O czym chcesz poczytać na blogach?

Dekada

Forever Queen

O Dodzie wypowiedział się również prowadzący program, piosenkarz Maciek Miecznikowski:

"Wiedziałem, że Doda dobrze śpiewa. Nasze trasy koncertowe skrzyżowały się już kilka razy, więc widziałem ją na scenie. Ale to co pokazała w Tak to leciało i tak mnie nieźle zaskoczyło. Jest swobodna, zna teksty piosenek i świetnie sobie radzi z repertuarem innych artystów. Jestem fanem Dody!"Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5620556,trackback

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz

WZMOCNIJ SZANSĘ DODY!!

piątek, 12 marca 2010 15:53
Na doda-music pojawił się genialny pomysł, by zwiększyć szansę Dody na wygraną w plebiscycie Polski Hit dekady. A oto wpis:

Aby wzmocnić szanse Dody na wygranie w plebiscycie Polski Hit.

BLOG BEATY BUBLEWICZ - Onet.pl Blog


W Polsce od 2009 roku odnotowujemy tendencję spadkową, jeśli chodzi o liczbę śmiertelnych ofiar wypadków. Ta liczba spadła poniżej pięciu tysięcy. Ale to wciąż o prawie pięć tysięcy za dużo… Pod hasłem „Włącz myślenie – Dekada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego” próbujemy realizować sześć celów strategicznych. Są to: poprawa działań z zakresu edukacji i szkolenia użytkowników dróg, bezpieczniejsza infrastruktura drogowa, wzrost bezpieczeństwa pojazdów, promocja najnowszych technologii na rzecz BRD, poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg, poprawa pierwszej pomocy i opieki powypadkowej

Korzyści społeczne akcji są oczywiste. Są też korzyści ekonomiczne: zmniejszenie nakładów na usuwanie.

dzemik flavon - Onet.pl Blog


02 grudnia 2011
po co blog
blog to dźwignia - możesz to powielić
blog to historia, niczym studnia - możesz z niej czerpać i pić ile chcesz, ile jesteś w stanie i kiedy ...on tu jest i będzie. Możesz napić zwierzęta, rośliny - jeśli nie smakuje Ci ta woda idź do innej studni.

Cudowna druga dekada. Sieć ogólnie dostępna. Ludzie w pośpiechu kopią setki, albo tysiące studni ...na szczęście robimy to bez huku i smrodu maszyn - ręcznie.
Efektem ubocznym kopania jest ten czas kiedy piszesz - skupiasz myśli, i to nie na ortografii czy gramatyce ;).

Skupiasz myśli , obserwujesz - jak archeolog (buźka Józio ;) - kolejne warstwy przerzuconej ziemi. Przesypujesz je z pieczołowitością w poszukiwaniu bezcennych pozostałości. Pamiętam scenę z wykopalisk w Dobrzejowicach , kiedy to robiliśmy zakłady - kto pierwszy napije się z zachowanej w całości prehistorycznej czarki po kimś.

O mnie, czyli życie płynie jak rzeka... - Onet.pl Blog
04 February 2010
DEKADA

                 DEKADA

  .

Przyroda Zagłębia Dąbrowskiego - Onet.pl Blog

(2km); pod"inne zbiorniki" osadniki Huty Bankowej (ok.7ha), osadnik KWKKazimierz Juliusz (ok.10ha), osadnik elektrociepłowni w Będzinie (1ha), staw w Sławkowie (ok.15ha), osadnik na Porąbce (ok.5ha).

ZIMOWE LICZENIE 2008

 

pod hasłem "inne cieki" kryje się Rakówka (2,5km), Pogoria (2km), Kanał Główny k.Szczakowej (1km), Rów Mortimerowski (2km); pod"inne zbiorniki" zb.Rogoźnik (ok.45ha), osadniki Huty Bankowej (ok.7ha), osadnik KWKKazimierz Juliusz (ok.10ha), osadnik na Porąbce (ok.5ha), osadnik elektrociepłowni w Będzinie (1ha), piaskownia Maczki Bór (ok.20ha).
Paweł Kmiecik (23:15)
komentarz

11 stycznia 2010
I. dekada stycznia

Moje Prawdziwe Drugie Ja

Ta przejawia się u niego i w czynach, i w słowach. Charakterystyczna dla  Byka pewność siebie umożliwia mu zajmowanie odpowiedzialnych stanowisk, gdyż wzbudza on autorytet. Jeśli dodać jego życiowy pragmatyzm, stanowczość i realizm, jasne stanie się, dlaczego w pracy zawodowej często osiąga znaczne sukcesy. Dla Byka ważny jest regularny tryb życia. Stara się swoje sprawy prowadzić spokojnie i działać planowo, a nie zrywami. Nic zatem dziwnego, że taki rytm dnia w połączeniu z zamiłowaniem do smacznych potraw sprzyja obrastaniu Byka w sadełko.

 

Urodzeni w drugiej dekadzie Byka (2V - 12V) :

 

Urodzeni w tej dekadzie są, oprócz Wenus, pod dodatkową opieką Księżyca. Wpływ Księżyca rozwija w Bykach takie cechy, jak wrażliwość, wyobraźnia, wdzięk, pamięć, skromność oraz zdolności artystyczne. Ujawnia również negatywne cechy, jak nadwrażliwość, egoizm, nieśmiałość, brak silnej woli, bojaźń i lenistwo. Byki z początku maja, mimo praktycznego podejścia do życia, są romantykami namiętnymi w miłości. Starają się jak najmniej uzewnętrzniać te uczucia. Lubią podróżować i poznawać świat. Panowie z tej dekady odznaczają się dużą.