O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Delta

BLIZNY ŚWIATA - bloog.pl

 

Wszystko wskazuje, że w szeregach partyzantów doszło do poważnego rozłamu na frakcję pokojową i radykalną. Nawet jeśli ta druga nie jest już "prawdziwym" MEND-em, nadal stanowi poważne zagrożenie dla interesów firm wydobywczych. Jej ostatnie akcje wyraźnie pokazują, że nie straciła swojej skuteczności. Co więcej, nie boi się już uderzać poza południowo-wschodnią częścią kraju.

 

W przyszłym roku w Nigerii odbędą się wybory. Dla partyzantów to okazja, by podręczyć rządzących i wymusić na nich ustępstwa. Ich ziemie toną w naftowym bagnie, ciemnościach i nędzy. Zamaskowani bojownicy mają więc o co walczyć. I jeśli nic się nie zmieni, Delta Nigru nadal będzie krwawić na czarno, a my - zostawiać majątek na stacjach benzynowych.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog


22 maja 2011

Lancia Delta Integrale Evoluzione

Gdy Lancia Delta pojawiła się na rynku, nikt nie spodziewał się, że to rodzinne auto stanie się jednym z najlepszych samochodów sportowych, które zdominują rajdowe mistrzostwa świata na przełomie lat 80. i 90.
To klasyczne kompaktowe auto ujrzało światło dzienne w roku 1979. Miało ono wypełnić lukę w ofercie Lancii w segmencie małych samochodów. Delta bazowała na mechanice Fiata Ritmo, ale wprowadzono w niej szereg istotnych zmian. Zmodernizowano silnik dla zwiększenia osiąganej mocy oraz zaadaptowano zawieszenie przejęte z Bety. Pierwsze modele były wyposażone w silniki 1300 ccm z 4-biegową skrzynią biegów lub 1500 ccm (5 biegów).

>>> Oahu Lancia Delta Garage

Jedna z najmocniejszych Delt: HF Integrale Evoluzione, zadebiutowała w październiku 1991 roku. Od poprzedniczek wyróżniał ją pędzący słonik umieszczony na grillu pojazdu. Ten symbol przypominał inne wielkie sportowe pojazdy Lancii, Fulvię i Stratosa,.

Repertuar - Kino Paradiso

VICKY CRISTINA BARCELONA – reż. Woody Allen, HISZPANIA/USA 2008
DELTA  - reż. Kornel Mundruczo, WĘGRY 2008

Bilety: wt-czw seanse do 17.30 po 5zł,  pozostałe wt-czw 10zł,  pt-ndz 13zł
rezerwacja:
paradiso@solopan.com.pl lub 0 515 144 007

13:22, stella_diver , Repertuar
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 marca 2009
REPERTUAR KINA PARADISO

WTOREK 10.03

17.15 PIWNE ROZMOWY BRACI MCMULLEN – reż. Edward Burns,USA 1995 (5zł)
19.00 GRY WOJENNE – reż. Dariusz Jabłoński, POLSKA 2008
21.00 DELTA  - reż. Kornel Mundruczo, WĘGRY 2008

...a stranger in AsiaHanoi, terminal lotniska Noi Baoi. Kiedy wylatywałem do Seulu, pod dachem terminala latała ćma... o rozpiętości skrzydeł co najmniej 20 cm...


skomentuj (1)
2004-07-03 14:04:12
Wietnam - Ludzie
W drodze do Hanoi. Stewardessa w Vietnam Airlines...

W drodze nad zatokę Ha Long. Panienka nad warsztatem...

Zatoka Ha Long. Nasz Sternik...

W drodze do Hanoi. Żeby zrobić to zdjęcie, musiałem panią przekupić, kupując od neij kiść winogron... :)

Hanoi, Mauzoleum Ho Chi Minha. Wietnamskie pionierki...

Hanoi. "Say Hello...!"

Granica między Kambodżą, a Wietnamem. Check out the haircut...:)

Delta Mekongu. Muzułmańskie dziewczynki. Do zdjęcia musiałem je przekupić gumą do żucia....

Nigeria.pl

When you see it from the inside. It is hard not to feel hopeless about this situation also. I am, of course, writing this on a computer and rode in a tro tro powered by diesel fuel to get here to the Internet Cafe. When I get home to San Francisco I will continue to drive where I need to go. Our band will continue to drive on biodiesel and promote it as an alternative (although we have not exactly made a big deal of this while we are here in Nigeria....!). But seeing the scale of the problem, and the fact that within Nigeria the system is so rotted and dissent so suppressed (the people of the Niger Delta, for instance, periodically rise up in revolt against the oil companies and Nigerian government- in response soldiers routinely burn entire villages to the ground or hang dissidents like Ken Saro-Wiwa publicly), it is hard for even the most starry-eyed idealist to do anything but throw his hands up in disgust.

Notki prosto z zielonego pastwiska...

skomentuj (3)
2005-04-17 08:11:39 >> Wymiar delta (ogółem)

WYMIAR DELTA


tytuł oryginalny:

Delta State

gatunek:

serial animowany

produkcja:

Francja

Delta State to serial science fiction, którego głównymi bohaterami są czterej dwudziestolatkowie. Ich nadprzyrodzone zdolności to ostatnia szansa na uratowanie ludzkości przed Rifterami, tajemniczą siłą, która stara się przejąć kontrolę nad umysłami i myślami ludzi. Ich walka toczy się w tajemniczym świecie o nazwie "The Delta Phase". Nasi bohaterowie mają zdolności telepatyczne, potrafią też odczytywać przeszłość i odgadywać przyszłość. Ale nie ma co się łudzić - bitwa z siłami zła nie będzie łatwa.W czerwcu serial "Delta State" otrzymał prestiżową nagrodę na Festiwalu w Annecy. Jury wyróżniło go za odwagę i innowacyjność, zarówno jeśli chodzi o scenariusz, jak i o wykorzystanie nowoczesnych technologii. Twórcy serialu postanowili zastosować tzw. rotoskopię, czyli metodę polegającą na przekształcaniu sfilmowanej sceny w animowany rysunek. Tę technikę stosowano też przy kręceniu nagrodzonego.

Delta force

Wszystko o Tokio mew mew , mew mew power i nie tylko

Komentarze nawet
jeśli będą takie,które mnie obrażają
 

Komentarzy: 0 Daje wam w prezencie Obrazek;) 2007-01-27  SAILOR MOON RZĄDZI!!!!!! Komentarzy: 1 Mam żałobe,bo jeszcze będą tylko dwie części Power Rangers:Power Rangers Mystic Force;Power Rangers:Operation Overdrive. 2007-01-21 Na razie dam pare obrazków:* 


Komentarzy: 3 Hej!!! 2006-12-13 W najbliższym czasie nie będzie notek.Chciałam tylko oznajmić,że jeśli na stronie wikipedii natkniecie się na artykuł o Power Rangers S.P.D (Space Patrol Delta) to pamiętajcie,że część
o doktor Cat jest błędna,ponieważ ona nie.

Grypa666's Blog

Resort is hosting a group of free-spending Novartis executives.

Maybe they’ll be joined by their yodeling friends at the World Health Organization. A report at World Net Daily says at least three of the WHO’s top flu “experts” have financial ties to vaccine makers.

That sure explains a lot.

Meanwhile, anyone who doubts that money is the real driving force behind swine flu fears only needs to check out Business Week magazine.

A recent headline there tells whole story by itself: “How Big Pharma Profits from Swine Flu.”

Careful there, Business Week. That kind of thinking would have gotten you branded a radical conspiracy theorist just a few months ago!

# Just check out these big paydays off swine flu vaccine.


Volvic, Galbani, LEA & PERRINS, LU Biscuits W 1998 Franck Riboud, w
imieniu Danone, przyjął nagrodę Jubilee Award od izraelskiego
premiera Netanyahu. Jest to nagroda przyznawana przez państwo Izrael
tym osobom lub organizacjom, które przyczyniają się do wzmocnienia
izraelskiej gospodarki.

Instytut Danone został założony w Izraelu w lipcu 1998

Delta Galil

DIM

Disney

Donna Karan / DKNY

Douwe Egberts

Dr Pepper (soda, napoje)

Estée Lauder (kosmetyki)

Fox TV (20th Century FOX)

Fruitopia (napoje)

GAP (ubrania bawełniane, bielizna)

Garnier (kosmetyki)

Giorgio Armani (kosmetyki)

Hanes (bielizna)

Hema

Hillshire Farm.

Opowiadanie Mojego Autorstwa o SPD:D

Gruum: - I co Rangersi? Nie uda wam się uratować waszego kumpla! Blue Head! Zniszcz go! Kryboci do ataku!

Sara: - Znowu?

I znowu zacżęliśmy walczyć.

Wtedy Mark: - Szybko przegrupowanie! My, odwrócimy ich i jego uwagę, a ty wypuścisz Jay'a i dasz mu morfer. I powiesz co trzeba, okey?

Paul: - Okey.

I wtym momencie odwróciliśmy ich uwagę strzelając z Deltamax Strikers! W tym czasie Paul vel Omega Ranger pognał by uwolnić Czerwonego. To wcale nie było łatwe zadanie, bo się okazało, że był pilnowany przez Ostrokątnych Krybotów.

Paul: - O shit!

I...

Omega: - Trzęsienie Ziemi! (Sorka, za ten atak, jęli wiecie jak inaczej się nazywa w wykonaniu Omegi, to proszę o wpis, a poprawię).

I rąbnęło w Kryboty..

Rangers Mystic Force
Power Rangers Ninja Storm
Power Rangers Operation Overdrive
Power Rangers Space Patrol Delta
Power Rangers Time Force
Power Rangers Turbo
Power Rangers Wild Force
Power Rangers Zeo
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Delta airlines

W trąbę słonia!

2010 roku miał być ważnym dniem w moim życiu. Tego dnia o godzinie 6.30 opuścić miałem teren stanu Virginia samolotem linii lotniczych AirTran, przesiąść się w Atlancie na samolot do Miami, obejrzeć Miami, a o 6.30 po południu wsiąść w samolot linii American Airlines do Las Vegas. Innymi słowy, w ciągu jednego dnia miałem podwoić liczbę pasażerskich odrzutowców, którymi kiedykolwiek leciałem.
Niestety, o tak wczesnej porze nie kursowały autobusy – ani williamsburskie, ani newportnewsańskie. Musiałem.

Zrośniętymi ze sobą miastami Newport News i Hampton) dojechaliśmy do lotniska, które nasz taksówkarz klasyfikował jako małe (jest mniej więcej wielkości “jedynki” na Okęciu). Powinien zobaczyć wrocławskie


Bramki odprawy (AirTran, Delta, US Airways) i Rosjanie szukający swoich paszportów.

Oczywiście, zanim w ogóle zostałem dopuszczony w pobliże samolotu, musiałem dać się przeskanować wykrywaczem metalu i przepuścić wszystkie swoje rzeczy przez rentgen (śmiesznie było.

obsydian blog

Użycia." (nie sposób się z tym nie zgodzić)

9. Na orzeszkach ziemnych Sainsbury's: "Uwaga: zawiera orzeszki!" (przerywamy program w celu nadania tej ważnej wiadomości)

10. Na pudelku orzeszków podawanym na liniach lotniczych American Airlines: "Instrukcja: 1. Otworzyć pudełko, 2. Jeść orzeszki" (3.Latac liniami Delta)

11. Na kostiumie Supermana dla dzieci: "Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania" (ktoś wytoczył im proces czy co?)

12. Na szwedzkiej pile mechanicznej: "Nie zatrzymywać łańcucha za pomocą rąk bądź genitaliów.".