O czym chcesz poczytać na blogach?

Dead island

Recenzje i nie tylko

-brak gier do recenzowania (dlatego będę pisał głównie zapowiedzi, artykuły itp, nie jestem bogatym dzieckiem :] )

Co do spraw samych gier, otóż...tak, miałem zrecenzować Football Superstars, lecz jej recenzje odstawie na 21 kwietnia, mam zamiar napisać artykuł o "Duty Calls" i "Wojnie fanów gier", zapowiedzi polskich gier: Wiedźmina 2, Call Of Juarez The Cartel i Dead Island, oraz kilku zagranicznych, których priorytetem będzie Battlefield 3 i Metro 2034 (część 1)

Obecnie ściągam homefronta, słyszałem, że to gra mocno średnia, ale da się ją polubić. Teraz pewnie macie w myślach: "PIRAT, PIRAT", otóż ściągam tą grę by sprawdzić, czy warto ją będzie kupować dla multiplayera, czy będę potrzebować przedłużenia rozrywki..

skullwiel | e-blogi.pl

Wszystko sprowadza się do tego żeby uciec, a nasze misje mają nas do tego przybliżyć. Mimo tej wady gra się na prawdę przyjemnie i gra rzadko nuży.


Chałupy welcome to!


Świat przedstawiony w grze jest piękny. Gdy zobaczyłem kurort i plaże, od razu chciałem się tam znaleźć (oczywiście gdy już zombie nie będą problemem). Jes to trochę dziwne gdyż w Dead Island zastosowano ten sam engine co w Call of Juarez The Cartel, ale przy niej ta druga wygląda trochę jak budżetówka. Świat jest szczegółowy, kolorowy lub mroczny, w zależnosci od lokacji. Cały obszar jest z resztą podzielony na trzy główne strefy- ośrodek, miasto i dżungla. Każda wygląda inaczej i każda ma swój klimat. Muszę przyznać, że.

Darmowe gry online – dla dzieci, logiczne

Byli nieletni Namiętne i wokalnej o przyczepy Dead Island zbyt byliśmy awestruck.”  Kontynuował, “jest dokładnie to typ właściwości szukamy dostosowanie na Lionsgate – to jest zaawansowane, przebojowym i prawdziwe podniesienie gatunek muzyczny, który możemy i pokochasz.  On również zbudował w uznaniu marki dookoła świata i franchising potencjalnych.”Folia DEAD ISLAND jest obecnie na wczesnym etapie rozwoju z producentami dołączone.  Sean Daniel (THE MUMMY, TOMBSTONE, DAZED I CONFUSED) będzie przewodzić temu produkcji poprzez swoją spółkę Daniel Sean.  Pierwszego producenta z globalnym franchising pod jego pasa, Daniel ma być połączone w produkcji przez Stefan Sonnenfeld, który był pionierem w dziedzinie produkcji ogłoszenia za pomocą.

cafemrok blog


Bóg na świecie stworzył naprzód strach.
Stacjusz
 
[strona główna]2011-06-02 11:42:26 >> okładka

Dziś chciałem wam pokazać okładkę gry Dead Island (wersja na pecka, bo nie mam konsoli), z którą wiele osób wiąże wiele nadzieji. Ja także. Czekam z niecierpliwością na premierę.


Tagi: gry
skomentuj (0)
2011-06-03 10:27:36 >> Zwiastunki: Droga bez powrotu 4

Kolejna droga bez powrotu...


muminek-szalony.blog

Filmem "The Grey". W sieci właśnie pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęci bohaterów tego obrazu. Możecie je obejrzeć poniżej: (kliknij, aby zobaczyć w całości) Film opowie historię grupy robotników, którzy na Alasce budowali rurociąg. Po miesiącach z dala od cywilizacji lecą do domu. Niestety ich samolot rozbija się. Kiedy wydaje się, że nic
Po sukcesie zwiastuna gry "Dead Island" będzie film
Jesteśmy świadkami narodzin nowej mody w Hollywood

skomentuj (0)

Ewakuacja mieszkańców w Czarnowie nad Bugiem 2011-02-20 15:45:04

W związku z wezbraniem Bugu w Wyszkowie i trzech okolicznych sołectwach w ciągu ostatniej doby ewakuowano z zalanych gospodarstw 26 osób i.