O czym chcesz poczytać na blogach?

Debata

Najwazniejsza jest (POPiSowa) Polska - Onet.pl Blog

Narzeka- zacznijmy działać,żeby zmienić warunki życia w Polsce na lepsze.
diablica8919
skomentuj

29 sierpnia 2011
Lewy kontra prawy sierpowy
Wczoraj odbyła się debata polityczno-szachowo-ringowa transmitowana na żywo w internecie. Cała ,,walka'' trwała 12 rund ( od 20:30 do 22:30), z których jedna była przeznaczona na pytania od publiczności. Obaj przeciwnicy ( p. Janusz Palikot i p. Janusz Korwin-Mikke) stoczyli walkę na słowa na ringu, czas odmierzany był za pomocą zegara szachowego, który kontrolowany był przez sędziego.
Już samo miejsce wybrane na debatę wskazywało, że ta właśnie debata będzie najciekawszą ze wszystkich debat jakie są okazywane w telewizji. Przed samym rozpoczęciem debaty, kiedy to trwały ostatnie czysto techniczne przygotowania czuło się przez.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Miesięcznik “Debata” oskarżył dziekana wydziału teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o współpracę z SB. Ks. prof. Cyprian Rogowski nazywa publikację “sfabrykowaną” i zapowiada skierowanie pozwu przeciw jej autorowi.

Ks. Rogowski nie jest już pracownikiem UWM

Debata, 25 Maj 2010

Uznany za kłamcę lustracyjnego przez sądy dwóch instancji ks. prof. Cyprian Rogowski nie jest już kierownikiem Katedry Katechetyki i Pedagogiki Religii na wydziale teologii UWM. O agenturalnej przeszłości ks. Cypriana Rogowskiego pierwsza pisała Debata.

Były dziekan przez najbliższe trzy lata nie może uczyć

Gazeta Wyborcza Olsztyn, Grzegorz Szydłowski, 2010-06-08

Dziekan teologii, skazany przez sąd za złożenie niezgodnego z prawdą oświadczenia lustracyjnego nie będzie miał zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Może jedynie prowadzić badania naukowe

 

Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

Z UE przez Kijów. 

Debata przyniosła kilka bon motów, w których przodował Paweł Kowal. Przykłady: "dyplomacji nie uprawia się dziś w meloniku, pijąc szampana", "Europa nam skręciła, a my jedziemy wkrzaki", "Żeby z polskiej prezydencji w UE nie zostały tylko krawaty". Te frazy mają szansę na sukces w radiowym, "Trójkowym", plebiscycie "Srebrne usta". Debata pokazała, że bez PiS polska klasa polityczna może bez trudu znaleźć porozumienie w.

Liberalnie o świecie

    Wprowadzający
Zakładki:
O autorze
O mnie
Ulubione blogi
Aby moje wnuki żyły w lepszym kraju
Bardzo subiektywnie
Blog politycznie sfrustrowany
Bo futbol to nasza pasja
Dziennik rowerowy
Gdański liberał XXI wieku
Kataryna
Loża szyderców
Na pohybel politykom. Zwłaszcza ...
Pan Tadzio
Polityka: koniec pytań. Małgorzata ...
Powiewy Akwilona. Komentarz ...
W rzeczywistości przemilczane
Waldemar Janeda. Takie tam ...
Tagi
  • debata
  • DEBATA janusz korwin mikke vs janusz.

pakulec wśród Pisdzielców

Tagi: 200 zł Janka Muzykanta i tańcząca Marta
19:11, pakulec
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 07 czerwca 2010
debaty Jarka

Jarek, jak przystało na rozpuszczonego bobasa, nagle  zapragnął debatować z innymi kandydatami na urząd prezydenta. Oczywiście uznał przy tym,  że tylko on się liczy, więc ustami Bielana poinformował wszystkich że debata się odbędzie, podał termin i uczestników. Niby wszystko OK, ale zapomniał zapytać się Komorowskiego czy ten termin jest możliwy, czy Marszałkowi odpowiada dobór uczestników i miejsce debaty którym ma być TVPis.

Cóż miał zrobić Komorowski, oczywiście odmówił bo to nie jest zaproszenie do dyskusji tylko chamska zaczepka, a z chamstwem się nie dyskutuje.

Treaz Jarek ma wakat na swojej dyskusji myślę że powinien zaprosić sobie Leppera jak by nie było, swojego niegdysiejszego wicepremiera - miałby wtedy dyskusję na odpowiednim dla siebie poziomie