O czym chcesz poczytać na blogach?

Depeche mode precious

gryka.blog

Z kalendarzy!

skomentuj (3)

precious..... 2005-07-26 14:10:32


brak słów...
nareszcie dotarł do mnie najnowszy kawalek Depeche Mode "Precious"...i co? i jest przepiękny! Stare dobre brzmienie, wokal Gahana - jak wino - co raz głębszy i lepszy! Już nie mogę doczekać się koncertu! Bilety już zakupione - czekam na ich nadejście pocztą. Jest pięknie po prostu. Co tu.

z-nia-szczescie

Fajnym zajęciu, o którym się marzy, można zapomnieć. I do tego zarobki są śmieszne. A robić cokolwiek tu za marne grosze, a robić tam za normalne pieniądze to ja i M wybieramy to drugie rozwiazanie...skomentuj (9)Precious 2005-07-21 08:32:50


Od wczoraj liczy sie tylko jeden utwór.

Precious and fragile things
Need special handling
My God, what have we done to you?

We always tried.

Now look what we have put you through.

Things get damaged,
Things get broken
I thought we'd manage
But words left unspoken
Left us so brittle
There was so little left to give...


DEPECHE MODE - "PRECIOUS"
Oczywiście!!!skomentuj (11)Znów to samo... 2005-07-26 08:57:35


Miał być piękny, długi weekend, spędzony na dzialce ze znajomymi z Niemiec. Do pewnego.

^^

Nie mam sie czym łobzeracz?!?!chyba napisze jakons ksiazke bo mam lekkie pjuro.ddaaag05.10.2005 :: 21:41Komentuj (4)
niech mnie kury dziobią - podniecam się 'precious' depeszów. no sori, że melodyjnie i nie rozumiem tekstu, jakoś tak buja i już. głos gahana niczym morska piana zalewa małżowinę uszną i odbija się od młoteczka,.Mnie odwrócili;D!!!!nie wiedziałam,że to takie proste,wystarczy nie kontaktować ze światem przez dłuższy czas, być nudnym jak zupa z pomidora i słuchać melodyjnych piosneczek depeszów!
dagmr


15.10.2005 :: 14:18Komentuj (2)
chyba zaczne pisac ogloszenia do gazet w rubryce 'poszukuje towarzysza na koncert' dzizes.. .po raz kolejny przekonuje.Utęsknionego szumu bałtyckich ścieków...eeee...to znaczy ten: kiedyś wyparłam się mego uwielbienia dla depeszów, gdy zapytano mnie czy chamsko nagryzmolony na piórniku napis 'depeche mode' to moje dzieło. powiedziałam, że nie! niech mnie nie postrzegają za dyskotekową lumpiarę! niech myślą, że co dwa dni chodzę do filharmonii. niech nie wiedzą, że wolę.

careful not to fall

Się szkoła. się zobaczy...
bitterend
2005-09-05 20:57:03
skomentuj
(0)

223. [vows are spoken to be broken]
ostatnie dni pod silnym wpływem 'precious' depeche mode. nie wiem czy tekst na mnie działa czy melodia. albo raczej: sam tekst czy całokształt, bo tekst zdecydowanie. tu pozwolę sobie na maleńkie wtrącenie:

Precious and fragile things
Need special handling
My God.