O czym chcesz poczytać na blogach?

Delain

Ever Dream Of Me

piątek, 05 marca 2010

Rammstein (często zapisywane skrótowo jako R+) – niemiecki zespół grający muzykę z gatunku industrial metal. Powstał na początku 1994 roku, jego nazwa pochodzi od amerykańskiej bazy lotniczej (Ramstein Air Base) w Niemczech, położonej obok miasta Ramstein-Miesenbach, w której miała miejsce katastrofa lotnicza, o której zespół nagrał utwór o tej samej nazwie. Publiczność na koncertach skandowała słowo "Ramstein", dlatego zespół przyjął je jako swoją nazwę, ze zmienioną pisownią.

Na pomysł stworzenia zespołu wpadł Richard Kruspe, do którego dołączyli Christoph Schneider i Oliver Riedel. Następnie przyłączyli się Till Lindemann, Paul Landers oraz Christian Lorenz. W takim składzie zespół gra do dziś.

 

15:11, arianrhod76
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 stycznia 2010
Delain

Historia Midori i wampira Hitori'ego - Onet.pl Blog

PROSZĘ PODAJ MI ADRES A DODAM CIĘ DO LINKÓW (Dotyczy to jakiego kolwiek bloga nie stron takich jak np youtube.pl!!!) A JAK DODAM CIĘ DO LINKÓW LICZĘ IŻ ODWZAJEMNISZ TO ROBIĄC TO SAMO DODDAJĄC MNIE DO SWOICH LINKÓW! UKŁAD? ;P JEŚLI NIE TWÓJ ADRES ZOSTANIE USUNIĘTY Z MOICH ULUBIONYCH! Jeśli jednak niemasz czasu i spędzasz mało czasu to liczę że dodasz mnie do linków wkrótce a jeśli to będzie ok 2 miesiące lub więcej niż 3 twój adres w moim blogu zostanie usunięty!
4. Chcesz być powiadamiany/a o moich nowych notkach? (NN) to śmiało mówcie! Ja też będe odwiedzać was i dodam szczere komenty! ;P
5. Mam nadzieje że to wszystko i że będziecie mnie często odwiedzać! ^^ Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej lektury! ;*

Midori - (Magda) ^,^

26 maja 2009
Rozdział 1 część 1 ''Pechowy dzień''

Video z muzyka link dla pobudzenia atmosfery ;)

Zespół: Delain, Styl: Metal gothic, Nazwa piosenki: Sleepwalkers dream:

Mała dziewczynka, Słaba, Niezależna, Kocha żyletkę i swą rękę we krwi... czyste cięcie... czysta krew... moje życie... moja śmierć... - Onet.pl Blog


przyjdą na okno małe wróble
i nie spłoszone obejrzą śmierć zastygłą w moim pokoju.
[K.K.Baczyński
Noc samobójcza]
Co było,nie wróci...
Posłuchało mnie 5873 dusz
Przemówiło 77 czarnych dusz
Muzyka,którą kocham...
Within Temptation
Closterkeller
Tarja Turunen
Delain
After Forever
Epica
Nightwish
Therion

    ˙·٠•●●●●●●In My Soul●●●●●●•٠·        

Restauracji, zjadłyśmy tort a potem poszłyśmy się przejść po mieście, i tak zleciał nam czas. Było nas cztery- ja, Pamela, Sylwia, Patrycja i Marta. Ogólnie było super, czego nie można było powiedzieć o pogodzie. bo czy 43 stopnie w słońcu to za mało? A dla mnie?


Rita 17:22:01 12/06/2010 [komentarzy 1] Komentuj

10.06.2010

 

Ostatnio coś dziwnego się ze mną dzieje. Zaczęłam słuchać metalu i modnie się ubierać. Coś tu jest nie tak, bo gdzie dawna ja? A gdzie mój znak rozpoznawczy (nie powiem jaki)? Ważne że odkryłam bardzo fajny zespół, nazywa się Delain. Jak ktoś gustuje w muzyce, w stylu Within Temptation to polecam. A tak w ogóle to całkiem nieźle napisałam dzisiejszy sprawdzian. Nogi mi odpadają bo przed chwilą wróciłam z kijków na których byłam z kuzynką. I to kolejny dowód że coś ze mną nie tak: uprawianie sportu w lecie. Co ze mną? Śnieg poproszę!


Rita 20:05:38 10/06/2010 [komentarzy 0] Komentuj

09.06.2010

Nauka, nauka i jeszcze raz nauka. No tak- obijało się przez cały rok a teraz nagle wszystko poprawić w tydzień...sama sobie tak nagrabiłam więc muszę jakoś z tego wyjść. Najgorszą sytuację.

Wish I had a graphics! - Onet.pl Blog

Naprawdę polecam, cała płytka Evelyn Evelyn jest nieziemska. I przy okazji opowiada całkiem 'inną' historię. Godne polecenia. 'Tapeta' już gorsza, NO ALE NIE MOŻNA MIEĆ WSZYSTKIEGO.

 
Tarja. Kocham te zdjęcia z Warszawy, i mam nadzieję, że szybko wróci do nas Enkeli. Niby ma mieć przerwę, a tutaj - zaczyna planować koncerty na 2013, pojawi się na kolejnej 'edycji' Beauty and the Beat, więc czemu by nie w Polsce? :)

 
Tak wyglądają moje przygotowania do koncertu. Gdyby ktoś chciał bez daty itd., to proszę pisać :) Zapomniałam o podpisie -.-

 
Charlotte. Taaaak. Faza na Delain. A niby ich nie lubię.

 
Uwielbiam te zdjęcia nowe, chociaż nie widać seksi piegów.. <3

 
TAK, ja też inaczej wyobrażałam sobie cokolwiek związanego z The Last Dance, ale no nie wyszło, jak zawsze. Zakochana w tej piosence po uszy pluję sobie w brodę, że nie pojechałam na koncert w ramach Sanctuary Tour do Holandii i obiecuję, że pojadę w przyszłym roku. Oby to grali. ^.^ Zapomniałam o podpisie -.- Pisałam ze słuchu i jest błąd, którego zapomniałam poprawić -.- Sharon, kocham Cię, tak wychodzić na zdjęciach to tylko Ty umiesz. <3

 
Napisy mówią same.