O czym chcesz poczytać na blogach?

Dell inspiron

Sprzęcik

DELL Adamo XPS »

DELL Inspiron 1545 T4300 / ATI HD4330 / 3GB / 500GB / W7HP

    Reddit

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

0 Odpowiedzi do “DELL Inspiron 1545 T4300 / ATI HD4330 / 3GB / 500GB / W7HP”

najlepsza kopia nieba jaką znam - Onet.pl Blog

N c

14 grudnia 2010
Pan Dell Inspiron
Mam już Pana Della. Może mnie nie zachwycił ale mi się spodobał - a to duże wyzwanie. Jest.

Blog… just blog

Profesjonalizm dziennikarzy

Filed under: Ogólne,PC — misukinalahoffen @ 14:22
Tags: atom, branża, branżowe, centrino, dell, duo, dziennikarz, dziennikarze, hp, inspiron, intel, komputer, laptop, media, mobile, mobilny, pc, portal, portale, prasa, procesor, prosefjonalizm, rzetelność, tablet, tc4200, windows

Ostatnio na kilku portalach (mniej lub bardziej branżowych).

Laptop 2009′s Blog | Laptopy, recenzje, opisy

Na młyn dla wojujących feministek, wiecie tych co to chcą równouprawnienia (kobiety na traktory, do kopalnianych szybów itp). Ale skończmy ta dygresję i wróćmy do rankingu. A tam na miejscu trzecim znajduje się Toshiba NB100, fotel wicelidera zajmuje Dell Inspiron 910. Natomiast miejsce pierwsze i niekwestionowany tytuł najlepszego laptopa dla kobiet otrzymuje ASUS Eee PC T91. Zwycięzcy gratulujemy zasłużonego sukcesu.

Z nomadowej krainy - Londyn - bloog.pl

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2867914,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Serwerek Dell dojechal i juz stoi

piątek, 25 stycznia 2008 16:14
Dzisiaj rano otrzymalem moje male pudelko z serwerem. Tak sobie go nazywam, bo to tylko Dell Inspiron 530s. Sama buda, bez dodatkow (no,jest klawiatura i mysz, ale i tak zdalnie operuje). Procek Core2Duo 2.2 (conroe), 3GB pamieci, dysk 250GB SATA. Zapialem do domowej sieci i bedzie teraz stanowisko testowe na wirtualne serwery. Prawie sie przyda.

O psach - bloog.pl

Chciałbym się teraz podzielić trochę tym, jak wstrzyknać nieco życia w twoją maszynę poprzez otwarcie go i ulepszenie podstawowych komponentów.

 

Miałem szansę ulepszać parę laptopów moich bliskich znajomych jak Dell Inspiron czy też Dell precision. Nie jest to raczej ciężkie zadanie dlatego każdy kto się zna na tej materii, może się tego rodzaju hobby pobawić i pogrzebać w cudzych maszynach z pozytywnym skutkiem. Oczywiście każdy laptop się od siebie.

Świat EVE

Ale nie znaczy to, że jego dni są policzone. Chciałbym Ci powiedzieć trochę o tym, jak wstrzyknać nieco życia w twoją maszynę poprzez otwarcie go i ulepszenie podstawowych komponentów.

Miałem okazję ulepszać kilka laptopów znajomych jak Dell Inspiron czy również Dell precision. Nie jest to specjalnie trudne dlatego każdy kto się na tym zna może się w to pobawić i łatwo pogrzebać z pozytywnym skutkiem. Oczywiście każdy laptop się od siebie różni, ale rozebranie choć 1 laptopa daje.