany salonu. Wieczorowe kiecki też wymiatają.

Aktualnie dzwonię i szukam konkretnych modeliJ W Wawie jest niby przedstawicielstwo, mają sporo modeli, ale z tych, które mnie interesują tylko 3. W Krakowie jest trochę lepiej (www.evita.com.pl ogroomny wybór + można zapamiętać ulubione i wysłać w prosty sposób zbiorowe zapytanie o dostępność modeli), w Łodzi.