O czym chcesz poczytać na blogach?

Depilator laserowy

Być Kobietą...

Mu to co on tak bardzo bardzo chce - aparat cyfrowy.
I to jest chyba najgorsze.. że on przeze mnie nie kupi sobie tego aparatu na razie.. :-(
Tylko że powiedział, mi ze coś sobie obiecał i ze i tak go sobie na razie nie kupi.. Nie iwem o co chodzi..
Ehc.. dzis mamy iśc do lekarza.. Zrobi mi próbe laserową..
Hmm...................................
Cieszę się... ale.. takie malutkie ale..
mam nadzieję , że będę umiała przyjąć to bez tego cholernego odczucia , które czasem mam - że dużo kosztuję..
W sensie - nie żeby mnie kupić.. ale że tak duże mam potrzeby..

.:-) No i bolesnie.. troche.. Chwilami mniej, chwilami bardziej.. No ale po godzinie to jush mi było wszystko jedno i prawie zasnełam :-))
Teraz wyglądam okropnie ;-)) haha.. Beka. mam nogi jak.. no nie wiem - brak mi słów. Całe sa czerwone , w strupkach i w ogóle.. Podobnie mi się robiło po depilacjii depilatorem.. Ale tak jakby trzy razy mocniej jest teraz:-))
Ale sie ciesze... Naprawde się cieszę.. :D

A jutro wyjeżdzamy sobie na Hel, czy gdzies tam. Mojej mamie nie powiedziałam jeszcze że to jutro.. no ale nie zasłużyła. Ciągle obrazona na mnie chodzi to co ja jej bede opowiadać. POjde.

Usuwanie owłosienia łódź - Depilacja łódź - Onet.pl Blog

Choroby, ale często po prostu taka uroda. Kobiety bardziej odczuwają i przejmują się zbędnym owłosieniem, dlatego salony kosmetyczne oferują wiele zabiegów przeznaczonych szczególnie na tą dolegliwość. Najpopularniejsze metody usuwania owłosienia to depilacja mechaniczna za pomocą maszynki, golarki lub depilatora lub depilacja chemiczna przy użyciu kremów, pianek i wosków. Te metody możemy stosować w naszych domowych łazienkach. Efektem takiej depilacji jest usunięcie włosków na okres kilku dni. Zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych są dużo trwalsze, należą do nich depilacja laserowa, depilacja za.

Przestać stosować na około jednego tygodnia przed depilacją. Dyskwalifikujące są również różne infekcje bądź podrażnienia w miejscu depilowanym. Świeża naturalna opalenizna bądź uzyskana przy pomocy samoopalacza również odciąga w czasie wykonanie zabiegu. Każda skóra jest inna i reakcje na zabieg laserowy są różne, przeważnie kończy się lekkim zaczerwienieniem.

Innym sposobem na usuwanie owłosienia jest depilacja woskiem łódź np. pszczelim. Zabieg jest bardziej.

Dieta odchudzajaca

Istnieje duże ryzyko zranienia skóry ostrzem podczas golenia.

 

 

Depilatory elektryczne

 

 

 

Depilacja woskiem

 

Woskiem można depilować każdą część ciała. Podobnie jak depilator, depilacja woskiem jest metodą również dla osób odpornych na ból. Często wosk mocno przykleja się do ciała i podczas zrywania (przeciwnie do wzrostu włosa), można uszkodzić skórę.metoda bardzo bolesna.

 

 

Elektrycznymi czy gorącym woskiem. Substancje chemiczne zawarte w kremie rozpuszczają włosy. Należy odczekać od 6-20 minut i usunąć krem za pomocą szpatułki dołączonej do opakowania. Po użyciu kremu skóra jest idealnie gładka, jednak czasem mogą wystąpić podrażnienia.

Metoda laserowa

 

 

Usuwanie zbędnego owłosienia stało się już powszechnie stosowanym zabiegiem pielęgnacji ciała. Którą metodę wybrać? Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

 

 

(maja)


Źródło:.

Witamy w Poznaniu. Welcome to Poznan.

29 cze

przed

Każdy wie, jakim utrapieniem jest ciągła depilacja. Tradycyjne metody, takie jak: depilacja maszynką lub depilatorem, za pomocą wosku, a nawet usuwanie zbędnego owłosienia igłą elektrokoagulacyjną dają pożądany efekt, ale tylko chwilowo. Są to rozwiązania, które wymagają częstego powtarzania, a więc niemałych wydatków. Poza tym grożą uszkodzeniem skóry, pozostawaniem blizn, często dochodzi do reakcji.

- Precyzyjna kontrola i regulacja dostarczanej ilości energii elektrycznej.
- Równomierny rozkład temperatury wokół łodygi i mieszka włosowego przy minimalnym oddziaływaniu na skórę właściwą i naskórek.
- Głębokość zabiegu 20%-30% większa (bez uszkodzenia skóry) w porównaniu z tradycyjnymi laserami diodowymi np. Light Sheer.
- Pełna kontrola temperatury skóry podczas zabiegu, dzięki Systemowi Aktywnej Kontroli – zwiększenie skuteczności terapii przy równoczesnej minimalizacji efektów ubocznych.

Depilacja laserowa polega na usunięciu nie samych.