O czym chcesz poczytać na blogach?

Def leppard

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!


"Na przykład, edycja północnoamerykańska będzie się różnić zestawem piosenek od tej, która ukaże się w Europie i Wielkiej Brytanii. Na niektórych rynkach pojawi się także limitowana edycja z dwiema płytami. Znajdzie się na niej nowa wersja klasycznego przeboju z lat 60." - dodają brytyjscy muzycy.

Według zapowiedzi dostępne będzie również DVD "Best Of Def Leppard", zawierające około 30 teledysków z lat 1983-2002.

"Jak na razie nie możemy podać więcej szczegółów na temat składanki, ponieważ nie wszystko zostało jeszcze potwierdzone. Dlatego niektóre rzeczy mogą się jeszcze zmienić" - piszą członkowie grupy.

Ostatni studyjny album Def Leppard, "X", ukazał się w połowie 2002 roku. Nie wiadomo, kiedy.

Alone in the city

Niezbadane są ścieżki jakimi chadzają gwiazdy, zaiste...Ironi utkwili nico w wygodnej pozycji pomnika, który niezmieniany dostoi jeszcze przez długi czas i nikt nawet nie pomyśli, że mógłby być inny... Nawet Deep Purple w 1973 przeszli wspaniałą odmianę, nawet Judas Priest wciąz pokazują wciąż coś nowego... Ok, dosyć malkontenctwa... Kocham Iron Maiden...
Piątek. Def Leppard. Kawa. Myślę o wtorku i dzikość a zarazem coś... dziwnego wypełnia mą domniemaną duszę...
Taaak, czas na sen, na chwilę ukochanego snu. Jutro kolejna ciężka sobota...

Na dziś trochę klasycznie rockowego piękna prosto z hameryki...

"Boy, don't you worry... you'll find yourself.
Follow you heart and nothing else.
And you can do.

king-for-a-day blog

Się zestarzały, ale takie killery jak "Let It Rain", "Somethin Else", "The Writer", "Back Into My Life", "Dream" i "Terri" nawet dziś słucha się z prawdziwą przyjemnością. Tak na marginesie, to zupełnie nie rozumiem dlaczego ten nieodżałowany zespół nie doczekał się jeszcze wkładki w "Teraz Rocku". Panie Wieśku, pan mi się poprawi!

2. "Pyromania" - DEF LEPPARD - najlepsza płyta tej formacji. Kolejna prośba panie Wieśku.

3. "Reise Reise" - RAMMSTEIN - cała płyta nie robi na mnie jakiegoś oszałamiającego wrażenia. Natomiast wybiórczo polecam "Reise Reise", "Keine Lust", "Amerika", "Moskau", "Amour" i dla mnie najlepszy z tej płyty "Ohne Dich". Tu pan Wiesiek stanął na wysokości zadania.

Bequiett

Mnie przerscignac , a ja nie moglam potem jej wygonic z domu, bo jak zasiadla przed komputerem, to tkwila tam na amen.
A wiec jednego dnia mnie takze wziela harypoterowska chec bycia hen daleko daleko przed Ryska I gralam tak ze dwie godziny.
Co jakis czas wlaczalam sobie czat , patrzac nie wiem za czym.
Nagle rzucil mi sie w oczy pewien nick , nick brzmial I wygladal tak : DEF.
Lubie Def Leppard I pomyslalam, ze powinnam zaczepic ta osobe. Glupie to jak cholera, za grosz w tym rezolutnej logiki, ale –no coz- tak mi sie wtedy pomyslalo.
Chlopak- Roman- zaraz mi odpisal, notabene jego nick mial sie tak do Def leppard , jak ja do hafciarstwa , ale gosc byl tak dziecinny I zarazem poczciwy, ze zaczelam z nim czatowac.
Chcialam bardzo zajac sie czyms , zeby nie.

Feeling like lost in space to roam forever...

Ale nie za dużo... Życie jest tylko jedno, straconego czasu się nie odzyska, więc... Trzeba żyć!! Cieszyć się każdą chwilą... Jeśli ktoś ma z ciężkiej pracy satysfakcję, to super. Ale ja wiem, że taka nie jestem, więc... Będę żyła sobie po swojemu. Robiąc zamęt tu i tam, jak zwykle zresztą. Odwagi z domieszką brawury to mi zdecydowanie nie brakuje.

W tle - Def Leppard, "Rock of Ages". Zdecydowanie nie refleksyjny utwór, ale cóż... Wcześniej ciągle rozmyślałam. Non stop. Analizowałam otoczenie. Świat, ludzi. Jak komputer. A teraz.... Teraz jest mi wszystko jedno, co mnie to obchodzi? Nie zamierzam znów zadręczać się myślami, choć przyznam, że... Brakuje mi trochę tego analizowania. Ale co tam. Jestem skrajnym liberałem, czas.

Love Dream Heart =d

2006-02-19 Najważniejszym wydarzeniem, które przyczyniło się do powstania Green Day niewątpliwie było spotkanie się Billie`go Armstronga i Mike`a Dirnt`a w roku 1982. Rok później są już prawdziwymi przyjaciółmi. Razem uczą się grać (głównie "Ain`t Talking About Love"- Van Helen, "Photograph"- Def Leppard i "Crazy Train"- Ozzy Osbourne), nocując u Billie`go. Już w 1987 roku razem jako zespół Sweet Children dają pierwsze przedstawienie w Rod`s Hickory Pit, gdzie mama Billie`go pracuje jako kelnerka. Zyskują wtedy trzydziestu widzów. Zespół zmienia nazwę z Sweet Children na Green Day, z powodu powstania nowej grupy- Sweet Babies. Członkowie, bojąc.

z zaskrońca jest tutaj już naprawdę niewiele..

Statek kosmiczny Gemini 10, który po raz pierwszy dokonał na orbicie okołoziemskiej udanego połączenia z bezzałogowym statkiem Agena 10.

1974 W Gdańsku został otwarty Port Północny.

1978 Odbyła się premiera filmu "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band".

1978 W Westfield School w Sheffield odbył się pierwszy publiczny koncert formacji Def Leppard. Zarobili 5 funtów, a ich popis oglądało 150 osób.

1992 Whitney Houston poślubiła Bobbiego Browna.

1994 W wyniku antysemickiego zamachu bombowego w centrum Buenos Aires zginęło 30 osób, a około 150 zostało rannych.

1995 Rada Ministrów podjęła decyzję o utworzeniu Polskiej Kompanii Naftowej. Akt notarialny "Nafta Polska" SA podpisano 7.