O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Dell

..::DJSIMSON.BLOG.PL v2.0::..

Wratislavia Cantans). E' una città piena di verde, di canali, di corsi d'acqua, di ponti. Wroclaw possiede monumenti eccezionali.
La Città Vecchia è un grande insieme di costruzioni gotiche e barocche. Sulla piazza del mercato un magnifico Municipio in stile gotico (museo storico) e tutt'intorno palazzetti del XVI sec. La chiesa gotica di Santa Elisabetta possiede un bell'organo barocco (ancora usato nei concerti). Sull'Odra si affaccia il complesso degli edifici universitari (nel principale edificio barocco la bellissima Aula Leopoldina). Nella parte meridionale della Città Vecchia si trova il Museo Nazionale (collezioni di pittura, di arte slesiana, di arte contemporanea, di ceramica e vetro artistici). Nelle vicinanze altri musei. Merita particolare attenzione la Rotonda con il "Panorama Raclawicka" gigantesco quadro circolare che rappresenta la battaglia di Raclawice fra le truppe polacche e russe nel 1794. La parte più antica di Wroclaw è l'Ostrów Tumski (Isola della Cattedrale). Il monumento più prezioso è la cattedrale del XIII sec. dai ricchi ornamenti dell'interno (una delle cappelle è un capolavoro d'arte.

Start - Looz Lódz Łódź

Tam gdzie akurat są surowce. W ten sposób na listę trafiła BOT kopalnia węgla  z Bełchatowa (442 miejsce) czy BOT Górnictwo i Energetyka (192 lokata). Tuż pod Łodzią mamy więc dwie niezwykle silne firmy. Smutne jest to, że za rok nie będzie już zapewne żadnej z nich. BOT łączy wszystkie swoje spółki, a sam zostanie wchłonięty przez PGE, która za rok zapewne będzie największą firmą regionu. W przypadku firm strategicznych decyzje podejmuje zazwyczaj rząd, a nie władze konkretnych miast czy województw. Łódź potrafiła aktywnie walczyć o takie inwestycje jak Dell czy Bosch i Siemens. Mam wrażenie, że walkę o siedzibę BOT, a w przyszłości PGE zwyczajnie sobie odpuściła.

Pogoń za inwestorem z zagranicy jest ważna i cenna. Pod jednym warunkiem. Nie może się to odbywać kosztem lokalnych firm. Łódź chwali się tym, że zainwestowali tu Dell, Bosch czy Indesit. Ale to firmy produkcyjne, a Łódź chce być przecież kojarzona z nowoczesnymi technologiami i usługami. A wbrew pozorom przemysł wcale nie jest tak wielkim pracodawcom jak się wydaje. Na liście 500 największych firm są jeszcze dwie, które działają w samej.

Sardynia - wyspa magiczna

Do stowarzyszenia. (bardzo mile widziani nie-Polacy, spróbujcie przekonać swoich włoskich mężów lub żony, przyjaciół, znajomych) Podczas zgromadzenia omówienie celów stowarzyszenia, najbliższych planów i możliwość zapisów.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie polskie sardynki!

Renata

20:01, polonia-sardynia , ogłoszenia
Link Dodaj komentarz »
statut

 STATUTO DELL’ASSOCIAZIONE CULTURALE ITALO-POLACCA

Grzejnik,grzejniki dekoracyjne,łazienkowe,ozdobne,designerskie

Nacięcia łamią kształt i czynią go funkcjonalnym w u ytkowaniu a przede wszystkim podkreślają istotę pojętej wartości przez co nabiera charakteru trójwymiarowości i rzeźby. Światło i cienie wyra ają jego istotę duchową jaka charakteryzuje przedmiot.

 

 

Officina delle Idee

Quadraqua

 

Linia ostra, surowa; prawie jakby miała wyjść ponad ...

W ostro modulowanej formie kwadratu, z jednostką miary, która staje się proporcją.

 

Officina delle Idee

veni, vidi, vici

Nim obejrzeć filmu na dvd czy uźywać netbeans'a albo eclipse'a.

co dostałem w odpowiedzi?
dostałem do przejścia wizard'a od tego co mi się spierdoliło w lapie. myślę se, że to jakiś dowcip albo coś w tym stylu.
nic z tego. po paru e-mail'ach dowiedziałem się, źe muszę go wykonać mimo, że nie wyniki są mocno niedeterministycznie. i na tym skończył sie dzień trzeci.

a miało być tak pięknie, ale jak widać polak z polskim laptopem jest traktowany jak trędowaty i dostał kolejnego wizarda do wypełnienia.

wniosek z tego prosty: nie kupować dell'a, bo to knot, który mimo ceny sypie się po półtora roku zwykłej pracy. co gorsza nie kupować droźszych laptopów, bo szkoda je wyrzucać do śmietnika (ów dell nie należał do tanich). najlepiej kupić coś taniego, bo jak się spierdoli to się wyjmię dysk a lapa wyrzuci się do kosza. no i pójdzie się do marketu po kolejnego. no i oczywiście "Next Business Day" to zwykła ściema.

a dziś mamy czwartek - czyli zaczął się trzeci Next Business Day. i z Dell'a UK nikt się nie odezwał. mam ochotę rozjebać lapa o ścianę i kupić coś w pobliskim markecie, ale.

Dell support

Best-Films feat. Keira Knightley

Emily Kuroda: Mrs. Kim
Grant Lee Phillips: Grant/trubadur
Shelly Cole: Madeline
Alex Borstein: Drella
Scout Taylor-Compton: Clara Forester
Chad Michael Murray: Tristan DuGrey (2000-2001)
Sally Struthers: Babette Dell
Michael Winters (I): Taylor Doose
Scott Cohen (I): Max Medina
Tricia O'Kelley: Nicole
Brandon Barash: Jamie
Michael York (I): Profesor Asher Fleming

O FILMIE:
Rory wraz z matką Lorelai.

Probe

Elite Affiliates
001.Paula
002.Britey S
003.Miss-Hilary
004.You???
005.You???

Jeśli chcesz znaleźć się wśród wybrańców, to napisz mi o tym gdziekolwiek na blogu!


Top Affiliates
001.Britney-Spears
002.Amazinag-HilaryDuff
003.EmmaFan
004.Ulimate-Keira
005.YOU???


Support


C-box


.

Blog Marcina Bojko

- instalacja OS (często aktywacja ponowna – a więc wyjaśnianie dlaczego właściwie aktywuje się ta kopię po raz kolejny)
- instalacja wszystkich możliwych poprawek, service packów, Support Packów danego producenta itp.
- instalacja niezbędnego oprogramowania
- konfiguracja pod użytkownika

Każdy pracownik działu IT doskonale zna ten schemat. Aby ułatwić sobie życie: wykorzystując DRBL, na jednej ze.

W środowisku serwerów HP/DELL/IBM oraz innych firm trzecich, przy znikomym nakładzie środków i pracy możemy spokojnie wykonywać kopie OS umieszczane na dyskach macierzowych (SmartArray w HP, ServeRaid w IBM i PERC-H w Dell’u).
Minimalistyczny DR w tego typu maszynach obejmuje:
- konfigurację RAID HW
- odtworzenie OS za pomocą DRBL
- odtworzenie danych dla aplikacji/systemu z backupu.

Dla przykładu: DR zaprojektowany przeze.

Dell vostro

Obrońca Krzyża Smoleńskiego

Cisza jak makiem zasiał.


 • w dniu Maj 10, 2011 @ 07:50 | Odpowiedz Italiano

  Benvenuto a tutti i difensori della Croce. Tra le persone che vengono a sobborgo di Cracovia sono persone che sanno fluente in italiano, quindi non so perché lo speditore non si sentiva in modo che una persona di trovare e proporre a lei per aiutare … Raccomando la…

  Witam serdecznie wszystkich Obrońców Krzyża. Wśród osób które przychodzą na Krakowskie Przedmieście są osoby znające biegle język włoski więc nie wiem dlaczego dyspozytorzy nie poczuli się do tego by taką osobę odszukać i zaproponować jej by pomogła…
  Polecam się…

  Il vostro
  Pozdrawiam

  Il grande patriota polacco
  Wielki Polski Patriota


 • w dniu Maj 8, 2011 @ 22:18 | Odpowiedz obroncakrzyza

 • Laptop 2009′s Blog | Laptopy, recenzje, opisy

  Dell rzuca za trzy

  A właściwie od rzuca na rynek, nie za trzy tylko trzy sztuki nowych komputerów przenośnych. Są to komputery oznaczone jako 1320, 1520 i 1720. Wszystkie te modele pochodzą z serii Vostro. Największa różnica w tych modelach to przekątna ekranu. I tak 1320 dysponuje przekątną o rozmiarze 13,3 cala, 1520 – 15,4 cala a 1720 może pochwalić się już ekranem 17 calowym. Poza tym komputery są wyposażone standardowo, czyli maja procesory z rodziny Intel Core 2 Duo, posiadają możliwość zainstalowania do 8 GB RAMu. Ciekawostką jest to, że Dell postanowił pozostawić użytkownikowi możliwość wyboru dysku twardego do zamontowania w kompie. I tak możesz sobie wybierać pomiędzy dyskiem o pojemności 128 GB SSD lub tradycyjnym o pojemności 250 GB. Oprócz tego laptopy posiadają czytnik lini papilarnych i wszystkie potrzebne do kontaktu z siecią i otoczeniem bajery. Jak widać są to głownie komputery do zastosowań.