O czym chcesz poczytać na blogach?

Deante

PROJEKTY KUCHNI

Oraz zasady uczestnictwa zamieszczono w regulaminie dostępnym na stronie www.deante.pl.

W rywalizacji mogą wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i zespoły. Przygotować można nieograniczoną liczbę prac. Projekty zgłasza się do konkursu poprzez stronę www.architekt.deante.pl. Rejestracja w serwisie pozwala także na dostęp do szeregu materiałów pomocnych przy projektowaniu, m.in. modeli 3D produktów Deante.

Konkurs „Łazienka w dobrym stylu” ruszył w maju tego roku i potrwa do końca sierpnia. Przesłane prace zostaną ocenione przez 10-osobowe jury, w skład którego wejdą: przedstawiciele firmy Deante, Procad S.A. oraz patronów medialnych konkursu. Pod uwagę wezmą nie tylko pomysłowość i stylizację, ale również jakość przygotowanych renderów 2D. Dodatkowe punkty zdobyć będzie można za wykorzystanie nowości produktowych Deante. Docenione zostaną także elementy wskazujące na możliwość użytkowania łazienki przez wiele osób. Wyniki poznamy 15. września za pośrednictwem strony www.deante.pl.

Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają pakiety bardzo atrakcyjnych nagród, m.in. finansowe – odpowiednio 5000zł, 3000zł i 1000zł oraz produkty firmy Deante, a także niespodzianki od partnerów konkursu.

Just you and me.

Boli mnie brzuch... czy cokolwiek. Przewaznie cierpi na tym bardzo moje zdrowie. Najgorsze jest to,ze nie mam komu sie wygadac. Mam tylko Ciebie kochanie;* ale nie chce Cie martwic niekotrymi moimi wymyslami... Poza Toba nikt mnie nie rozumie. Nie mam przyjaciolki, ktorej bym mogla powiedziec wszytsko. Zawsze napotykalam na swojej drodze faszywe i niewporzadku dziewczyny... tak bardzo potrzebuje kogos z kim mogla bym porozmawiac,powiedziec mu co czuje. Chcialabym zeby byl to ktos kogo to nie dotyczy, kto spojrzy na to z boku. Nie chce denerwowac i martwic mojego Skarba takimi rzeczami. sam ma o wiele wiecej problemow i to powazniejszych :(
deante 2008-01-04 00:02:58
skomentuj (1)


Dla Skarbusia ;-**
Za nami Skarbie pierwsza prawdziwa sprzeczka, pierwsze rozstanie i klotnia. Kiedys to musilo nastapic, i tak dlugo trwalo zanim do tego doszlo. Mam nadzieje,ze nas obu wiele to nauczylo. Bylo bardzo bolesne, to fakt. Jednak my wiemy,ze prawidzwa milosc przetrwa wszystko. I tak bylo, takze mamy kolejny dowod na to, ze jestesmy dla siebie stworzeni.
Dziwnie sie z tym czulam, nie wiem czemu tak mocno na tym ucierpialam...ale tlumacze sobie,ze przeciez ktos musial. Poza tym czuje jak bardzo mnie kochasz, poprostu to czuje i wiem,ze juz.

º linki º

º linki º
º A agusia mamba, always be with you, anangel.
º B bimbo, bo cię kocham.
º C chwytać marzenia.
º D deante, drewme, droga szczęścia.
º E brak.
º F forever together.
º G gooocha.
º I brak.
º J jordan, justina.
º K brak.
º L livia.
º M miłość jest cudna, mistyfikacja uczuć.
º N nasze nowe życie, natiii, nie będę już płakać, nie oddam cię nikomu, nikore.
º O oddech nadzieji.
º P pacyfa, pomyłkas.
º R brak.
º S sekrety słodkiej miłości, shaekspears sisters, skradzione marzenia, smak krwi, sometimes i love you, sweet innocent, sylwoonia, sypialniane dialogi, szepty łez, szkarłatna róża.
º T to właśnie ja, toxic dream.
º W brak.
º Z zakochani bez pamięci, żyje tylko dla ciebie.


º szablon mój º zdjęcie.