O czym chcesz poczytać na blogach?

Denise mina

Jonas Brothers Story - Onet.pl Blog

Z rodzicami oraz Fairy  i udał się do swojego samochodu. Przetarł je jeszcze lekko szmatką, żeby ładnie się błyszczało. Ciężko mi to stwierdzić, ale chyba naprawdę polubiłem życie w Croton. Po dziesięciu minutach cała czwórka była już w samochodzie. Za kierownicą siedział Kevin, bo jako jedyny znał w miare okolicę, a nie wypadało się w pierwszy dzień spóźnić do szkoły. Odwieźli Frankego do podstawówki, a sami ruszyli drogą wprost do Croton High.

Tutaj, ale myślę, że udzielą nam jakże wielu ważnych wskazówek – w tym momencie rozległy się brawa. Jedynie pewna brunetka z przodu auli patrzyła na nich wilkiem.

-Jak wiecie za miesiąc ruszają eliminacje do konkursu szkolnych zespołów. Uważam, że w tym roku mamy spore szanse startując z braćmi Jonas na czele. Corinne przygotowała kilka dobrych utworów. Teraz trzeba je tylko rozłożyć na wszystkie instrumenty.

Chłopcy niechętnie wsiedli do samochodu zostawiając za sobą ukochany apartamentowiec i przepiękne palmy, których niestety w Croton nie zobaczą.
Pierwsze 100km drogi minęło na wysyłaniu smsów do znajomych i udawaniu wielce niezadowolonych ludzi. Denise Jonas nie mogła znieść tej ponurej atmosfery, więc próbowała rozpocząć rozmowę.
-I jak tam podróż?
-Nudno - odpowiedział Nick.
-Smętno - dorzucił Joe.
-Pół roczna przerwa dobrze wam zrobi.
-Zaraz, zaraz jaka połroczna.

Appreciate . - Onet.pl Blog

Patrzył zszokowany w zniszczone cacko. Nicholas złapał za kurtkę i wybiegł z domu. A Joseph stał z otwartymi ustami. Kevin wparował na górę zobaczyć co i jak z Nickiem i  czy Joe sobie poradził z namówieniem go na coś do jedzenia. Gdy najstarszy z braci stanął w drzwiach do pokoju Nicka wymamrotał tylko dwa słowa.
- O FUCK.
Nicholas nie pojawił się w domu aż do 20. Denise płakała już kilka godzin a Paul załatwiał ekipę poszukiwawczą. Wszyscy nie wiedzieli co się dzieje. Jak to możliwe, że Nick w ciągu jednego wieczoru zakochał się na zabój w jakiejś dziewczynie? To była cholerna paranoja.
Mijają kolejne godziny pełne nerwów. Bracia szukają Nicka po ich wspólnych miejscach i kryjówkach. I.Pięściami. Wstał, otworzył swoje zaszklone oczy.
- Dajcie mi spokój! - krzyknął i pobiegł do góry do swojego pokoju. Miał dosyć wszystkiego. Chwycił za swoją gitarę i zaczął śpiewać po cichu.
- Please be mine. Ooo, uuu, yeah.        - jego śpiew usłyszał Joe. Wszedł po cichu do pokoju, a Nick go nawet nie zauważył. Śpiewał dalej, patrząc się w okno. Joe zastanawiał się co się stało. Ostatnio tą piosenkę śpiewał jak zerwał z Miley. Chłopak dotknął ramienia Nicka.

Historia nastoletniej dziewczyny i jb - Onet.pl Blog

I jeśli będzie wszystko dobrze córka będzie mogła już leżeć w domu, ja wypiszę kartę choroby po angielsku, na zdjęcie gipsów będzie się pani mogła zgłaszać do lekarzy w Stanach, a teraz młoda damo pożegnaj się i wypoczywaj- wyszedł z pomieszczenia
-Ja zostanę z Agnieszką w nocy- odezwała się Julita
-Nie ma mowy ty pierwsza jedziesz do hotelu- skomentowała to Denise- ledwo co siedzisz, nie jadłaś nic cały dzień
-Ale
-Wiem bo Kevin mówił
-Tak Denise ma racje Julita pojedziesz odpocząć, ja zostanę
-Mogę coś powiedzieć? idźcie wszyscy padam z nóg, daliście mi popalić, do jutra...

Ten odcinek dedykuję Korni dziękuję że czytasz moje wypociny;****. Widzę że tylko ona jeszcze chce żebym pisała
Była byś świetną ale mnie nie nabierzesz, znamy się już... za długo żeby mówić o tym publicznie, znam każde twoje wady, zalety, wiem kiedy masz dobry humor a kiedy  jesteś całkowicie rozbita, mnie nie oszukasz a więc co jest?
-przykro mi to mówić ale tym razem twoja intuicja Cię zawiodła, nie pokłóciłam się z Nickiem jeśli o to Ci chodzi
-Jak zwykle dobra mina do złej gry
-A może porozmawiamy o tobie i o Joe? co ty na to? zdaje się że wy też macie mały kryzys
-Nie mamy bo już nie jesteśmy razem, już nigdy nie będzie czegoś takiego jak Joelita
-Tak, muszę Ci przypomnieć że ja tak samo znam Ciebie jak ty mnie i też wiem kiedy kłamiesz a teraz wiem że go jeszcze kochasz tylko nie chcesz mu dać satysfakcji
-Nigdy nie.

dukeolo *He walks among us, but he is not one of us. - blog4u.pl

Na stole stał mały flakonik który od wieków tam stał para pilotów na rogu. Pies jeden spał u ojca a CZARNY the Figlarz jest cały i nie krwawił zero krwi. Przedmioty które na nim stały spadły prosto na ziemię tak jak by nagle Twarde szkło poszło w dół zero śladów jakiejkolwiek ingerencji człowieka. Mimo to Rodzice patrzyli się na mnie jak bym to ja zrobił, z dość poważnymi minami. A ja choć miałem pić o 12 zasnąłem przy kompie więc ojciec szedł ostatni spać, o drugiej się obudziłem
wyłączyłem kompa przebrałem się i poszedłem spać. Z pokoju nie wychodziłem. A dowiedziałem się o tym rano. Mamuśka mówiła że słyszała jakieś uderzenia.
A Drzwi okna wszystko zamknięte od wewnątrz. Coś podobnego do tej historii z lustrem w pokoju.Język mi się plączę i wychodzą słowa których ja nie chciałem w ogóle używać, Muszę się skupić i jakoś to wynagrodzić, ale pierw muszę się zmienić by przeprosić :). Ważne że chce wszystko naprawiać...

"all I know, all there is a reflection of you
a home to his body conflict"*

* fragmenty tekstu Cosmic Gate feat. Denise Rivera - Body Of Conflict16126

DukeOlo 03:05:34 29/05/2009 [komentarzy 2] <<< << koment dodaj >> >>>

AKT I ... 317 smsów później

źródło grafiki

1 , 2 , 3
Nie nie nie tu nic nie było przemyślane słowa leciały same..

♥☺☻♥...:::Us5 i tylko oni:::...♥☺☻♥ - Onet.pl Blog
Moje serduszko jest tylko twoje,
 Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie, Że jesteś miłością na całe życie.
 Teraz dobranoc moje kochanie, Odezwij się do mnie jak tylko wstaniesz.
 Śnij mnie słodko, czule i mile. Wspominaj każdą cudowną chwilę,
 Zamknijswe oczka i odź już spać, A ja zaraz

  
...:::Justysia:::... (14:18)
Us5
  
01. RHYTHM OF LIFE
02. GONE
03. THE RAIN
04. TOO MUCH HEAVEN
05. I DON'T THINK SO
06. WHAT ABOUT
07. WHY
08. ONE NIGHT WITH YOU
09. IN THE CLUB
10. BAD GIRL
11. BABY BE MINE
12. AS GOOD AS IT GETS
13. I'M WITH YOU
14. I WANT YOU BACK
15. WORK YOUR BODY
16. BE MY GIRLFRIEND
17. IF YOU LEAVE


no i to tyle pa..;**
...:::Justysia:::....Się całowałem.
Richie: Ja w pierwszej klasie, ale to był tylko taki cmok, usta do ust.
Vince: Widzisz, u mnie to był prawdziwy pocałunek. Na urlopie na Florydzie poznałem Denise. Zaprosiła mnie na imprezę w swojej szkole. Leciała wolna piosenka, tańczyliśmy przytulanego i wtedy się pocałowaliśmy. To było fajne. Tak jak w filmie.
Richie: Taka urlopowa miłość?