O czym chcesz poczytać na blogach?

Dedal i ikar

Isn't it ironic... don't you think?

Musza nas tak negatywnie zaskakiwac, dlaczego nie udowodnia innym, ze to wlasnie cala reszta się myli?? Ze przeciez się uda…, ze może się udac…

I nagle tyle lat, które wydawalyby się solidnym fundamentem niszczy bezczynność, bezmyślność i ludzka glupota, a pozostaje jak zawsze naiwne pytanie.Spodobał.
Są ze mną zawsze i wszędzie, są łącznikiem Dedala z Ikarem, granicą, za którą po drugiej stronie jest lepiej, gdzie pojawia się nowy sens i nowe powody…, by uronić łzę.
Podnoszę się, bo przecież.

asap blog


leki...
czlowiek lpolyka male kolorowe pastylki
towarzysza mu cale zycie jak najlepsi przyjaciele
dopiero gdy o nich zapomnisz
i przypomnisz ze zapomniales
wtedy wiesz co znaczy zapomniec o przyjacielu
straty tej nie da sie odrobic
Eaten by videletz 2002-01-18 16:03:54
.
przyZiemnosc
grawitacja
lewitacja
pelen odlot
pelen wypas
Dedal i Ikar
wolne mysli
lecisz
w przepasc
otchlan
swojego nieistnienia
bezimiennosc

plodze setki mysli na minutke

szyba wenecka - Onet.pl Blog

Zagwozdka... wszystko pięknie ładnie, ale nowa możliwość stoi przede mną otworem : międzynarodowe prawo jazdy - tzn. ważne poza Unią, co w moim przypadku dość istotne jest !!! Tyle, że brakuje mi 30 zł. :( A skoro już przejechałam przez pół Krakowa (a wiecie, jak to trudno się zmobilizować, kiedy człowiek w maraźmie.....

  one od czasu do czasu wpadają – robimy razem lekcje... albo korzystają z internetu... wczoraj np. rysowaliśmy... komiks o Dedalu i Ikarze :)))

Do wglądu ! :D

Isabel i Jean znów w AKCJI ;)!

/> -Nie wiedziałem – Remus coraz bardziej czuł się zmieszany. Dumbledore po raz ostatni mówił do niego z takim wyrzutem, kiedy o mały włos, wraz z James’em i resztą nie zabili Severusa. Ale wtedy zbytnio się chyba tym nie przejął. Teraz czuł się bezradny. Nie było koło niego przyjaciół. Był on sam wraz z Wielkim.Latanie. Gdy fruwam w przestworzach jako sokolica, czuję się naprawdę szczęśliwa. nie lubię powrotów na ziemię. Teraz, już niedługo, pofrunę jako człowiek. Niczym Dedal i Ikar, lecz bez skrzydeł. To moje największe marzeń. Chcę by Śmierć zabrała mnie po locie w powietrzu... żeby zabrała mnie wśród płomieni ognia.
Co teraz.

artki.blog.plNie chce mi sie martwić zamartwiać smucić smutnieć płakać myśleć zamyślać się .
Chcę być szcześliwa szczescia chcę chcę się śmiać i nigdy nie przestawać chcę aby wszytkie smuty smutki smuteczki znikły jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki nie chce kłopotów problemów nie chce już mysleć.
Z bliska jeszcze blizszego niz dotychczas ;D Tak bardzo chciałabym Cie dotknąć , ale jesteś za wysoko buahha ; P ale co tam kiedyś naucze sie latać i bede szybować jak Dedal i Ikar w przestworzach. Ach wierze wierze w to że kiedyś zapukam do Twych świetlistych drzwiczek a ty otworzysz mi je a jasnosć bedzie biła oslepiajacym blaskiem ;P W.

Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca

Jak jesienny czerwony liść odkopany wiosną pośród białych książki kartek. Tak to sztuczka jaką są nasze wspomnienia, wyjęte skrzydła z szuflady pierwszego lotu Dedala i Ikara już nie pasują , już nie mają marzeń, już nie są magią jedności pióra i wosku.

Zrozumiałem wiele bo to przejście przez wyłamane drzwi gdzie.