O czym chcesz poczytać na blogach?

Demi lovato don't forget

Demi Lovato - Onet.pl Blog

To typowa chłopczyca z wieloma problemami. Jej wielkim marzeniem jest pójście na bal z przystojnym Donnym. Obie przyjaciółki próbują nawzajem rozwiązać swoje problemy.

Znaleźć się piosenka o tym, iż nie każdy jest pewny siebie.

 

Na koniec Demi Lovato zdradziła swoje muzyczne marzenie. Z kim chciałaby wystąpić w duecie.


Premiera płyty Demi Lovato "Don't Forget Me" już 23. września w USA. Piosenkarka zdradza parę sekretów związanych z.

pLeTs - Onet.pl Blog

Demi Lovato


Demi Lovato - Don't Forget - Official Video (HQ)

D E M I - L O V A TO (demi-lovato.blog.onet.pl) Your favourite blog about Miss Demi Lovato - Onet.pl Blog


Zamówienia:

05. New extras.
Uaktualniłam w końcu dział camp rock w Demi Media Center. Co prawda jak narazie dodatków jest mało, ale to zawsze coś
ultimate-taylor: nagłówek, button, tło
3 nowe filmiki z Princess Protection program.
pierwszy, drugi, trzeci

02. Demi Lovato in a tobacco commercial from 2007
Jest jeszcze jeden filmik z 2007 roku, gdzie Demi występowała w filmie.Wam się czymś pochwalić. Wciąż nie mogę w to uwierzyć, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze to będę miała płytę demi don't forget deluxe edition! Nie kupuje jej przez internet, bo się boję xD Moja rodzinka z USA po prostu kupi ją tam i przyśle, mi.

Gwiazdy - Onet.pl Blog

Z roli Mitchie Torres w filmie Camp Rock. Poza aktorstwem prowadzi muzyczną karierę solową. Jej pierwszy album zatytułowany Don't Forget został wydany w USA 23 września 2008.
Spis treści
Demi Lovato urodziła się w Dallas, w Texasie.."Disney's Back-to-School special night". Wygrała również casting do roli Jenny w nowym programie Disney Channel Sketchpad. Lovato zagrała główną rolę w najnowszym Disney Channel Original Movie Camp Rock.

Lovato występowała jako support grupy Jonas Brothers na trasie Burning Up Tour w 2008 roku. Podczas trasy Jonas Brothers i Demi Lovato zaśpiewali kilka piosenek z filmu Camp Rock. Została również zaproszona na Igrzyska Disney Channel 2008, które.

DEMI - FANS --> Your best blog about Demi Lovato - Onet.pl Blog

W wieku 6 lat. Miała rolę w popularnym programie dla dzieci "Barney & Friends" razem ze swoją przyjaciółką Seleną Gomez. Demi kontynuowała swoją karierę aktorską i piosenkarską. Dostała krótką role w Prison Break i Just Jordan. W styczniu."Disney's Back-to-School special night". Wygrała również kasting do roli Jenny w nowym programie Disney Channel 'Sketchpad'. Lovato zagrała główną rolę w najnowszym Disney Channel Original Movie Camp Rock. Jest pisarką tekstów piosenek i.Grać na gitarze i pianinie od 11 roku życia. Jonas Brothers, także napisali z nią kilka piosenek na jej debiutancki album Don't Forget. Wykonała cover piosenki "That's How You Know" na DisneyMania 6. Demi będzie stanowiła 'opening act' dla Jonas Brothers.