O czym chcesz poczytać na blogach?

Deep purple child in time

Ciecioblog

Powinien zostawić swą tożsamość poza murami szkoły". Od razu przypomina mi się teledysk "Another Brick in the Wall II". Chciałem przytoczyć jeszcze parę takich kwiatków, ale stwierdziłem, że nie będę kopał.Coppoli został uznany "najwspanialszym bohaterem ekranowym wszeczasów". Gratulacje.

[Deep Purple "Child in Time"]
skomentuj (0)


"Triumf woli"
śr 21 IV 2004 17:47

.

watch out!


Dzisiaj, wracając do domu, usłyszałam w autobusie urywek rozmowy (no dobra - podsłuchiwałam ;)) dwóch dziewczyn, które są w 1. klasie liceum. Jedna była gruba i brzydka, a.Przez okropnych konformistów? Dlaczego sami siebie oszukujemy, wmawiając sobie, że jest inaczej? Gdzie się podziali nonkonformiści, ludzie z zasadami? I, wreszcie, czy tacy w.- zamiast wkuwac do sprawdzianu z historii, sciagalam piosenki i natknelam sie na sliczny utwor Deep Purple "Burn". Polecam wszystkim gorąco. A jeżeli ktokolwiek nie zna Deep Purple, co wydaje.Naprawde musicie ich posluchac. Jest to fantastyczny zespol i w ogole gicior ;) /zwlaszcza "Child in time" :)/ A jeżeli ktoś ich zna, to niech sie odezwie, żebym nie stracila wiary w.

I'm too perfect for being with anybody!

Ludźmi wtedy jest ciężko klikać. Nie wiem wtedy w ogóle o co chodzi. Nie wiem czy mogę użyć takiego, czy innego zwrotu. I czy w ogóle ten „ktoś” mnie zrozumie w tym co pisze. Ludzie twierdzą, że.Się na jakość głosu, teraz to już mało ważna sprawa [wszystko przecież da się załatwić]...Zaraz sobie Deep Purple puszcze i odlecę w krainę spokoju i uduchowionego świata, w którym to ja rządzę...Oj jak mi teraz.Coś wspaniałego, bez dwóch zdań. Dla ludzi, którzy nie znają DP polecam na dobry początek piosenkę „Child in time”, jest ona spokojna i słyszy się w niej dokładnie świetny wokal...to coś wspaniałego –.

Go on it!

;] Chyba powinna taka być...bo subkultura to grupa ludzi o podobnych poglądach, odbiegających od poglądów innych ludzi (czy jakoś tak :p nie znam definicji na pamięć).
Aha, i jeszcze taki mały apelik: jak.A, i jeszcze: jadąc na koncert słuchaliśmy najnowszej płyty Deep Purple, a wracając też ich, z piosenką "Child In Time" (nie pamiętam tytułu).
No i chyba tyle... Nie wiem co wymyślić, żeby było jeszcze bardziej.