O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Deep purple

Blog Kometa1890

S-H520V
CENA: 694.0złsprawdź+dodaj swoją reklamę

Komentarzy: 0 Zjazd gitarzystów ew Wrocławiu. 2009-06-04 Deep Purple wystąpi we Wrocławiu! Gitarowy rekord świata 2009
Tagi: 2009 Deep Purple Gitarowy Rekord Świata koncert Pola Marsowe Wrocław
We Wrocławiu na Polach Marsowych wystąpi legenda rocka - zespół "Deep Purple". Co więcej, słynne "Smoke on the water" zostanie wykonane podczas corocznego Gitarowego Rekordu Świata
O koncercie Deep Purple dowiedziałem się o dziwo z tekstu blogowego Palikota o nowym koncie.

Tribute Jimi Hendrix Blog - Onet.pl Blog

Który udzielał się wszystkim pozwolił wytrzymać 3 godziny oczekiwania na rejestracje. Dziewczyny przy rejestracji spisały wszelkie dane osobowe a także powiedziały, że skończyły się już certyfikaty które zarówno dały namacalny dowód brania udziału w biciu rekordu, jak i umożliwiały zakup biletu na koncert jednego z najbardziej legendarnych zespołów rockowych wszech czasów Deep Purple po promocyjnej cenie 40 zł. Dostałem tylko żółtą przepaskę, która odziwo również upoważniała do zniżki.

Troche szamotaniny i przedostałem się do sektora dla gitarzystów akustycznych, odziwo znajdowali się tam także gitarzyści elektryczni bez piecy i basiści, mi to osobiście nie przeszkadzało. Muzycy na scenie co pochwile się zmieniali. Gitarzystą.

Ziemniaki, pyry, kartofle...

Dostałem 60/100pkt. One - 43 i 56
];->

Wrażenia? Było OK. Muszę się trochę podedukować jeszcze, doczytać lektury i będzie luzik. Ale najpierw...
(taa...)
:D

2004-06-24 18:41:11
skomentuj (13)
"Jak przywitamy parple??"

Za 20 minut minie 41 godzina bez snu :) A wszystko to (bo Ciebie kocham...:D) z okazji KONCERTU DEEP PURPLE w Warszawie! No cóż - mój drugi wielki koncert w życiu, pierwszy na płycie, w dodatku pojechałem z Hekate... czy mogło być źle? :D

No, ale po kolei - wstałem... OK, obudziłem się o 4:30, a wstałem jakieś 10 minut później (cóż, trzy budziki robią swoje) by zdążyć na pociąg o 6:35. Chwała Bogu, że kupiłem sobie bilet dzień wcześniej, bo bym nie.

naszewysypisko blog

Duet w ramach jesiennej trasy zaplanował jeszcze 10 koncertów, między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Częstochowie.naszewysypisko 2010-01-13 20:23:23 skomentuj (0)
We all came out to Wrocław...
1 maja, brytyjski zespół Deep Purple, legenda hard rocka i ikona lat 70-tych zawitała do Wrocławia. Głęboko fioletowi zagrali na Polach Marsowych, a publikę przed koncertem rozgrzewali min. Leszek Cichoński z zespołem. Ale spokojnie, nie wszystko naraz, nie należy  bowiem zapominać że tegoroczne odwiedziny Purpli były także związane z Festivalem „Thank’s Jimi”, który odbywał.

Perfect Strangers

Niestety. Nie napishe notki o niczym. Bo mam o czym pisac. A mysle ze to o czym napishe to akurat zainteresuje wshystkie osoby które wchodza na mojego bloga. Se se se...

Ha! Napishe o moich nowych zamilowaniach muzycznych! Slucham rocka! Z lat 70 na dodatek! I nie tylko! Ha! I mozecie mnie wyzywac od brudasów! Nic mnie to nie obchodzi! Nic a nic! Ha!...

Led Zeppelin. Deep Purple. The Doors. Dream Theater. O cholera. Sie namnozylo tego. Brat na mnie krzywo patrzy. Drugi przyjezdza i wyzywa. Mam was gleboko w dupie.

The Doors nie bardzo. Za spokojne. Za to Jim Morrison... :D

Led Zeppelin? Zdecydowanie tak!

Deep Purple? Oczywiscie!

Dream Theater?... No ten tego dopiero zaczynam, ale podobne do S.O.A.D'u wiec pewno.

kuferek_skarbow

Z gitarą do rekordu. i inne

1-go maja na wrocławskim rynku 6346 muzyków pobiło rekord Guinnessa w równoczesnym graniu na gitarze utworu "Hey, Joe" podczas dziewiątej edycji Thanks Jimi Festival. Ubiegłoroczny rekord wynosił prawie dwa tysiące osób. W biciu rekordu wziął udział Steve Morse z grupy Deep Purple, która wieczorem wystąpiła we Wrocławiu. Jak powiedział pomysłodawca przedsięwzięcia, Leszek Cichoński, nikt się nie spodziewał, że rekord zostanie pobity w tak spektakularny sposób. "To, co dzisiaj się wydarzyło, jest niesamowite. Nasz wcześniejszy rekord został pobity w 2008 r. przez Amerykanów, którym udało się zgromadzić 2052 gitarzystów. W tym roku na.

Deep purple child in time

Go on it!

;] Chyba powinna taka być...bo subkultura to grupa ludzi o podobnych poglądach, odbiegających od poglądów innych ludzi (czy jakoś tak :p nie znam definicji na pamięć).
Aha, i jeszcze taki mały apelik: jak.A, i jeszcze: jadąc na koncert słuchaliśmy najnowszej płyty Deep Purple, a wracając też ich, z piosenką "Child In Time" (nie pamiętam tytułu).
No i chyba tyle... Nie wiem co wymyślić, żeby było jeszcze bardziej.

I'm too perfect for being with anybody!

Ludźmi wtedy jest ciężko klikać. Nie wiem wtedy w ogóle o co chodzi. Nie wiem czy mogę użyć takiego, czy innego zwrotu. I czy w ogóle ten „ktoś” mnie zrozumie w tym co pisze. Ludzie twierdzą, że.Się na jakość głosu, teraz to już mało ważna sprawa [wszystko przecież da się załatwić]...Zaraz sobie Deep Purple puszcze i odlecę w krainę spokoju i uduchowionego świata, w którym to ja rządzę...Oj jak mi teraz.Coś wspaniałego, bez dwóch zdań. Dla ludzi, którzy nie znają DP polecam na dobry początek piosenkę „Child in time”, jest ona spokojna i słyszy się w niej dokładnie świetny wokal...to coś wspaniałego –.