O czym chcesz poczytać na blogach?

Deloitte

Deloitte - blog.pl

Zbigniew Ofiarski zgodził się zwolnić z egzaminu z prawa podatkowego osoby, które dostaną się do finału konkursu Moneta Aurea!

Jest to kolejny powód, dla którego warto wziąć udział w tym konkursie!

Zachęcam i zapraszam do rejestracji już teraz:
http://monetaaurea-rejestracja.interia.pl

skomentuj (0)

Warsztat z pozyskiwania funduszy z UE przez przedsiębiorców. 2010-02-23 19:12:36

W ramach organizowanego przez ELSA Szczecin Seminarium pt.: "Odpowiedzialność Społeczna Prawników", firma Deloitte przeprowadzi nieodpłatne, certyfikowane szkolenie z zaresu procedury pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej dla przedsiębiorców.
Warsztaty poprowadzi pani Katarzyna Berbeć z poznańskiego oddziału firmy Deloitte.

Szkolenie będzie przebiegało dwuetapowo; podczas pierwszej części odbędzie się wykład, a podczas drugiej uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązać trzy przypadki dotyczące pozyskiwania grantów, które zostały opracowane (uproszczone) na podstawie faktycznych zleceń realizowanych przez firmę Deloitte.

Liczba miejsc ograniczona. Proszę o wcześniejszą rejestrację przez e-mail:.

zielone krzeslo

Przerwa" i szelest papierkow. na zwracanie uwagi pani reagowala dziwnie. na drugim akcie nie bylo juz rodziny :). poprosilam zeby ich przesadzili. niech inni tez sie troche pomecza. swoja droga to dziwny pomysl na przychodzenie z tak malymi dziecmi na balet.

dzisiaj bylismy na aukcji mebli z ambasady usa. nic nie kupilismy. R ciezko pracuje w kielcach. w ramach powrotu mezczyzny do domu upieklam ciasto :))) wszystko bylo dobrze, na kniec wyszedl mi zakalec. cala blacha czekoladowego zakalca. pozostalo mi jeszcze sprzatanie i pranie :) jak matka polka.

nasz nowy szef - zastanawiam sie jakim dialektem angielskiego on mowi. w piatek mielismy spotkanie na temat spotkania z Deloitte. wszyscy mowia deloitte, on mowi delua :))). przez pol godziny zastanawialam sie dlaczego nie wiem o spotkaniu na ktorym mam byc. koszmar jakis.

18:20, slonecznyslonecznik
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 października 2009
znow sroda

R od soboty w kielcach. zmienia podloge, tzn. byl taki plan, ale snieg i deszcz zmienily plan. w ramach kulturalnego tygodnia bylam na almodovarze i hrebejku..

Życie Anny - Onet.pl Blog

(18:43)
183 Jesteście wspaniali ;-)

03 grudnia 2009
"Zastaw się, a postaw się"

   Tytułowe powiedzenie przypomniało mi się, gdy z prasy i telewizji dowiedziałam się, ile pieniędzy mają zamiar wydać Polacy na święta. Z badań firmy Deloitte przeprowadzonych on- line od września do października br. wynika, że przeciętna polska rodzina zamierza wydać 1500 złotych. Kraje zachodnie nie będą szaleć ze świątecznymi wydatkami, wręcz przeciwnie, zamierzają oszczędzać i planować domowy budżet. Jedna trzecia Polaków zamierza wydawać spontanicznie swoje pieniądze, zaś 63 procent ma przeświadczenie, że w przyszłym roku ich sytuacja finansowa ulegnie poprawie lub się nie zmieni. Tylko 21 procent przewiduje pogorszenie swojego budżetu.

   I kto mówi, że Polacy są pesymistami?

   Ciekawi mnie, skąd przeciętna rodzina polska weźmie 1500 złotych, przecież jest to kwota tylko nieco.

przegladsportowy.blog

przegladsportowyStartujemy od Primera Division. Barcelona jednak przynosi straty 2010-07-27 19:00:38

Niezależny audyt wykonany w Barcelonie wykazał, że klub nie przyniósł w zeszłym roku niewielkiego (11 mln euro) zysku, jak niedawno informowano, ale stratę w wysokości 77 mln euro.

To kolejna zła wiadomość dotycząca kondycji finansowej klubu. Wcześniej nowy prezes Barcelony Sandro Rosell poinformował, ze klub, by zachować płynność finansową musi pożyczyć ok. 150 mln euro. W audycie, zleconym przez Rosella po wyborach, firma Deloitte zastosowała inne kryteria obliczeń.
- Jest pewien problem strukturalny, którego nie naprawiono w ciągu ostatnich sześciu lat. Nasze błyskotliwe sukcesy sportowe nie przełożyły się na sukcesy ekonomiczne - przyznał wiceprezes klubu odpowiedzialny za finanse Javier Faus.

Audyt wykazał też, że długi klubu, które w zeszłym roku wynosiły 329 mln euro urosły do 442 mln euro. Faus zaznacza jednak, że Barcelona nie bankrutuje. - Klub, który w zeszłym sezonie został mistrzem Hiszpanii i wygrał Ligę Mistrzów rok wcześniej ma kilka ukrytych wartości, takich jak jego drużyna młodzieżowa czy nieruchomości - stwierdził i ocenił ich wartość.

Dziennik emigrantki

Obejrzeć nowe, jakże ciekawe miejsce. Trochę mu się łapki ślizagły, ale ogólnie dachówka bitumiczna nadaje się jako podkład dla kota. Biedny, bał się jednak iść prosto w dół, tak by wrócić przez otwarty velux. Ostatecznie dotarł do załamania w dachu, co pozwoliło mu zejść niżej i mógł wejść do domu przez niżej położone zwykłe okno.

Wrócił zadowolony i pełen chęci na dalsze przygody, niestety… :/

Jutro ostatni dzień rozliczeń z fiskusem w Polsce. Ku mojemu zachwytowi (do czego to dochodzi, żeby coś takiego mnie zachwycało), mam zwrócić fiskusowi tylko 6387,60 zł. A zachwyt stąd, że przygotowana byłam, zgodnie z ostrzeżeniem Deloitte, na około 10 000 zł. Więc w kieszeni zostało mi prawie 900 Euro ))