O czym chcesz poczytać na blogach?

Deklaracja maturalna 2012

Pamiętnik tegorocznej maturzystki - Onet.pl Blog

 Dzisiaj oddawaliśmy deklaracje maturalne.

3 komentarze

18 września 2011
VI
Class="Apple-style-span" face="'Trebuchet MS'" color="#6095FF" size="2">Zaczęła się szkoła. Nauczyciele straszą, że to klasa maturalna, że mamy się wziąć za naukę. Już w tym tygodniu mam sprawdziany, a z niektórych przedmiotów są zapowiedziane.
  
2012
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2011
 Grudzień

pustka,smutek,łzy - bloog.pl

Zdjęcia w galeriach.


środa, 11 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  4 789

Nauki...nic mi się nie chce zrobiłam sie leniwa najchetniej bym się położyła i słuchała tylko muzyki...Ale cóż tak dobrze nie może być.Do 30 mamy przynieść deklaracje maturalne a  ja jeszcze nie jestem pewna nad tematem:)Więc nie wiem co zrobie:P..Za pare dni przyjedzie moja kochana Emma mam nadzieje że teraz to już na.

Bo życie to nie jest pusta kartka... - bloog.pl

10111213  »

czwartek, 12 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  53 523

.Się z nią na dzisiaj i też się nagadać nie mogłyśmy. Potrzebowałam też tej rozmowy by utwierdzić się w mojej decyzji. Mogę powiedzieć, że nie idę na studia. Deklaracja maturalna już w szufladzie i czeka na wypełnienie. Boję się tego roku. Muszę spojrzeć do przodu i walczyć o swoje marzenia.
Przy okazji pogadałam z osobami z.

Von - Onet.pl Blog

nie ma rysunków

06 września 2011
?
V..(treść i ilustracje);
 
Się. Szczególnie za tą fajką o 10.35.. Wszystko zaczyna mnie przytłaczać. Do 30 tematy z ustnej, jakoś w okolicach deklaracje maturalne, no ale kiedy ja nie wiem co chcę robić w swoim życiu, nie wiem jakie studia mam wybrać. Irytuje mnie to.. Będzie.