O czym chcesz poczytać na blogach?

Derby łodzi

my blog

19:00
Zagłębie - Cracovia 19:00
Korona - Lech 20:00 C+
13 sierpnia (niedziela)

Wisła K - Wisła P 19:00 C+

W derbach Łodzi w pierwszym meczu 3. kloejki Orage Ekstraklasy wygrał Widzew i to
on a nie ŁKS będzie panował w Łodzi przez pól roku aż do.Dniach bawimy się w dwóch namiotach. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. Ludziom starszym polecam biesiady oraz zabawy takie jak za ich czasów młodości. A dla młodzieży jest specjalnie rożłożony drógi namiot w którym przez cztery dni trwa dyyskoteka. Tem rok będzie rokiem szczególnym, ponieważ.

. - Onet.pl Blog

i kto wygra mecz?!

POLSKA!tam tam dam...  :D

chłopaki super grają! oby tak dalej   :*

 

 

******************************************************

A już 8 czerwca DERBY ŁODZI!

ŁKS vs Widzew...

 

I KTO WYGRA?!  OCZYWIŚCIE KOCHANY ŁKS!!!

 

DOBRA LECE OGLĄDAĆ MECZYK SIATKI :)  może wychwyce gdzieś Kare i jej ciocie :)

Jaa.
Iza, Ziza, Młoda.
Pyk!
Uhahana i kochająca zwały oraz tych ważnych xD

Kibicowski Styl

Majowy, już 80. numer miesięcznika. Cena: 7,5 zł. Na okładce trybuna podczas meczu piłkarskiego. Do połowy wypełniona mężczyznami w kapturach. W centralnym punkcie dym z racy, na murawie rozrzucone drewniane trzonki. Obok grupa policjantów w bojowym szyku."

 

 Zgadzam się z początkiem. Majowy numer, mały jubileusz, cena także została przez autora przedstawiona bez żadnej skazy. Oczywiście okładka przedstawia mecz piłkarski, a dokładnie Derby Łodzi. No i na okładce widać mężczyzn w kapturach ( pytam się - co jest złego w kapturze? )  Z dalszą częścią jednakże bym polemizował. No może nie licząc panów w mundurach.

 

1.Takie te trzonki drewniane, jak drewniany jest metalowy gwóźdź.

2.Może autor napisze, czemuż tam pojawił się dym z racy? Dla jego wiadomości podam, że jest to efekt "pacyfikacji" służb prewencyjnych, które zagazowały cały sektor, niszcząc.

Blog Skejtmax

Komentarzy: 0 Derby łodzi obyśmy wygrali a jak nie ... 2007-10-01 Komentarzy:

O mnie o moim mieście i okchanym ŁKS

Moglem wyrobic co to ma byc
dobrze przetrwac pomagaja koledzy
tylko to mnie pociesza

Komentarzy: 0 SZALIKI 2007-02-11 Moi kumple napewno wiedza ze zbieram szaliki klubow pilkarskich
na kazdej notce bede staral sie zamieszczac ich zdjecia
na razie nie moge bo moja mama ma aparat (obecnie jest w senatorium wraca w czwartek)
jak tylko bede mial aparat to odrazu zamieszczam
a teraz dolaczam zdjecie z moich zawodow
dla nie kumatych jestesm na najwyzszym stopniu podium

Komentarzy: 4 100 derby 2007-02-11 W.

nietaknie - Onet.pl Blog

Jantar. Pierwsze co znalazłam to to, że nazywała się naprawdę Szmeterling. Motyl.

To, co mam to radość najpiękniejszych lat. Motto młodości. Potem zastanawiałam się jak w taki dzień deszczowy, bo przecież zawsze gdzieś czekał ktoś, a najtrudniejszy był pierwszy krok...Nawet na kolonii.
Skąd pochodzą te antagonizmy). I tak oto los chciał, że obie drużyny spotkały się w pierwszym meczu ćwierćfinałowym. Spotkanie okrzyknięto wielkimi derbami, a nawet przedwczesnym finałem. Gra była warta świeczki. Jednak tylko w pierwszym secie "dziewiątka" dotrzymywała kroku "piątce". Punkt za punkt.., którego osobiście wpuścił do PO, z czego jest bardzo dumny. Podkreślił także, że Sikorski ma 47 lat, więc nie może mówić o sobie jako o młodzieniaszku. Poza tym zebrani mogli się dowiedzieć, że kierunek polityki zagranicznej PO został stworzony przez obecnego marszałka sejmu. Oczywiście.

Życie studenta medycyny i podchorążego...

Z powodu nadmiaru wolnego czasu udało mi się co nieco nadrobić moje braki jeżeli chodzi o konematografię. Na warsztat wziąłem filmy Pasikowkiego, obejrzałem 4:

-Operacja Samum

-Demony wojny wg Goi

-Słodko Gorzki

-Psy

Pierwszy, bardzo ciekawy, pokazujący że też potrafimy, i że w wywiadzie coś niecoś znaczymy(na podstawie autentycznych wydarzeń). Dugi ugruntował we mnie chęć zostania oficerem WP, co do trzeciego nie.

Nie mogę poświęcić kilku godzin na naukę. Boli mnie to bardzo. Nie wiem jak się ogarnąć, nie ma mnie kto ogranać zbytnio, bo chyba nikogo się nie posłucham... Chciałbym się sam ogarnąć!!

A tak pozatym to Widzewianki przegrały derby, ale cóż.. Chanuka się zbliża więc trzeba zrobić jakiś prezent dla gruzowatych. Pozatym bez zmiany- w Łodzi PSS zawsze... ;)

W tym tygodniu chciałbym zaliczyć matmę i chemię. Jeżeli to się uda-będe miał spokój aż do.