O czym chcesz poczytać na blogach?

Delta force 2

demon.blogEhh kurde, wszystko musi wypatrzeć. Koniec grania przy nim. Ale uświadamia to jedno - zauważa nie tylko postacie w grze, ale i wszystko naokoło...i to dosyć dokładnie, wyraźnie i ze szczegółami.

Tagi: dziecko, gry, gra

skomentuj (0)


Strona główna
.
Się żeby nie grał w strzelanki gdzie nawala się do ludzi - ma na to jeszcze czas. W niedzielę młodszy, starszy i żona poszli się zdrzemnąć. ODpaliłem komputer i dawaj w Delta Force - taka staroć, ale gierka przednia. Misja się toczyła, gdy starszy wparzył do pokoju i mówi, że spać nie może. Stwierdziłem, że dokończę misję. Oczywoście.

Mam Ciebie a dzieki Tobie wszystko co najważniejsze :*


Hmm u mnie jak zwykle same pozytywy :D no tylko mam mały problem z ocenami ale mysle ze zdam ;p mam 2tyg na poprawienie ocen a jestem zagrożona ładnie z 5 przedmiot.ów ufff nie wiem jak ja sie wyrobie jak mi sie niechce nic robic wogóle do książki zajrzeć nie.O 9 no i mi sie nudziło leżałam na balkonie i pisałam smski z Misiem.O 13 zjawił sie Kamcio,poszlismy na spacerek rozmawialismy a potem w domku zaczelismy grać w gre "Delta force Xtreme" hehe lubie takie gierki :D Zaczełam troszke ćwiczyć od 2  dni robie 6W zobaczymy jakie bedą efekty :) Moj Kamcio także robie tą szósteczkę:).

photobloger 2

Zaś druga odłamała się i upadła prosto na źdźbło trawy wbijając je w ziemię…


skomentuj (7)I znów spać nie mogę... 2006-05-21 02:33:17


Biję dłońmi w kołdrę, zęby zaciskam tak mocno, że boję się, iż lada chwila popękają mi niczym kruche herbatniki. ‘Zamknij te.Fajkę i siadam przed telewizorem w nadziei wyczajenia czegoś w nocnych ramówkach stacji telewizyjnych. Nasza telewizja publiczna o tej porze puszcza ‘hity’ w stylu Delta Force z Chuckiem Norrisem. Nie.. musiałbym zmienić proporcje w drinku aby to obejrzeć. Tvn 7 puszcza powtórkę ‘Rozmów z toku’. Drzyzga prowadzi program o facetach.

kruuczek blog

Też jestem happy wieć bede na sanerczkach śmigałale to szczególik więc papatki wiem że notka jest krótka ale muszę jush kończyć nerak papapapapapa :*
kruuczek 2003-02-08 13:51:33
skomentuj (0)


Dzionek
Dzisiaj doweidziałem się o noewym planie lekcjii jeżeli ktoś nie wiem na jakie to jest stronce to podaje.Cmokaski :*******************
kruuczek 2003-02-14 18:29:28
skomentuj (0)
Juuuuuupiii
cze wam wszystkim wiecie ściągnołem ostatnio taką gre Delta Force i wiecie gra by chulała ale potrzebny mi jest crack jak by co to piszcie no to do rzeczy dziś w szkole mieliśmy test z polaka i tak potem była religia oczywiście filmiku.