O czym chcesz poczytać na blogach?

Dęblin

Blog Szpinaków. | Witamy w Dęblinie

Sąsiednich, zaufali wyglądającej na bardziej bezpieczną, technice mocowania balkonów do solidnych metalowych filarów biegnących od parteru po dach. Niektóre punktowce zrezygnowały w ogóle z dodatkowego zabezpieczenia balkonów sprowadzając ich remont do zabiegów upiększających.

This slideshow requires JavaScript.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Tomek Szwed - bloog.pl

Kurczy albo nabrałem sobie zbyt wiele obowiązków. Konsekwencja − zawalanie umów i terminów. Ciągle dokądś chodzę lub jeżdżę, spotykam się i pędzę dalej. Ale odkryłem zależność tkwiącą w równowadze, wywiedzioną z Szekspira. Ktoś biegnie, żeby ktoś mógł się zatrzymać.  Więc co jakiś czas korzystam z usług PKP. Lubię pociągi. Mają w sobie coś magicznego, szamańskiego. Podróż przez środkowe światy, które przepływają obok do wtóru stukotu bębna. To również pamięć dźwięku z dzieciństwa. Echo przejeżdżających składów towarowych na linii Dęblin – Radom, które wieczorem docierało aż do mojego rodzinnego lasu, budząc uczucie nieokreślonej tęsknoty za innymi przestrzeniami.


Żeby pisać regularnie, trzeba wracać, być blisko ze sobą, stanąć w miejscu. Dlatego dobrze mi się pisze w pociągu, bo on zamiast mnie porusza się w świecie, więc mogę spokojnie sobie siedzieć. Taka jest umowa. Płacę właściwie nie za podróż tylko za kilka godzin.

Polska Motocyklowa

W którym stoi "Rudy" z serialu Czterej Pacerni. Eksponaty są rozproszone po lesie, które możemy dotknąć pokręcił wszystkimi gałkami a nawet wejść do środka czołgu, znajdują się tam równiez okopy po których możemy do woli się poruszać, oraz zasieki. Zapraszam do odwiedzenia skansenu - WARTO!

SKANSEN W MNISZEWIE

CZOŁG "RUDY" Z CZTERECH PANCERNYCH

Kolejnym etapem mojej wycieczki miał być Dęblin, który jednak mnie rozczarował. Kiedy dojechałem na miejsce po drogach które zostawiają wiele do życzenia i niekiedy musiałem zwalniać by ominąć kosmicznie wielkie dziury. Postanowiłem, że odbije sobie to ciekawymi miejscami do zwiedzenia, ale tak się nie stało. Muzeum lotnictwa okazało się chwilowo zamknięte a twierdze Iwanogród przejeło wojsko co spowodowało że nie mogłem wejść na jej teren. Po zrobieniu paru fotek ruszyłem dalej.

POMNIK BOHATERSKICH LOTNIKÓW.

Tylko Miłość Potrafi Zatrzymać Czas ... - bloog.pl


Siemka, od razu na wstępie chcę Was przeprosić za to, że nie było w czoraj noci ;(. Ale chyba rozumiecie, brak czasu, nauka ... nio i ... wiele innych spraw na głowie! Nio a cio po za tym u mnie ciekawego się dzieje? A nic, dzisiaj przyjechała do mnie ciocia i dała nam zaproszonko na I Komunię Świętą mojego kuzyneczka koffanego ;). Ale będzie supcio ;). Tylko jeden " minus", nie mam się w cio ubrać OMG ;/. Ale zawsze się coś znajdzie ;) Nio i chyba w tym roku mam 2 albo 3 komunie ;). Tylko że jedna jest w Pustkowie, a druga w Dęblinie ;/. Dęblin jest trochę daleko ;/. Ale wiemże u Kubusia koffanego będzie supcio.. Wiem to na pewno ! Nio a cio po za Komunią, coc nie wiem czy pojadę ;/Ale to nic... I tak u Kubusia dziś robiłam ? A nic byłam u koleżanki po sql. A w sql było krótko, bo tylko 5 lekcji miałam. A jutro będzie ... offf Ale dowiecie się.

Blog Tadeusza Sławeckiego - Onet.pl Blog

Uczniów nie licząc osób zainteresowanych, przybyłych z zewnątrz.

Kliknij na powyższe zdjęcie, aby obejrzeć galerię.

 Źródło: http://www.tygodnikopinie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=160:dzie-technik-satelitarnych&catid=48:wydarzenia&Itemid=91

Galeria zdjęć z tej właśnie imprezy, źródło: http://www.zspradzyn.pl/ <SCRIPT type=text/javascript> </SCRIPT>

Tadeusz Sławecki (14:55)
30 komentarzy

18 kwietnia 2011
Apel o odrzucenie weta Prezydenta Bronisława Komorowskiego w sprawie ustawy o utworzeniu Akademii Lotniczej w Dęblinie.

cairhien blog

Jak co to będzie następna


cairhien 2004-04-06 15:53:55
skomentuj (0)


Jak jest ??
Nie wiem jak jest. Jestem z Angeliką już jakieś 7 miesiecy. Teraz właśnie się zaczynają jakieś moje chyba imieniny ale nie jestem pewien.
Z Angelą nie widziałem się 2 dni. Co przez to pół roku z nią jest rekordem. Nie wiem czy to przez święta czy przez palenie. Ale chyba przez palenie bo jakoś tak wychodziło przez te dwa dni że jak ja wychodziłem to zawsze ktoś na mnie czekał na dole z pełną rurą:).
Co dalej, nie wiem zobaczymy.
Daje sobie ostro bo 5 maja wojsko wita. Wypierdalam stąd na dęblin, spokój zero ludzi i zapierdalanie.
Ktoś mnie jeszcze ostro zachęca do spotkania przed wyjazdem zobaczymy jak wszystko wyjdzie może się spotkam. Może być miło ;0.
Teraz ide sobie polezeć wypić piwko i lulu.
Ciekawe co jutro ??

cairhien 2004-04-13 00:01:13
skomentuj (3)
Każdemu jest ciężko to nie jest żadne tłumaczenie.
Nom Tak jest jakoś że niedługo znikam. Ogólnie jeszcze jakies 10 dni, a ja czyszcze sobie konto. Wyjadę chyba z czystą kartą, zostawiając tylko spalone mosty. Jedynie widze chłopaki jeszcze się trzymają i może jeszcze ktoś.
Leci czas powoli.