O czym chcesz poczytać na blogach?

Denver nuggets

daveknot pisze o Milwaukee Bucks | Wszystko o Bucks

Racji, że nikt nie pracuje ciężej od osoby, która pracuje tylko dla siebie?

Oprócz wspomnianych finałów z Lakersami, jego drużyny nigdy nie przedarły się poza drugą rundę play-offów. Kiedy tylko odszedł z Denver, Nuggets dziwnym trafem dotarli do finałów konferencji. Kiedy odszedł do Pistons, wprowadził taki zamęt i zamieszanie, że nawet po jego odejściu gracze Detroit mieli tak namieszane w głowach, że po raz pierwszy od sześciu sezonów nie przeszli pierwszej rundy. Z.

Pamiętnik Kibica

Kluby wymieniły się również mniej znaczącymi prawami do wyboru w drugiej rundzie draftu. Detroit Pistons oddali Primoza Brezeca do Toronto Raptors. "Tłoki" otrzymały w zamian Juana Dixona oraz gotówkę. Portland Trail Blazers pozyskali z Vona Wafera, a do Denver Nuggets przekazali Taureana Greena. Z kolei Houston Rockets zdobyli triumfatora konkursu wsadów z 2007 roku Geralda Greena. Jego miejsce w Minnesota Timberwolves zajmie Kirk Snyder.

Broniący tytułu mistrza NBA zespół San Antonio Spurs pozyskał z Seattle.

byki.bloog.pl-Serwis kibiców Chicago Bulls - bloog.pl

Po porażce z Denver Nuggets,  przyszła pora na "odkupienie win". Udało się to w 100% - Chicago Bulls pewnie pokonali drużynę z Atlanty. Mimo że w meczu ponownie nie zagrali Rose i Hamilton, to i tak nie zaważyło na ostatecznym wyniku spotkania. Dobrą wiadomością jest jednak.

What? You haven't seen black sheep before?

Na National Basketball Association (NBA) w 1947 roku.

Jednak NBA przeżywała kryzys na starcie...Większość zespołów pochodzących z NBL miało siedziby w małych miastach, przez co w sezonie 1949/50 odeszło 6 drużyn (Anderson Packers, Chicago Stags, Denver Nuggets, Sheboygan Redskins, St.Louis Bombers i Waterloo Hawks), a następna (Indianapolis Olympians) już rok później. NBA znowu liczyła tylko 10 drużyn.

Aby NBA wzbiła się na wyżyny potrzeba było zmodyfikować zasady, a przede wszystkim zwiększyć.