O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Delta force

Blog miczimean

Zła widoczność bez kodów.
Dużo myślenia w niekturych zakątkach gry.

OCENA:
4

Komentarzy: 0 Delta Force 2 2007-02-14 W 2002 roku na komputery ukazała się pirewsza część gry DELTA FORCE  gdy gracze zaczeli kupowć w sklepach tę gre opinie były bardzo dobre.
Lecz dwa lata pózniej na komutery wyszła nowa część gry Delta Force na komputery wszła gra
DELTA FORCE 2 gra gdzie znajdują się dwie kampanie gdzie trzeba przejść.

Wawrzyniec Prusky - Onet.pl Blog

CHŁOPIĘCOŚĆ WAWRZYŃCA I PARANORMALNE DRZWI

Tytułem wstępu Wawrzyniec informuje, że jakkolwiek nie wymyślił pseudonimu dla każdej z osobna członkini Delta Force, to w grupie będzie je nazywał Wenusjankami w hołdzie dla nigdy nie przeczytanej książki "Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus". Tyle tytułem wstępu, a teraz część właściwa...

 

Wczoraj po przyjściu do pracy Wawrzyniec Prusky został mile zaskoczony przez Wenusjanki, które po krótkiej naradzie wojennej.

moje-lektury blog

Więc nie wiem, czy jestem już pełnowymiarowym bogiem, czy też oszalałem w odpowiedzi na szaleństwo świata."


2005-06-23 21:35:31 skomentuj (0)


"Zwodniczy punkt" Dan Brown

"Pogoda się zmieniła.
Niczym żałobny zwiastun zbliżającej się wojny, wiatr zawył przeraźliwie i zatrząsł mocno schronieniem Delta Force. Delta Jeden skończył mocować dodatkowy tropik i wrócił do swoich partnerów. Przeżyli załamanie pogody już wcześniej. Burza nie powinna trwać długo.
Delta Dwa oglądał przekaz nadawany na żywo przez mikrobota.
- Popatrz na to – mruknął.
Delta Jeden przysunął się. Wnętrze habisfery spowijały ciemności, tylko w północnej części płonęły.

Miziaforum's Blog

Mianowań dokonanych przez Clintona, dopóki nie byli pewni, że osoby te pomogą w przywróceniu Prawa Konstytucyjnego. Jedną z takich osób, które zobowiązały się do wprowadzenia niezbędnych zmian była Prokurator Generalny Janet Reno.

Zgodnie z orzeczeniem Sądu Najwyższego z dnia 3 czerwca 1993 roku, Janet Reno rozkazała jednostkom wojskowym oddziałów specjalnych z Delta Force i Navy Seals na odzyskanie sztab złota wartości trylionów dolarów, które zostały ukradzione przez Rezerwę Federalną ze strategicznych rezerw złota. Oddziały te zostały wysłane z misją do Szwajcarii, Anglii i Izraela. Kraje te współpracowały podczas nalotu wojskowego, ponieważ obiecano im, że ich wierzytelności wobec Stanów Zjednoczonych będą anulowane i otrzymają one.

onlyFORgoodPEOPLEZbyWUJEKo1:D

Na co niektóre sprawy....między innymi sprawy szkolne :]

Jutro cały dzień - z przerwą na fryzjera przeznaczam na NAUKĘ, mam nadziję, że moja hardcore'owa praca zaowocuje pozytywnymi stopniami...oby tak było ! Trochę sytuacja się skomplikowała, bo mam do zaliczenia 8 sprawdzianów w dwa dni, nie wiem czy to jest możliwe, ale zrobie wszystko by wybrnąć z tego dołka :P

DELTA FORCE ZAWSZE RAZEM !!! GDY BĘDZIEMY RAZEM PODĄŻAĆ KRĘTYMI ŻYCIA SZLAKAMI, WSZYSTKO BĘDZIE ŁATWIEJSZE !

W ogóle dochodze do wniosku, że dobrze jest mieć kogoś, na kogo można liczyć w trudnych momentach, komu można zaufać, na kim można polegać ! Ciężko o takich ludzi, ciężko ! Coraz więcej dostrzegam fałszywych dwulicowców... zero RESPECTU dla TAKICH LUDZI !

Delta force 2

kruuczek blog

Też jestem happy wieć bede na sanerczkach śmigałale to szczególik więc papatki wiem że notka jest krótka ale muszę jush kończyć nerak papapapapapa :*
kruuczek 2003-02-08 13:51:33
skomentuj (0)


Dzionek
Dzisiaj doweidziałem się o noewym planie lekcjii jeżeli ktoś nie wiem na jakie to jest stronce to podaje.Cmokaski :*******************
kruuczek 2003-02-14 18:29:28
skomentuj (0)
Juuuuuupiii
cze wam wszystkim wiecie ściągnołem ostatnio taką gre Delta Force i wiecie gra by chulała ale potrzebny mi jest crack jak by co to piszcie no to do rzeczy dziś w szkole mieliśmy test z polaka i tak potem była religia oczywiście filmiku.

photobloger 2

Zaś druga odłamała się i upadła prosto na źdźbło trawy wbijając je w ziemię…


skomentuj (7)I znów spać nie mogę... 2006-05-21 02:33:17


Biję dłońmi w kołdrę, zęby zaciskam tak mocno, że boję się, iż lada chwila popękają mi niczym kruche herbatniki. ‘Zamknij te.Fajkę i siadam przed telewizorem w nadziei wyczajenia czegoś w nocnych ramówkach stacji telewizyjnych. Nasza telewizja publiczna o tej porze puszcza ‘hity’ w stylu Delta Force z Chuckiem Norrisem. Nie.. musiałbym zmienić proporcje w drinku aby to obejrzeć. Tvn 7 puszcza powtórkę ‘Rozmów z toku’. Drzyzga prowadzi program o facetach.